V prvním poločase se hrál poměrně vyrovnaný fotbal. Ve 13. minutě padl první gól. Berki obešel Partíka a našel Giňu, který otevřel skóre zápasu. Duchcovští mohli překvapivě odskočit domácím o dvě branky, své šance ale nevyužili. Podle fotbalového zákona tak přišel trest v podobě vyrovnávající branky. Pěknou střelou zpoza vápna vyrovnal Klinkáček. Pět minut před koncem úvodní pětačtyřicetiminutovky šel předčasně do sprchy Knorr za druhou žlutou kartu.

Duchcov v úvodu druhé půle domácí zatlačil, Giňa trefil z trestného kopu břevno. Postupem času hosté odpadávali a Srbice začínaly mít navrch. V 61. minutě poslal domácí celek do vedení Mišák a když pak za dvě minuty zvýšil pohotovou střelou Konečný bylo o osudu zápasu de facto rozhodnuto. Dílko zkázy dokonal Kopta, po jehož brance gólman Velička požádal o vystřídání. To už působili hráči Duchcova naprosto rezignovaně. V poslední minutě upravil na konečných 5:1 pro Srbice střídající Glöckner.

Srbice - FK Duchcov 5:1 (1:1). B: Klinkáček, Mišák, Konečný, Kopta, Glöckner - Giňa. S: Lilko - Zeman, Kolinger, Kohlmistr, Partík - Klinkáček (75. Soukup), Mišák, Fau, Vitner (82. Glöckner) - Konečný, Kopta. D: Velička (78. Podolský) - Brejcha, Meisner, Sirovátka, Vrkoslav - Knorr, Kokšal, Moravec, Chochola - Berki (67. Rejfek), Giňa.