Zlín – Fotbalisté Teplic už jsou na pátém místě prvoligové tabulky! Ve Zlíně totiž vyhráli 2:0, góly dávali ve druhé půli Fillo a Jeřábek.

15.4.2017

Zlín - Teplice 0:2Foto: Deník/František Bílek

Skláři odjeli na Moravu s cílem bodovat a potvrdit tak svou velmi dobrou formu. Na hřišti podzimního překvapení soutěže ale v prvním poločase tahali za kratší konec. Domácí však potvrdili, že v současné době jsou ve střelecké krizi, gól se jim nedařilo dát ani z velmi dobrých příležitostí, které si vytvářeli. Tepličtí měli spíše náznaky šancí, Švengera v brance Zlína vážněji neohrozili.

Když poté „skláři" přežili na začátku druhého poločasu díky Grigarovi další zlínské šance, sami udeřili. Nejprve napálil míč za zlínského brankáře Fillo, poté se po standardní situaci prosadil Jeřábek. Závěr střetnutí si už svěřenci kouče Daniela Šmejkala s přehledem pohlídali, Zlínští dohrávali v křeči.

Fastav Zlín – FK Teplice 0:2 (0:0)

Branky: 51. Fillo, 74. Jeřábek. ŽK: 31. Beauguel - 31. Ljevakovič. Rozhodčí: Ardeleanu – Dobrovolný, Myška. Diváci: 3792. Zlín: Švenger – Pazdera, Jugas, Gajič, Matejov – V. Vukadinovič, Traoré, Janíček (59. Štípek), Hnaníček (74. Fantiš), Holík – Beauguel (77. Bartolomeu). Trenér: Páník. Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Ljevakovič, Krob – Fillo, Soungole, Hora (90. Hyčka), Kučera, Vošahlík – Červenka (89. Vachoušek). Trenér: Šmejkal.

Autor: František Bílek

15.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Aktivisté vtrhli na Mostecku do dolu Bílina.
4

Aktivisté na Mostecku vtrhli do dolu Bílina, musela být zastavena těžba

Super plat za práci na páse nabízí měsíce. Málokdo to vydrží dlouho

Další část Labské stezky bude hotová již v září, vyhne se silnici

Povodí Labe – Již jen poslední úseky zbývá dokončit na Labské stezce ve Velkých Žernosekách na Litoměřicku. Na úseku, který bude pro cyklisty znamenat vyšší bezpečí, se intenzivně pracuje i v těchto dnech. Hotovo bude v září.

Proboštov - Není Den dětí jako Den dětí. Sice o dva týdny později, ale o to atraktivnější jeho oslavu připravili pro kluky a holky ze soukromé speciální školy Arkadie rybáři z MO Teplice Českého rybářského svazu a jeden z nejvýznamnějších sponzorů Arkadie, firma Knauf Insulation.

FOTOGALERIE: Zpěvák Blue Effectu Honza Křížek natáčí desku u Liběšic

Ústecký kraj /ROZHOVOR/ – V nenápadné malé vesničce Lada nedaleko Liběšic na Litoměřicku se ve zrekonstruovaném objektu bývalé stodoly skrývá nahrávací studio s názvem The Barn.

Michal Horáček: Líbí se mi lidé, kteří si dávají veliké úkoly

Úsecký kraj /ROZHOVOR/ - Na setkání s textařem a básníkem Michalem Horáčkem zve v neděli 25. června od 19 hodin Antonín Moravec do hotelu Clarion. Hudební hosté pořadu budou ryze ústečtí, zpěvačka Eliška Lüftnerová a klavírista Luděk Havel.