VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

4.11.2016

Požár v Krupce, hořet začalo v kotelně

Teplicko - Jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice a dobrovolné jednotky z Bohosudova, Krupky a Sobědruh zasahovaly u požáru v Dlouhé ulici v Bohosudově.

4.11.2016

Kárný senát: soudce Čapek se neprovinil

Brno, Teplice - Kárný senát Nejvyššího správního soudu (NSS) zprostil obvinění teplického soudce Miroslava Čapka. Kárná žaloba mu vytýkala například tón dopisu, který adresoval někdejšímu předsedovi okresního soudu Romanu Dobešovi. Stěžoval si v něm na kolegu a poukazoval na údajně nerovný přístup vedení k domnělým pochybením jednotlivých soudců.

4.11.2016

Někdo v Háji ukradl benzín ze zaparkovaného auta

Teplice - Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Teplicích poškodil palivovou nádrž zaparkovaného auta, s úmyslem odcizit pohonné hmoty. Majitel vozidla vyčíslil celkovou škodu na více jak dva tisíce korun.

3.11.2016

Z pokojů lázeňských hostů zmizely peníze

Teplice - Z krádeže je podezřelý zatím neznámý pachatel, který kradl v jednom z teplických lázeňských domů. Zahraničním hostům zmizely ze dvou pokojů peníze a to i přesto, že je měli schované. Žena přišla kromě hotovosti i o svůj pas. Celkem se v přepočtu ztratilo téměř dvacet tisíc korun v různých měnách. Pokud se policistům podaří ustanovit totožnost zloděje, hrozí mu dvouletý trest odnětí svobody. (dav)

AKTUALIZOVÁNO
2.11.2016

Mladý řidič v passatu sestřelil sochu dělníka u teplického nádraží

Teplicko - Řidič stříbrného passatu ve směru z Trnovan na Řetenice předjížděl v odbočovacím pruhu kolonu, přičemž narazil do stojícího auta před ním, které přehlédl. Od tohoto vozidla se pak jeho vůz odmrštil na chodník, kde smetl sochu u budovy nádraží. 

AKTUALIZOVÁNO
2.11.2016

Vietnamsko - česká spolupráce: Z Polska pašovali desítky kilogramů pervitinu

Ústí nad Labem – Vězeňská služba měla ve středu u ústeckého krajského soudu napilno. Za přísných bezpečnostních opatření z několika vazebních věznic dopravila k soudu 12 obžalovaných Vietnamců a dva Čechy.

2.11.2016

Ke kameře v oseckém lanovém centru musel vyšplhat

Teplice - Škodu téměř padesát tisíc korun způsobil zatím neznámý pachatel, který kradl v oseckém lanovém centru.

1.11.2016

Troufal si jen na bezmocné. Brutální recidivista dostal 14 let natvrdo

Ústí nad Labem – Juraje Zajace (1986) z Trebišova poslal ústecký krajský soud na 14 let do věznice se zvýšenou ostrahou. Trest padl za devět loupeží.

AKTUALIZOVÁNO
1.11.2016

Nehoda kamionů komplikovala provoz na dálnici D8 do Německa

Knínice – Dva kamiony se srazily v úterý kolem jedenácté hodiny na dálnici D8 na kilometru 81 nedaleko Knínic na Ústecku ve směru do Německa.

1.11.2016

Vyhrožoval družce, dokonce na ni namířil pistoli

Teplice - Obviněním z nebezpečného vyhrožování a vykázáním ze společného obydlí skončilo agresivní chování 25letého muže, který vyhrožoval své družce. V průběhu minulého týdne začal poškozenou osočovat z nevěry a vyhrožovat jí například pořezáním obličeje, zavlečením do Německa, kde bude dělat prostitutku, nebo zabitím.

AKTUALIZOVÁNO
1.11.2016

VIDEO: Pizzerie zveřejnila záběry z kamer, policisté dál hlídají ulice Žatce

Žatec - Uklidnění situace si slibuje majitel restaurace od zveřejnění videa, které zachycuje potyčku, po níž v úterý 18. října zemřel mladík v Žatci. I když pitva vyloučila cizí zavinění, atmosféra ve městě je stále velmi vypjatá.

31.10.2016

Celníci zabavili padělky „plastových dřeváků"

Ústí nad Labem – Celníci v Ústeckém kraji zabavili během října padělky za více než tři miliony korun. V drtivé většině šlo o boty - celkem 3427 párů. Krátce na to zajistili celníci další stovky párů obuvi.„Informaci o zajištění více než tří tisíc párů obuvi jsme zveřejnili 17. října a do 20. října jsme zabavili dalších téměř pět set párů," uvedl Jiří Nejedlý z ústeckého celního úřadu.

30.10.2016

Při dopravní nehodě zemřel 67letý řidič

Most - Při dopravní nehodě v Mostě zemřel v sobotu navečer sedmašedesátiletý řidič osobního vozu. Muž vjel s autem do protisměru a narazil do stromu. ČTK to řekla krajská mluvčí policie Jana Slámová.

30.10.2016

Letos už bylo devět tragických nehod

Teplicko - Při nehodách v Ústeckém kraji letos zemřely už tři desítky lidí. Nejvíce tragických nehod z toho bylo na Teplicku, devět.

27.10.2016

Zpronevěřila část tržby a vypila alkohol z baru

Teplicko - Ze zpronevěry se bude zodpovídat 29letá žena, která pracovala v restauraci v katastru obce Dubí. Během své směny si bez souhlasu majitele podniku vzala peníze z tržeb a zkonzumovala část alkoholu ze zásob restaurace. 

26.10.2016

Kradl v obchodech. Bral drahý alkohol i vepřovou krkovici

Teplice - Policisté posílají k soudu 21letého recidivistu z Teplicka, který opakovaně kradl v Bílině.

26.10.2016

Trmickému zastupiteli hrozí za prodej marihuany až 10 let vězení

Ústí nad Labem - Za obchodování s drogami hrozí zastupiteli a učiteli základní školy v Trmicích Marcelu Cichému až 10 let vězení. Odvolací pražský vrchní soud zrušil dosavadní podmínku, kterou muži začátkem dubna udělil krajský soud v Ústí nad Labem. Případ se tak vrací do krajského města. V novém procesu muži hrozí přísnější trest.

25.10.2016

FOTO: Porsche na dálnici neubrzdil a narazil do kamionu v koloně

Lovosice - Vážná dopravní nehoda zastavila provoz v úterý před šestnáctou hodinou na dálnici D8 u sjezdu na Lovosice.

25.10.2016

Chlapec s dívkou neumí mluvit a neznají příbor. Rodiče je tři roky týrali

Ústí nad Labem - Hlad, násilí, zákaz chodit na záchod nebo pohled na rodiče, jak berou drogy, musely tři roky snášet dvě malé děti z Chomutova.

24.10.2016

Do sázkové kanceláře se zloděj vloupal až na třetí pokus

Teplice - Policisté dopadli zloděje, který v Teplicích opakovaně kradl. Začal už v červenci, tehdy se vloupal do čerpací stanice LPG, kde odcizil několik stokorun. Následně se vloupal do sousedící prodejny, kde prohledal zásuvky u prodejního pultu, nenašel ale nic cenného a z místa činu odešel s prázdnou.

AKTUALIZUJEME
20.10.2016

Žena s kabelkou čekala na kolejích na smrt. Dva dny po podobné tragédii

Teplicko - Jen dva dny poté, co rychlík do Prahy usmrtil mezi Krupkou - Bohosudovem a Teplicemi šestnáctiletou dívku, která seděla na kolejích, došlo k další srážce vlaku s osobou ve stejném úseku.   

19.10.2016

V bývalém uprchlickém táboře v Červeném Újezdu se vařily drogy

Ústecký kraj - Mostecká policie zadržela čtyřčlennou skupinu, která podle ní vyráběla a distribuovala pervitin. Drogu vařila v areálu bývalého uprchlického tábora v Červeném Újezdu, řekl novinářům vedoucí mostecké policie Jiří Volprecht. 

19.10.2016

Soud projedná kauzu bývalých policistů, hrozí jim až dvanáct let vězení

Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud se začne ve středu zabývat kauzou gangu, který podle obžaloby pomocí informací z policejních databází vydíral podnikatele. Členy skupiny byli i bývalí policisté, vyplývá z obžaloby. Kauza souvisí se zátahem bývalého Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) z roku 2012. Jednání je zatím nařízené do konce týdne a další tři dny v listopadu.

18.10.2016

Zloděj vzal z domu kožichy a foťáky

Teplice - Vyšetřovatel obvinil z krádeže a porušování domovní svobody 45letého muže, který je podezřelý z vloupání do rodinného domu v Bílině. Odnesl kožichy, hodinky, fotoaparáty, několik objektivů, lovecké nože a další věci, jejichž celkovou hodnotu oznamovatel vyčíslil na více jak tři sta tisíc korun. (dav)

18.10.2016

Nelegální hernu v Dubí vydávali za klub

Dubí - Až tři roky za mřížemi by mohli strávit dva cizinci, kteří měli v Dubí přes rok nelegální hernu. Sedmatřicetiletý muž a čtyřiačtyřicetiletá žena si otevřeli bar, jehož součástí byla místnost se čtyřmi výherními hracími automaty a jedním interaktivním video loterijním terminálem.

15.10.2016

Nechal si matčiny peníze

Teplice - O téměř devadesát tisíc korun se neoprávněně obohatil 48letý muž, který utrácel peníze své matky. Z bankovního účtu více jak osmdesátileté ženy postupně vybíral různě vysoké částky a to včetně peněz, které byly úřady zasílány na její účet jako příspěvek na péči v domově důchodců.

13.10.2016

Kamion prorazil na přejezdu závory

Teplice - K tragické nehodě mohlo dojít v minulých dnech v Řetenicích, kde řidič nákladního vozidla nerespektoval světelné výstražné zařízení na železničním přejezdu. Podle výsledků dosavadního šetření vjel 45letý cizinec s kamionem na přejezd v ulici Hřbitovní, když se již sklápěly závory a následně zůstal stát v kolejišti.

12.10.2016

Manželé obrali stát o 200 tisíc. Podváděli při koupi vozidla pro postižené dítě

Teplice - Až pětiletý trest odnětí svobody hrozí manželům, kteří se neoprávněně obohatili na úkor státu. Zažádali si o příspěvek na koupi auta pro svého handicapovaného syna. Úřad jejich žádosti vyhověl a poskytl jim částku sto devadesát tisíc korun.

11.10.2016

Ústecký soud poslal pedofila za sex s čtyřletou holčičkou na 8 let do vězení

Ústí nad Labem – Ondřej Miler (1983) si za znásilnění čtyřleté holčičky odsedí 8 let ve vězení s ostrahou. Podle předsedy trestního senátu Jiřího Bednáře bude muset navíc rodičům poškozené dívky zaplatit 200 tisíc za nemajetkovou újmu.

10.10.2016

Čtyřletou holčičku připravil o panenství. Myslela si, že to je hra

Ústí nad Labem – Z litoměřické vazební věznice k ústeckému krajskému soudu v pondělí eskortovala vězeňská stráž Ondřeje Milera (1983). Muž žijící na ústeckém Střekově je obžalován ze znásilnění a zneužití čtyřleté a desetileté dívky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies