VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

21.1.2017

Usnul ve vlaku a přišel o tašku

Duchcov - O příruční tašku přišel muž, který cestoval vlakem z Prahy do Duchcova. Neznámý pachatel využil toho, že v kupé usnul a odcizil mu tašku s mobilem, penězi, doklady a platební kartou. Okradený vyčíslil škodu na sedm tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za který hrozí lapkovi v případě dopadení až dvouleté vězení.

AKTUALIZUJEME
20.1.2017

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Ústí nad Labem – Speciální psovod z německého policejního ředitelství Zwickau přijel v pátek odpoledne do Ústí pátrat po ztracené školačce Michaele Patricii Muzikářové. Sedmiletá fenka Hipi má za sebou řadu úspěchů v kriminálních případech při pátrání po osobách v Polsku a v Německu.

20.1.2017

Agresor je ve vazbě. Kopal do manželky a vůbec mu nevadilo, že je těhotná

Teplice - Až do teplické vazební věznice dovedla 27letého muže agresivita, kterou uplatnil proti své manželce.

19.1.2017

Spolužákům pohřešované dívky pomáhá psycholog

Ústí nad Labem – Kriminalisté už více než týden neúspěšně pátrají po pohřešované školačce Michaele Patricii Muzikářové z ústecké čtvrti Klíše. Vedle samotného pátrání, které se od počátku vede v celém schengenském prostoru, policie intenzivně spolupracuje také se třídou 6. A., kterou mladá dívka navštěvovala.

19.1.2017

Podnikatel Daniel Ježek zůstává ve vazbě

Ústí nad Labem - Podnikatel Daniel Ježek, který je s dalšími 23 lidmi obviněn v nové kauze údajných machinací v Regionálním operačním programu (ROP) Severozápad, zůstává ve vazbě. Ústecký krajský soud zamítl jeho stížnost, kterou podal v prosinci poté, co ho do vazby jako jediného z obviněných poslal Okresní soud v Ústí nad Labem.

19.1.2017

Zmizely solární panely, někdo je ukradl. Možná je bude někomu nabízet...

Krupka - Policisté pátrají po neznámém zloději, který odcizil dva solární panely. Pachatel ze střechy kůlny v Krupce ukradl dva panely, jejichž hodnota byla vyčíslena na 15 tisíc korun.

18.1.2017

Prohlédněte si poslední snímky pohřešované Míši. Pátrání je zatím neúspěšné

Ústí nad Labem - Policie ve středu odpoledne zveřejnila nejaktuálnější fotografie dvanáctileté Michaely Patricie Muzikářové, která před více než týdnem zmizela. Snímky si prohlédněte v textu článku.  

18.1.2017

Mostečan Pfeifer zadržený v Thajsku už byl v ČR obžalován kvůli šíření HIV

Most, ČR - Zdeněk Pfeifer, kterého zadržely na základě mezinárodního zatykače úřady v Thajsku, byl už v České republice obžalován. Podání obžaloby dnes potvrdil  bez bližších podrobností státní zástupce Vladimír Jan. Podle policie muž vědomě šířil virus HIV. Minimálně tři muži, kteří s ním měli intimní styk, jsou nakaženi také.

AKTUALIZOVÁNO
17.1.2017

Po pohřešované dívce z Ústí se pátrá i v schengenském prostoru

Ústí nad Labem - Policie stále neúspěšně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dítě je nezvěstné pravděpodobně od 11. ledna. Policie dívku hledá nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru.

17.1.2017

Pátrání: Mladík z Dubí se nevrátil do výchovného ústavu

Teplicko - Služba kriminální policie a vyšetřování Rokycany, Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, pátrá po Martinovi Novotném, nar. 30. 6. 1999, trv. bytem Dubí. Hledaný byl na dovolence na Teplicku a nevrátil se. 

17.1.2017

Balík doručil, peníze za něj už ale firmě nedal

Teplice - Z krádeže je podezřelý 32letý muž, který pracoval u místní spediční společnosti. V ranních hodinách, jak je běžné, v sídle firmy vyfasoval balíky k rozvozu, přitom však nenaskenoval jednu zásilku, jejíž hodnota převyšovala 22 tisíc korun.

16.1.2017

Pátrání po školačce z Ústí pokračuje, kriminalisté potřebují záběry z kamer

Ústí nad Labem – Ústečtí kriminalisté zatím stále marně pátrají po pohřešované školačce Michaele Patricii Muzikářové z Klíše. S pomocí se nyní opět obrací na veřejnost.

16.1.2017

Milostné hrátky se mu prodražily, žena ho obrala o zlatý řetízek

Teplice - O zlatý řetízek přišel starší muž, který si na Teplicko přijel „zašpásovat" s prostitutkou. Neznámou ženu si naložil na ulici do auta. Když bylo po milostných hrátkách a žena fuč, všiml si, že na krku nemá řetízek s přívěskem v hodnotě jedenáct tisíc korun.

14.1.2017

Míšo, vrať se, vzkazují kamarádi

Ústí nad Labem - Strach a nejistota trápí rodiče školáků, kteří docházejí do škol v ústecké čtvrti Klíše. Valná část své děti raději doprovází. Nechtějí, aby zmizely jako dvanáctiletá Michaela Muzikářová.

14.1.2017

Nakupoval na kradenou kartu

Teplice - Z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku je podezřelý 20letý mladý muž, který zneužil cizí platební kartu.

AKTUALIZOVÁNO
12.1.2017

Po dvanáctileté Michaele pátrají desítky policistů

Ústí nad Labem - Po školačce Michaele není stopy. Policie proto zřídila tým specialistů a call centrum. Na místě, kde zmizela pátrají desítky policistů. Do call centra mohou lidé volat jakékoliv informace, které se školačky i jejího zmizení týkají. Krajské policejní ředitelství v Ústí zároveň prostřednictvím médií požádalo širokou veřejnost o pomoc při pátrání. Doposud pracuje se dvěma vyšetřovacími verzemi jejího zmizení.

12.1.2017

Tiskl falešná eura, dostal podmínku

Ústí nad Labem, Srbice – Za padělání stoeurových bankovek dostal Štefan Banom (1961) z Jičína od ústeckého krajského soudu podmínku. Muž peníze tiskl na své tiskárně v Přístavní ulici v Ústí nad Labem. Pak je převezl do Srbic na Teplicku, kde je v rozestavěném rodinném domě schovával. Soud Banoma ve čtvrtek odsoudil ke třem letům vězení s podmínečným odkladem. Zkušební doba byla stanovena na pět let.

10.1.2017

Zmizelo paroží i kůže z divočáka

Teplicko - O tom, že se krade snad opravdu vše, se přesvědčili policisté z obvodního oddělení v Krupce. Obrátil se na ně majitel rodinného domu, kterému neznámý pachatel přelezl plot a z terasy mu odcizil kůži z divočáka, paroží a kovářský měch. Celková škoda byla vyčíslena na jeden tisíc korun, policisté případ prověřují jako přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za které trestní zákoník stanoví až tříletý trest odnětí svobody.

9.1.2017

Novorozence matka umlátila k smrti. Za týden jde před soud

Ústecký kraj - Mrtvé tělíčko zabalené v igelitové tašce našel loni v dubnu na poli mezi Štětím a Počeplicemi traktorista. Policejní vyšetřování ukázalo, že chlapečka zabila jeho matka. Ta si prý ale na nic z doby těsně po porodu nepamatuje. I tak jí hrozí 15 až 20 let vězení.

7.1.2017

Je to ale pěkně povedený syn

Teplice - Povedeného syna má žena, která nechala svého 40letého potomka, který se vrátil ze zahraničí, několik dnů bydlet u sebe doma. „Odvděčil" se jí tím, že jí po předchozí hádce, při které ho vykázala z bytu, odcizil kabelku s finanční hotovostí, doklady a platební kartou.

6.1.2017

Vážná nehoda tří aut zablokovala silnici z Chomutova do Klášterce

Málkov - Vážná nehoda tří osobních vozidel v pátek odpoledne zablokovala u obce Málkov hlavní silnici mezi Chomutovem a Kláštercem nad Ohří. Jednu osobu transportoval vrtulník do nemocnice. Uvedl to policejní mluvčí Dan Vítek.

4.1.2017

Dva nákladní vozy bouraly na silnici I/8 v Bystřanech

Teplicko - Dopravní nehoda dvou nákladních aut se stala ve středu po druhé hodině odpolední. Ke srážce došlo na silnici I/8 ve směru na Prahu v Bystřanech před kruhovým objezdem. Na místě zasahovala jednotka profesionálních hasičů z Teplic. Příčiny nehody šetří policie.

4.1.2017

Zloděj, který vykradl chatky, za sebou nechal stopy ve sněhu

Újezdeček - Cestička ukázala směr policistům. Pachatele usvědčili podle bot. Pasovaly do otisku jako střevíček na nohu Popelky.

3.1.2017

Zmizel jen kyblík s mopem. Škoda na dveřích ale jde do desítek tisíc

Teplice - Ne moc hodnotný lup si odnesl zatím neznámý pachatel, který se v Teplicích vloupal do činžovního domu. Kromě vchodových dveří poškodil i dveře dvou neobydlených bytů. Podle lidí, kteří to oznámili policii, z domu zmizel jen kyblík s mopem.

3.1.2017

Muž přimíchal ženám do špaget marihuanu, skončily v nemocnici

Litoměřice – Špagety se smetanovou omáčkou a marihuanou. Takové pohoštění nachystal ještě před Silvestrem svým třem kolegyním z práce šestatřicetiletý muž. Ženy však po požití jídla skončily v nemocnici.

3.1.2017

Zadrželi ho přímo při činu, když upíjel v hospodě kradenou vodku

Teplice - Až dva roky za mřížemi hrozí 21letému muži, který se v Teplicích po půlnoci po překonání vchodových dveří vloupal do restaurace, kde ukradl necelé dva tisíce v drobných mincích a lahev vodky. Z té si ještě uvnitř začal „přihýbat", než ji ale stačil dopít, přijeli policisté, kteří lapku na místě činu zadrželi.

29.12.2016

Kameru v Oseku poškodil opilý vandal. Hrozí mu rok vězení

Osek - Vyšetřovatelé uzavřeli případ poškození kamery městské policie ze září v Oseku. Tehdy ještě neznámý pachatel vyšplhal po hromosvodu do pětimetrové výšky a pootočil kameru. Při tom ji ale poškodil. Policistům se podařilo zjistit, kdo to udělal. 36letý muž u výslechu uvedl, že se večer opil a pamatuje si, jak někam šplhal po hromosvodu. Ráno pak zjistil, že u sebe má kus plastového krytu z kamery. Sám se ale přiznat nešel.

28.12.2016

Naboural do dalšího auta, v krvi měl přes dvě promile

Teplice - Až tři roky ve vězení by mohl strávit 43letý muž, který způsobil v Bílině dopravní nehodu. Při průjezdu křižovatkou nedal přednost osobnímu vozidlu. Přivolaní policisté viníkovi nehody naměřili přes 2,3 promile alkoholu v dechu, navíc zjistili, že má zákaz řízení motorových vozidel.

27.12.2016

Opilý řidič skončil v cele místo u stromečku. Sváteční nehody nebyly tragické

Ústí nad Labem - Sváteční dny se v Ústeckém kraji obešly bez tragických nehod. Celkem během tří volných dnů vyjížděli dopravní policisté k řešení 43 dopravních nehod a havárií.

27.12.2016

Zloděj dostal chuť na hovězí

Teplice - Z krádeže se bude u soudu zodpovídat 50letý muž, který si v marketu schoval pod bundu dvě balení falešné hovězí svíčkové, a aniž by za věci v hodnotě téměř 700 korun zaplatil, prošel pokladní zónou.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies