VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BÍLINA

FOTO: Setkání přátel vozů Citroën v Bílině

Teplicko - „Kachny" se po roce vrátily do Bíliny. Pro Deník fotografoval: Zdeněk Traxler

Syn jako otec. Za smrt nevlastní dcery hejtmana jde Kapic na 12 let za mříže

Ústí nad Labem, Bílina - Mladík z Bíliny dopadl jako jeho otec. Za smrt člověka jde Pavel Kapic (1993) do vězení. Jeho obětí se stala nevlastní dcera hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Obžalovaný z vraždy nevlastní dcery hejtmana si u soudu hrál

Ústí nad Labem, Bílina – Když státní zástupce četl ve čtvrtek v soudní síni obžalobu z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, obžalovaný Pavel Kapic (1993) si hrál s hodinkami a řetízkem na vězeňském opasku. Obžalobě nevěnoval pozornost. Tak začal u ústeckého krajského soudu proces s mladíkem z Bíliny.

V Bílině v některých lokalitách nepoteče v úterý voda

Bílina - Město Bílina o tom informuje na svých stránkách, opisujeme pro info dotčené ulice…

Bílina bude hostit Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice

Bílina - Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se uskuteční v Bílině na atletickém stadionu od čtvrtka 21. do soboty 23. července. Do soutěže jsou přihlášena družstva z České republiky, Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska a Švýcarska.

Bílinská knihovna připravila prázdninové soutěže

Bílina - Městská knihovna v Bílině připravila pro děti na prázdniny literární soutěž na téma: „Mít tak kouzelnou hůlku", ve které mohou uplatnit svoji fantazii a napsat příběh o tom, co by vykouzlily pro sebe a pro ostatní a proč, nebo co by chtěly změnit.

Nemocnice v Bílině otevřela stanici sociálně zdravotních lůžek

Bílina - Hornická nemocnice s poliklinikou uvedla do provozu stanici D sociálně zdravotních lůžek. Šestnáct lůžek převážně v jednolůžkových pokojích je určeno pro klienty, kteří již nemohou pobývat v Léčebně dlouhodobě nemocných a jejich zdravotní stav ani neumožňuje pobyt v domově pro seniory.

OBRAZEM: O víkendu se konal Májový jarmark v Bílině

Bílina - Bylo slunečné počasí a tak se akce těšila dobré návštěvnosti. Nechyběly stánky, soutěže pro děti a hlavně hudební vystoupení.

Lidé si na úřadě v Bílině vyřídí vše rychle a snadněji

Bílina - Žádost snoubenců o uzavření manželství, o vydání mezinárodního řidičského průkazu, ohlášení stavby a mnoho dalších věcí mohou obyvatelé Bíliny vyřídit prostřednictvím nové elektronické služby městského úřadu Portál občana. Na úřad nebudou muset jít vůbec nebo se vyřizování značně zjednoduší a zkrátí. Elektronická služba obsahuje nyní zhruba stovku různých dokumentů a formulářů, další budou průběžně doplňovány. Portál získal třetí příčku v soutěži Zlatý erb v kategorii nejlepší elektronická služba.

Vodu do bazénu pustí v květnu

Bílina - Rekonstrukce autokempu a koupaliště na Kyselce jsou v plném proudu. Vše jde podle plánu. V kempu se opravují stávající chatky a budují nové, na koupališti se dokončují sportovní hřiště a opravy skokanské věže.

Pozor v Žižkově údolí, spadl tam velký balvan, mohou další

Bílina - Město Bílina prostřednictvím svých webových stránek upozorňuje, aby byli lidé velmi obezřetní při procházení Žižkovo údolím. Spadl tam totiž několikatunový kámen na silnici a hrozí další pády. Nikomu se nic nestalo.

Nový mamograf v Bílině ženy vítají

Teplicko - Pracoviště mamografického screeningu v Hornické nemocnici s poliklinikou v Bílině bylo včera slavnostně otevřeno za účasti Oldřicha Bubeníčka, hejtmana Ústeckého kraje a současně starosty Bíliny, MUDr. Jiřího Madara, ředitele Ústecké polikliniky, jejíž novou pobočkou bílinské pracoviště je a primáře Petra Váši, který je odborným garantem mammární diagnostiky.

Prošla konečná podoba rozpočtu a také prodej pojízdné služebny

Bílina - Město Bílina bude v tomto roce hospodařit se schodkem 27 milionů korun, z toho 16 milionů korun jsou převody investičních akcí z roku 2015. Rozpočet v této podobě schválili zastupitelé na prvním zasedání v letošním roce.

Petr Kollár: Městská policie je tu pro občany a musí být vidět

Teplicko - Uvědomuji si, že jsou to náklady navíc, ale určitě bych chtěl stav strážníků o několik navýšit, říká v rozhovoru Petr Kollár, nový šéf MP Bílina.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies