VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BÍLINA

V Bílině můžete zajít do bezplatné právní poradny

Bílina - Obyvatelé Bíliny mají od září možnost využít služeb bezplatné právní poradny. Ta je otevřená vždy jedenkrát v měsíci, konkrétní termín bude vždy s předstihem uveřejněn v Bílinském zpravodaji a na webu města.

Ústecký kraj spustil projekt Bezpečně do škol

Bílina - Ústecký kraj spustil se začátkem nového školního roku projekt Bezpečně do škol. Zaměřuje se na nejmenší školáky, informoval včera na tiskové konferenci hejtman Oldřich Bubeníček. Přes šest tisíc dětí ze škol dostane batoh s reflexními prvky. Lidé se navíc mohou zapojit do diskuse o problémových přechodech v kraji.

Dealera drog chytli v Bílině, hrozí mu až pět let

Teplicko - Až pětileté vězení hrozí 37letému muži, který v Bílině prodával drogy. Kriminalisté mu prokázali desítky jednotlivých prodejů pervitinu, který distribuoval na různých místech ve městě. Dealer byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, na soud bude čekat na svobodě.

Bílina ušetřila nákupem energií dva miliony korun

Bílina - Město Bílina poprvé vyzkoušelo nákup energií na Českomoravské komoditní burze Kladno a snížilo tak náklady za neregulovanou složku ceny o 40 procent.

Pivovar v Bílině koupily Lesy Sever

Bílina - Společnost Lesy Sever se zavázala areál pivovaru zrekonstruovat. Podle předpokladů by opravy měly trvat zhruba sedm až deset let, jde však o předběžné plánování.

Skupina severočeských malířů působí v těchto dnech v Bílině

Teplicko - Skupina severočeských malířů působí v těchto dnech v Bílině. Pohybují se na zámku, ale i na Kyselce. Společně s nimi malují zajímavá místa v Bílině také žáci malířského kroužku Pavla Říhy z Domu dětí a mládeže. Vernisáž se bude konat 3. srpna ve Výstavní síni u kostela. Ještě dnes se můžete v Bílině podívat, jak vznikají obrazy pod rukama umělců.

Petra Šubrtová volala domů do Bíliny: Mami, střílí se tu. Jsem v pořádku

Bílina, Ústí nad Labem, München /ROZHOVOR/ - Dva roky pracuje bývalá studentka ústecké univerzity Petra Šubrtová (26 let) v německém hotelu v Grünwaldu poblíž Mnichova.

Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se koná v Bílině

Bílina - Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se koná v Bílině na atletickém stadionu od čtvrtka 21. do soboty 23. července. Do soutěže jsou přihlášena družstva z České republiky, Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska a Švýcarska.

FOTO: Setkání přátel vozů Citroën v Bílině

Teplicko - „Kachny" se po roce vrátily do Bíliny. Pro Deník fotografoval: Zdeněk Traxler

Syn jako otec. Za smrt nevlastní dcery hejtmana jde Kapic na 12 let za mříže

Ústí nad Labem, Bílina - Mladík z Bíliny dopadl jako jeho otec. Za smrt člověka jde Pavel Kapic (1993) do vězení. Jeho obětí se stala nevlastní dcera hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Obžalovaný z vraždy nevlastní dcery hejtmana si u soudu hrál

Ústí nad Labem, Bílina – Když státní zástupce četl ve čtvrtek v soudní síni obžalobu z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, obžalovaný Pavel Kapic (1993) si hrál s hodinkami a řetízkem na vězeňském opasku. Obžalobě nevěnoval pozornost. Tak začal u ústeckého krajského soudu proces s mladíkem z Bíliny.

V Bílině v některých lokalitách nepoteče v úterý voda

Bílina - Město Bílina o tom informuje na svých stránkách, opisujeme pro info dotčené ulice…

Bílina bude hostit Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice

Bílina - Mistrovství světa juniorů v rybolovné technice se uskuteční v Bílině na atletickém stadionu od čtvrtka 21. do soboty 23. července. Do soutěže jsou přihlášena družstva z České republiky, Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska, Slovinska a Švýcarska.

Bílinská knihovna připravila prázdninové soutěže

Bílina - Městská knihovna v Bílině připravila pro děti na prázdniny literární soutěž na téma: „Mít tak kouzelnou hůlku", ve které mohou uplatnit svoji fantazii a napsat příběh o tom, co by vykouzlily pro sebe a pro ostatní a proč, nebo co by chtěly změnit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies