Dubí - I své třetí přípravné utkání dovedli fotbalisté Teplic do vítězného konce. V Dubí před velmi pěknou návštěvou porazili druholigové Ústí nad Labem 3:2, vítězný gól dal mladíček Patrik Žitný.

5.7.2017

Teplice v přípravě porazily Ústí 3:2Foto: FK Teplice/Martin Kovařík

Zhruba pět stovek fanoušků osm minut před koncem zatajilo dech. Na ukazateli skóre svítil stav 2:2, když se mladičký Patrik Žitný, velká naděje teplické kopané, odhodlal k efektnímu lobu. Jak se později ukázalo, byl i efektivní, skončil totiž v síti ústeckého gólmana.

Diváci se vůbec nenudili, viděli pět branek a zajímavou kopanou.

Čtvrtou přípravu před ligou odehrají Teplice v sobotu. V Královicích u Prahy je vyzve v 11 hodin Jihlava.

FK Teplice - FK Ústí 3:2 (1:1)
Branky: 21. Krob, 66. Vaněček, 82. Žitný - 38. Kacafírek z pen., 78. vlastní Haljeta.
Sestava Teplic:
1. poločas: Chudý - Vondrášek, Ljevakovič, Šušnjar, Krob - Hyčka, Kučera, Gebert, Vošahlík - Rezek, Červenka.
2. poločas: Chudý - Dressler, Kodeš, Jeřábek, Urma - Fillo, Soungole, Žitný, Novotný - Haljeta, Vaněček.

Radní v Dubí jmenovali za město členy školské rady

Dubí - Novými zástupci na další tříleté funkční období budou J. Šťástka a J. Janeček.

Při srážce auta s autobusem zemřel devatenáctiletý řidič

Teplice /FOTO/ – Oběť ranní nehody museli z vraku vyprostit hasiči. Muži už nebylo pomoci.

Pípající dron v balíku uzavřel poštu v Teplicích

Teplice – Během pár hodin prověřovala policie hned dvakrát podezření na nástražný výbušný systém.