VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BÍLINA

Dealera drog chytli v Bílině, hrozí mu až pět let

Teplicko - Až pětileté vězení hrozí 37letému muži, který v Bílině prodával drogy. Kriminalisté mu prokázali desítky jednotlivých prodejů pervitinu, který distribuoval na různých místech ve městě. Dealer byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, na soud bude čekat na svobodě.

Bílina ušetřila nákupem energií dva miliony korun

Bílina - Město Bílina poprvé vyzkoušelo nákup energií na Českomoravské komoditní burze Kladno a snížilo tak náklady za neregulovanou složku ceny o 40 procent.

Pivovar v Bílině koupily Lesy Sever

Bílina - Společnost Lesy Sever se zavázala areál pivovaru zrekonstruovat. Podle předpokladů by opravy měly trvat zhruba sedm až deset let, jde však o předběžné plánování.

Skupina severočeských malířů působí v těchto dnech v Bílině

Teplicko - Skupina severočeských malířů působí v těchto dnech v Bílině. Pohybují se na zámku, ale i na Kyselce. Společně s nimi malují zajímavá místa v Bílině také žáci malířského kroužku Pavla Říhy z Domu dětí a mládeže. Vernisáž se bude konat 3. srpna ve Výstavní síni u kostela. Ještě dnes se můžete v Bílině podívat, jak vznikají obrazy pod rukama umělců.

Petra Šubrtová volala domů do Bíliny: Mami, střílí se tu. Jsem v pořádku

Bílina, Ústí nad Labem, München /ROZHOVOR/ - Dva roky pracuje bývalá studentka ústecké univerzity Petra Šubrtová (26 let) v německém hotelu v Grünwaldu poblíž Mnichova.

Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se koná v Bílině

Bílina - Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se koná v Bílině na atletickém stadionu od čtvrtka 21. do soboty 23. července. Do soutěže jsou přihlášena družstva z České republiky, Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska a Švýcarska.

FOTO: Setkání přátel vozů Citroën v Bílině

Teplicko - „Kachny" se po roce vrátily do Bíliny. Pro Deník fotografoval: Zdeněk Traxler

Syn jako otec. Za smrt nevlastní dcery hejtmana jde Kapic na 12 let za mříže

Ústí nad Labem, Bílina - Mladík z Bíliny dopadl jako jeho otec. Za smrt člověka jde Pavel Kapic (1993) do vězení. Jeho obětí se stala nevlastní dcera hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Obžalovaný z vraždy nevlastní dcery hejtmana si u soudu hrál

Ústí nad Labem, Bílina – Když státní zástupce četl ve čtvrtek v soudní síni obžalobu z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, obžalovaný Pavel Kapic (1993) si hrál s hodinkami a řetízkem na vězeňském opasku. Obžalobě nevěnoval pozornost. Tak začal u ústeckého krajského soudu proces s mladíkem z Bíliny.

V Bílině v některých lokalitách nepoteče v úterý voda

Bílina - Město Bílina o tom informuje na svých stránkách, opisujeme pro info dotčené ulice…

Bílina bude hostit Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice

Bílina - Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se uskuteční v Bílině na atletickém stadionu od čtvrtka 21. do soboty 23. července. Do soutěže jsou přihlášena družstva z České republiky, Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska a Švýcarska.

Bílinská knihovna připravila prázdninové soutěže

Bílina - Městská knihovna v Bílině připravila pro děti na prázdniny literární soutěž na téma: „Mít tak kouzelnou hůlku", ve které mohou uplatnit svoji fantazii a napsat příběh o tom, co by vykouzlily pro sebe a pro ostatní a proč, nebo co by chtěly změnit.

Nemocnice v Bílině otevřela stanici sociálně zdravotních lůžek

Bílina - Hornická nemocnice s poliklinikou uvedla do provozu stanici D sociálně zdravotních lůžek. Šestnáct lůžek převážně v jednolůžkových pokojích je určeno pro klienty, kteří již nemohou pobývat v Léčebně dlouhodobě nemocných a jejich zdravotní stav ani neumožňuje pobyt v domově pro seniory.

OBRAZEM: O víkendu se konal Májový jarmark v Bílině

Bílina - Bylo slunečné počasí a tak se akce těšila dobré návštěvnosti. Nechyběly stánky, soutěže pro děti a hlavně hudební vystoupení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení