VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

26.1.2017

Kradenou bundu si zloděj oblékl hned na sebe. Tím se ale také prozradil

Teplice - 22letý již třikrát odsouzený zloděj vzal budnu z věšáku u nákladové rampy v nákupním centru. Udělal ale chybu, protože si ji hned oblékl na sebe. Na nádraží, kde v ní poté stál, si muže všiml kolega majitele bundy.

26.1.2017

Mostečan zapálil dům se seniory, policie řeší i neznámý prášek ze Skupovky

Most - Policie obvinila dvaašedesátiletého muže z Mostu za požár v domě s pečovatelskou službou (blok 522) u parku Šibeník. Muž podle kriminalistů objekt úmyslně zapálil. Soud poslal muže do vazby. Policie také zkoumá neznámou látku, kterou chtěli na Skupovce zapálit dva muži.

26.1.2017

Syn ukradl matce tři tisíce korun. Do vězení ale nepůjde, matka si to nepřeje

Teplice - O necelé tři tisíce korun připravil vlastní matku dvacetiletý muž z Teplic. Během návštěvy u ní doma jí vzal peníze, se kterými pak rychle z bytu odešel.

25.1.2017

Do večerky se zloděj nedostal, nepodařilo se mu lanem vytrhnout mříže

Hrob - Policisté pátrají po zloději, který se v katastru obce Hrob pokusil vloupat do večerky. Použil k tomu poněkud netradiční způsob. K mříži u vchodových dveří uvázal lano. Co měl za lubem, bylo jasné. Pokusil se mříž silou vytrhnout, možná i autem.

24.1.2017

Podruhé byl ústecký soud tvrdší. Trmický zastupitel jde na 7,5 roku sedět

Trmice, Ústí nad Labem - Ústecký krajský soud poslal na 7,5 roku do vězení zastupitele Trmic na Ústecku Marcela Cichého (nezávislí) za přípravu prodeje marihuany na Slovensko. Soud rozhodoval v případu podruhé. Poprvé Cichého potrestal dvouletou podmínkou, rozsudek ale zrušil pražský vrchní soud. Úterní rozsudek není pravomocný.

22.1.2017

Německá fenka zachytila stopu ztracené Míši. Policisté vyhodnocují informace

Ústí nad Labem - Už dvanáct dní pátrají desítky policistů po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Bohužel zatím stále neúspěšně. Naděje se nyní upírají také ke stopě, kterou zachytila německá fenka Hipi.

22.1.2017

Nepoctivec si nechal tablet, který spadl ze střechy jedoucího auta

Teplicko - Až roční vězení hrozí zatím neznámému nepoctivci. Tento týden se na policisty obrátil muž, který na střeše auta zapomněl desky s písemnostmi a firemní tablet v hodnotě třicet tisíc korun, a když odjížděl z jednání, všechny věci mu ze střechy spadly. Toho, že je nemá, si všiml hned po příjezdu domů, a proto se neprodleně vrátil na místo schůzky, v areálu už ale našel jen bezcenné desky, tablet si někdo odnesl.

21.1.2017

Pátrání po pohřešované Míše o víkendu nabírá na intenzitě. Tým se rozšířil

Ústí nad Labem - Pátrání po pohřešované Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem nepolevuje ani o víkendu. Kriminalisté vyhodnocují informace získané od veřejnosti. Kromě speciálního týmu se do pátrání zapojil rozšířený tým kriminalistů z jednotlivých územních odborů v kraji.

21.1.2017

Usnul ve vlaku a přišel o tašku

Duchcov - O příruční tašku přišel muž, který cestoval vlakem z Prahy do Duchcova. Neznámý pachatel využil toho, že v kupé usnul a odcizil mu tašku s mobilem, penězi, doklady a platební kartou. Okradený vyčíslil škodu na sedm tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který hrozí lapkovi v případě dopadení až dvouleté vězení.

AKTUALIZUJEME
20.1.2017

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Ústí nad Labem – Speciální psovod z německého policejního ředitelství Zwickau přijel v pátek odpoledne do Ústí pátrat po ztracené školačce Michaele Patricii Muzikářové. Sedmiletá fenka Hipi má za sebou řadu úspěchů v kriminálních případech při pátrání po osobách v Polsku a v Německu.

20.1.2017

Agresor je ve vazbě. Kopal do manželky a vůbec mu nevadilo, že je těhotná

Teplice - Až do teplické vazební věznice dovedla 27letého muže agresivita, kterou uplatnil proti své manželce.

19.1.2017

Spolužákům pohřešované dívky pomáhá psycholog

Ústí nad Labem – Kriminalisté už více než týden neúspěšně pátrají po pohřešované školačce Michaele Patricii Muzikářové z ústecké čtvrti Klíše. Vedle samotného pátrání, které se od počátku vede v celém schengenském prostoru, policie intenzivně spolupracuje také se třídou 6. A., kterou mladá dívka navštěvovala.

19.1.2017

Podnikatel Daniel Ježek zůstává ve vazbě

Ústí nad Labem - Podnikatel Daniel Ježek, který je s dalšími 23 lidmi obviněn v nové kauze údajných machinací v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad, zůstává ve vazbě. Ústecký krajský soud zamítl jeho stížnost, kterou podal v prosinci poté, co ho do vazby jako jediného z obviněných poslal Okresní soud v Ústí nad Labem.

19.1.2017

Zmizely solární panely, někdo je ukradl. Možná je bude někomu nabízet...

Krupka - Policisté pátrají po neznámém zloději, který odcizil dva solární panely. Pachatel ze střechy kůlny v Krupce ukradl dva panely, jejichž hodnota byla vyčíslena na 15 tisíc korun.

18.1.2017

Prohlédněte si poslední snímky pohřešované Míši. Pátrání je zatím neúspěšné

Ústí nad Labem - Policie ve středu odpoledne zveřejnila nejaktuálnější fotografie dvanáctileté Michaely Patricie Muzikářové, která před více než týdnem zmizela. Snímky si prohlédněte v textu článku.  

18.1.2017

Mostečan Pfeifer zadržený v Thajsku už byl v ČR obžalován kvůli šíření HIV

Most, ČR - Zdeněk Pfeifer, kterého zadržely na základě mezinárodního zatykače úřady v Thajsku, byl už v České republice obžalován. Podání obžaloby dnes potvrdil  bez bližších podrobností státní zástupce Vladimír Jan. Podle policie muž vědomě šířil virus HIV. Minimálně tři muži, kteří s ním měli intimní styk, jsou nakaženi také.

AKTUALIZOVÁNO
17.1.2017

Po pohřešované dívce z Ústí se pátrá i v schengenském prostoru

Ústí nad Labem - Policie stále neúspěšně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dítě je nezvěstné pravděpodobně od 11. ledna. Policie dívku hledá nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru.

17.1.2017

Pátrání: Mladík z Dubí se nevrátil do výchovného ústavu

Teplicko - Služba kriminální policie a vyšetřování Rokycany, Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, pátrá po Martinovi Novotném, nar. 30. 6. 1999, trv. bytem Dubí. Hledaný byl na dovolence na Teplicku a nevrátil se. 

17.1.2017

Balík doručil, peníze za něj už ale firmě nedal

Teplice - Z krádeže je podezřelý 32letý muž, který pracoval u místní spediční společnosti. V ranních hodinách, jak je běžné, v sídle firmy vyfasoval balíky k rozvozu, přitom však nenaskenoval jednu zásilku, jejíž hodnota převyšovala 22 tisíc korun.

16.1.2017

Pátrání po školačce z Ústí pokračuje, kriminalisté potřebují záběry z kamer

Ústí nad Labem – Ústečtí kriminalisté zatím stále marně pátrají po pohřešované školačce Michaele Patricii Muzikářové z Klíše. S pomocí se nyní opět obrací na veřejnost.

16.1.2017

Milostné hrátky se mu prodražily, žena ho obrala o zlatý řetízek

Teplice - O zlatý řetízek přišel starší muž, který si na Teplicko přijel „zašpásovat" s prostitutkou. Neznámou ženu si naložil na ulici do auta. Když bylo po milostných hrátkách a žena fuč, všiml si, že na krku nemá řetízek s přívěskem v hodnotě jedenáct tisíc korun.

14.1.2017

Míšo, vrať se, vzkazují kamarádi

Ústí nad Labem - Strach a nejistota trápí rodiče školáků, kteří docházejí do škol v ústecké čtvrti Klíše. Valná část své děti raději doprovází. Nechtějí, aby zmizely jako dvanáctiletá Michaela Muzikářová.

14.1.2017

Nakupoval na kradenou kartu

Teplice - Z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku je podezřelý 20letý mladý muž, který zneužil cizí platební kartu.

AKTUALIZOVÁNO
12.1.2017

Po dvanáctileté Michaele pátrají desítky policistů

Ústí nad Labem - Po školačce Michaele není stopy. Policie proto zřídila tým specialistů a call centrum. Na místě, kde zmizela pátrají desítky policistů. Do call centra mohou lidé volat jakékoliv informace, které se školačky i jejího zmizení týkají. Krajské policejní ředitelství v Ústí zároveň prostřednictvím médií požádalo širokou veřejnost o pomoc při pátrání. Doposud pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi jejího zmizení.

12.1.2017

Tiskl falešná eura, dostal podmínku

Ústí nad Labem, Srbice – Za padělání stoeurových bankovek dostal Štefan Banom (1961) z Jičína od ústeckého krajského soudu podmínku. Muž peníze tiskl na své tiskárně v Přístavní ulici v Ústí nad Labem. Pak je převezl do Srbic na Teplicku, kde je v rozestavěném rodinném domě schovával. Soud Banoma ve čtvrtek odsoudil ke třem letům vězení s podmínečným odkladem. Zkušební doba byla stanovena na pět let.

10.1.2017

Zmizelo paroží i kůže z divočáka

Teplicko - O tom, že se krade snad opravdu vše, se přesvědčili policisté z obvodního oddělení v Krupce. Obrátil se na ně majitel rodinného domu, kterému neznámý pachatel přelezl plot a z terasy mu odcizil kůži z divočáka, paroží a kovářský měch. Celková škoda byla vyčíslena na jeden tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za které trestní zákoník stanoví až tříletý trest odnětí svobody.

9.1.2017

Novorozence matka umlátila k smrti. Za týden jde před soud

Ústecký kraj - Mrtvé tělíčko zabalené v igelitové tašce našel loni v dubnu na poli mezi Štětím a Počeplicemi traktorista. Policejní vyšetřování ukázalo, že chlapečka zabila jeho matka. Ta si prý ale na nic z doby těsně po porodu nepamatuje. I tak jí hrozí 15 až 20 let vězení.

7.1.2017

Je to ale pěkně povedený syn

Teplice - Povedeného syna má žena, která nechala svého 40letého potomka, který se vrátil ze zahraničí, několik dnů bydlet u sebe doma. „Odvděčil" se jí tím, že jí po předchozí hádce, při které ho vykázala z bytu, odcizil kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

6.1.2017

Vážná nehoda tří aut zablokovala silnici z Chomutova do Klášterce

Málkov - Vážná nehoda tří osobních vozidel v pátek odpoledne zablokovala u obce Málkov hlavní silnici mezi Chomutovem a Kláštercem nad Ohří. Jednu osobu transportoval vrtulník do nemocnice. Uvedl to policejní mluvčí Dan Vítek.

4.1.2017

Dva nákladní vozy bouraly na silnici I/8 v Bystřanech

Teplicko - Dopravní nehoda dvou nákladních aut se stala ve středu po druhé hodině odpolední. Ke srážce došlo na silnici I/8 ve směru na Prahu v Bystřanech před kruhovým objezdem. Na místě zasahovala jednotka profesionálních hasičů z Teplic. Příčiny nehody šetří policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies