VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

7.12.2016

Praskly mu nervy. Zmlátil svoji přítelkyni, která skončila v nemocnici

Teplice - Za mřížemi skončil 38letý muž, který zbil svou přítelkyni, se kterou má malé dítě.

AKTUALIZOVÁNO
6.12.2016

Dívka i chlapec jsou v pořádku, policie děkuje veřejnosti za pomoc při pátrání

Teplicko - Policie v úterý vyhlásila prostřednictvím Deníku pátrání po dvojici pohřešovaných mladých lidí. Ve středu ráno pak pátrání odvolala s tím, že dotyční se už našli.

4.12.2016

Opilé ženě se do cesty „postavila" značka Novosedlice

Teplicko  - Do dopravní značky na silnici mezi Novosedlicemi a Dubím ve čtvrtek dopoledne narazila s autem starší žena.

3.12.2016

Skříňkový zloděj dopaden

Teplice - Policisté dopadli zloděje, který koncem května vykradl šatní skříňky v soukromé firmě v Proboštově. V pánské šatně vyhnul dvířka skříněk a odcizil mobilní telefon, peněženku, doklady a platební kartu.

30.11.2016

Video lehajících chlapců pod vlak je podle ČD montáž, uvedla Prima

Praha - Video, které v Ústí nad Labem - Střekově ukazuje dva chlapce, jak si lehají mezi koleje a nechají se přejet vlakem, je montáž. Potvrdila to vnitřní kontrola Českých drah (ČD), informovala televize Prima. Chlapci přesto porušili drážní zákon a hledá je policie, Drážní úřad s nimi zahájí správní řízení. Na video, které se objevilo na serveru youtube.com, upozornila televize Prima 9. listopadu.

29.11.2016

Dostala dávky na novou pračku, tu si ale nekoupila. Peníze utratila

Teplicko - Ze zpronevěry se bude u soudu zodpovídat 30letá žena, která měla připravit státní „kasu" o šest tisíc korun.

AKTUALIZOVÁNO
28.11.2016

V teplické sklárně AGC hořela v pondělí část izolace střechy výrobní haly

Teplicko - Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů. Požár byl ohlášen krátce před šestou hodinou večer. V půl sedmé bylo uhašeno. 

28.11.2016

Žena dostala epileptický záchvat přímo na ulici

Dubí - Operátor kamerového systému MP Dubí spatřil v Pozorce v ulici Střední naproti bývalé poště, jak žena spadla na zem a dostala epileptický záchvat.

27.11.2016

Není pro dceru zrovna dobrým příkladem

Teplice - Dobrým příkladem pro svou dceru zrovna není žena, která si přivlastnila cizí majetek.

26.11.2016

Chtěl policistům ujet na motorce. Ohrozil chodce a nakonec ho zastavil les

Dubí - Policistům se snažil v minulých dnech neúspěšně ujet 28letý muž, který řídil motocykl. V Dubí nerespektoval pokyn policisty k zastavení vozidla a začal před ním ujíždět, najel dokonce na chodník a poté do parku, kde ohrozil nejméně čtyři chodce.

25.11.2016

Ukradenou sekačku zloděj protáhl ven z chaty otevřeným oknem

Teplicko - Policisté hledají zloděje, který se na Cínovci vloupal do rekreační chaty. Oknem vlezl do dovnitř. Domů si odnesl sekačku na trávu. Celková škoda byla vyčíslena na více než dvacet tisíc korun. Zloději hrozí až tříletý trest odnětí svobody. (dav)

25.11.2016

Soud poslal do vazby muže obviněného z vraždy v Dubí

Dubí - Soud v pátek poslal do vazby muže obviněného z brutální vraždy 60leté ženy z Dubí na Teplicku. Obviněnému hrozí až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Podle neoficiálních zpráv šlo o vnuka zavražděné ženy. Zasadit jí měl několik ran nožem.

24.11.2016

Policisté dopadli muže podezřelého z kruté vraždy ženy v Dubí

Dubí - Kriminalisté dopadli ve čtvrtek muže, kterého podezřívají z vraždy šedesátileté ženy v Dubí na Teplicku. Podezřelému hrozí až výjimečný trest. 

23.11.2016

V Dubí došlo k vraždě 60leté ženy. Vrah je stále na svobodě

Teplicko – V Dubí někdo zavraždil 60letou ženu. Vražda se stala v jednom z panelových domů v ulici Karolíny Světlé. Na místě byli dubští městští strážnici, kteří zajišťovali místo trestného činu. Podle neoficálních informací utrpěla žena několik bodných ran. Případ násilné smrti si převzala kriminálka. „Na podnět rodiny, která neměla zprávy o své příbuzné, otevřeli policisté v úterý ve večerních hodinách byt v Dubí. Uvnitř bylo nalezeno tělo 60leté ženy bez známek života," sdělila krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková.

22.11.2016

U Libčevsi narazilo auto do kamionu, dva mrtví

Libčeves - Dva mrtvé si v úterý večer vyžádala nehoda u Libčevsi na Lounsku. Osobní vůz tady narazil do zaparkovaného kamionu. Na místě zasahují záchranáři, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. Silnice II/249 je uzavřená.

22.11.2016

PÁTRÁNÍ: Muž z Teplic se vyhýbá vězení. Na ruce i zádech má tetování

Teplicko - Na Jana Hospodku vydal Okresní soud v Teplicích příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, kterému se vyhýbá. Podle posledních poznatků by se mohl pohybovat na Teplicku, nebo na Ústecku.

20.11.2016

Vytloukala „klín klínem"

Teplice - Z podvodu byla obviněna 40letá žena z Teplicka, která si vzala necelou dvacítku půjček, které nesplácí. S různými společnostmi poskytujícími nebankovní půjčky uzavřela nejméně 19 smluv o zapůjčení různě vysokých částek, kterými se snažila uhradit splátky půjček, které si vzala v minulosti.

16.11.2016

Zaměstnali ho v herně, on jim tam prohrál peníze ze společné kasy

Teplice - O více než šedesát tisíc korun se neoprávněně obohatil 25letý muž, kterého zaměstnali v herně na Teplicku. Během směny si přisvojil tržbu, hotovost z pokladny i firemního trezoru a s penězi se „vypařil".

15.11.2016

Ulicemi projíždělo auto, jehož řidič měl v krvi přes tři promile

Teplice - Policisté v uplynulých dnech kontrolovali několik nezodpovědných řidičů, kteří si sedli za volant, ačkoliv byli pod vlivem alkoholu. Ve čtvrtek večer zastavili v centru Teplic 43letého muže, kterému naměřili přes 2,6 promile alkoholu v dechu.

14.11.2016

Řidička nezvládla předjíždění v Proseticích. Skončila ve sloupu

Teplicko – V Proseticích v Pražské ulici u čerpací stanice se stala v pondělí dopoledne nehoda dvou osobních aut. Řidička v tmavé felicii předjížděla osobní vůz, který odbočoval na pumpu. Mírně o něj zavadila a následně narazila čelně do sloupu veřejného osvětlení. Odvezla ji záchranná služba do nemocnice. Posádce druhého vozu se nic nestalo.

13.11.2016

Bezpečnější je jezdit tramvají nebo autobusem, ukazuje analýza nehod

Severní Čechy – I když počet dopravních nehod v Ústeckém i Libereckém kraji klesl, za většinu jich může alkohol a nedostatečné věnování se řízení.

12.11.2016

Nepoučitelný zloděj. Tentokrát chtěl ukrást bujóny na vaření

Teplice - Šestnáct balení bujónu v hodnotě téměř 600 korun odcizil odpoledne v teplickém supermarketu třiačtyřicetiletý recidivista. Lapka, který už byl v minulosti 19krát odsouzen, se z předchozích trestů nepoučil a dál krade.

11.11.2016

Drogy „bral" i prodával

Teplice - Z nedovolené výroby a dalšího nakládání s drogami byl obviněn 28letý muž, který prodával závislým osobám pervitin. Drogu kupoval po „gramech", takže cena byla nižší, než za běžnou „dávku". Část si ponechal pro svou potřebu a zbytek pak se ziskem prodával dalším narkomanům a to asi tři měsíce, než ho zadrželi kolegové z teplického TOXI týmu. Těm se u výslechu k distribuci přiznal. Hrozí mu až pětileté vězení. (dav)

10.11.2016

Senátní volby v Mostě jsou neplatné a budou se muset opakovat

Brno, Most - Zmatky kolem hnutí Severočeši.cz neberou konce. Kvůli nim budou Mostečané muset ještě jednou k senátním volbám. Ty se budou opakovat do 90 dní. Senátorka Alena Dernerová se nevzdává a bude kandidovat znovu.

10.11.2016

Zmizela elektrocentrála i čerpadlo

Teplice - Policisté pátrají po zloději, který se v Řetenicích vloupal do stavební buňky. Odnesl si elektrocentrálu a čerpadlo na vodu. Škoda zatím nebyla vyčíslena, ale to není v tomto případě pro právní kvalifikaci relevantní, protože tím, že se pachatel do stavební buňky vloupal, se dopustil krádeže bez ohledu na výši způsobené škody. (re)

9.11.2016

Kabelku s doklady ženě v baru vzal sedmnáctiletý mladík

Teplice - Policisté objasnili případ krádeže kabelky, ke kterému došlo začátkem července v bílinské restauraci. Tehdy ještě neznámý pachatel tam měl jedné z návštěvnic baru v nestřeženém okamžiku odcizit kabelku, ve které měla doklady, platební karty, mobilní telefon a další věci, jejichž celkovou škodu oznamovatelka vyčíslila na pět a půl tisíc korun.

8.11.2016

Soud zamítl poslední stížnost na volby v Ústeckém kraji

Teplicko - Ústecký krajský soud v úterý zamítl poslední stížnost na krajské volby v Ústeckém kraji. ČTK to řekla mluvčí soudu Marcela Trejbalová. Rozhodnutí soudu znamená, že výsledky hlasování jsou platné. Poslední návrh se týkal odvolání kandidátů hnutí Severočeši.cz týden před volbami. Už dříve soud zamítl pět stížností odvolaných kandidátů.

AKTUALIZOVÁNO
7.11.2016

Politička Hana Jeníčková a Jan Hašek protiprávně ovlivnili volby, rozhodl soud

Most - Bývalá náměstkyně mosteckého primátora a současná opoziční zastupitelka Hana Jeníčková (Sdružení Mostečané Mostu) dostala za nelegální maření komunálních voleb v Mostě v roce 2014 osmiměsíční podmínku s jednoletou zkušební dobou. O vině a trestu rozhodl v pondělí odpoledne Okresní soud v Mostě.

7.11.2016

Nechtělo se mu do vězení. Nakonec ho tam dovezla v poutech eskorta

Teplice - Až o dva roky může soudce prodloužit pobyt ve vězení 30letému muži z Teplic.

5.11.2016

Soud zváží v kauze Krajské zdravotní revizní posudek

Ústí nad Labem - Soud zváží v kauze zakázek Krajské zdravotní zadání revizního znaleckého posudku. Hlavní líčení bude pokračovat v únoru, řekl dnes ČTK předseda trestního senátu ústeckého okresního soudu Martin Mihal. Obžalobě čelí pět bývalých i současných manažerů společnosti, jejímž jediným akcionářem je Ústecký kraj. Manažeři podle obžaloby způsobili předražováním zakázek škodu kolem 120 milionů korun, vinu už na počátku odmítli.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies