VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: BÍLINA

Nemocnice v Bílině otevřela stanici sociálně zdravotních lůžek

Bílina - Hornická nemocnice s poliklinikou uvedla do provozu stanici D sociálně zdravotních lůžek. Šestnáct lůžek převážně v jednolůžkových pokojích je určeno pro klienty, kteří již nemohou pobývat v Léčebně dlouhodobě nemocných a jejich zdravotní stav ani neumožňuje pobyt v domově pro seniory.

OBRAZEM: O víkendu se konal Májový jarmark v Bílině

Bílina - Bylo slunečné počasí a tak se akce těšila dobré návštěvnosti. Nechyběly stánky, soutěže pro děti a hlavně hudební vystoupení.

Lidé si na úřadě v Bílině vyřídí vše rychle a snadněji

Bílina - Žádost snoubenců o uzavření manželství, o vydání mezinárodního řidičského průkazu, ohlášení stavby a mnoho dalších věcí mohou obyvatelé Bíliny vyřídit prostřednictvím nové elektronické služby městského úřadu Portál občana. Na úřad nebudou muset jít vůbec nebo se vyřizování značně zjednoduší a zkrátí. Elektronická služba obsahuje nyní zhruba stovku různých dokumentů a formulářů, další budou průběžně doplňovány. Portál získal třetí příčku v soutěži Zlatý erb v kategorii nejlepší elektronická služba.

Vodu do bazénu pustí v květnu

Bílina - Rekonstrukce autokempu a koupaliště na Kyselce jsou v plném proudu. Vše jde podle plánu. V kempu se opravují stávající chatky a budují nové, na koupališti se dokončují sportovní hřiště a opravy skokanské věže.

Pozor v Žižkově údolí, spadl tam velký balvan, mohou další

Bílina - Město Bílina prostřednictvím svých webových stránek upozorňuje, aby byli lidé velmi obezřetní při procházení Žižkovo údolím. Spadl tam totiž několikatunový kámen na silnici a hrozí další pády. Nikomu se nic nestalo.

Nový mamograf v Bílině ženy vítají

Teplicko - Pracoviště mamografického screeningu v Hornické nemocnici s poliklinikou v Bílině bylo včera slavnostně otevřeno za účasti Oldřicha Bubeníčka, hejtmana Ústeckého kraje a současně starosty Bíliny, MUDr. Jiřího Madara, ředitele Ústecké polikliniky, jejíž novou pobočkou bílinské pracoviště je a primáře Petra Váši, který je odborným garantem mammární diagnostiky.

Prošla konečná podoba rozpočtu a také prodej pojízdné služebny

Bílina - Město Bílina bude v tomto roce hospodařit se schodkem 27 milionů korun, z toho 16 milionů korun jsou převody investičních akcí z roku 2015. Rozpočet v této podobě schválili zastupitelé na prvním zasedání v letošním roce.

Petr Kollár: Městská policie je tu pro občany a musí být vidět

Teplicko - Uvědomuji si, že jsou to náklady navíc, ale určitě bych chtěl stav strážníků o několik navýšit, říká v rozhovoru Petr Kollár, nový šéf MP Bílina.

Tragická událost v rodině hejtmana Oldřicha Bubeníčka

Bílina – S tragickým úmrtím se vyrovnává rodina hejtmana Ústeckého kraje a starosty Bíliny Oldřicha Bubeníčka. Jeho nevlastní třiadvacetiletou dceru připravil o život přítel.

Městská knihovna v Bílině připravuje další burzu knih

Bílina - Městská knihovna v Bílině připravuje na 11. ledna burzu knih. Je to příležitost pro každého ke koupi vyřazených knih z knižního fondu knihovny. Za symbolickou cenu si můžete zakoupit např. beletrii různých žánrů pro dospělé čtenáře, detektivky, naučné publikace, knihy pro děti apod.

ON-LINE: Návštěva Miloše Zemana v Ústeckém kraji ve středu končí

Ústecký kraj - Prezident Miloš Zeman ve středu ukončí třídenní návštěvu Ústeckého kraje. Zamíří nejprve na Teplicko a svůj program ukončí v Kadani na Chomutovsku.

AKTUALIZUJEME

ON-LINE: Druhý den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Ústeckém kraji

Ústecký kraj - Bílina, Třebívlice, Lovosice, Louny. Tato místa v úterý navštíví v rámci své návštěvy v Ústeckém kraji prezident Miloš Zeman. Skromnější separátní program má připravený Ivana Zemanová.

Opravenou starostovu vilu otevřel dunící výstřel z děla

Bílina - Tzv. starostova vila po rekonstrukci opět zdobí levé nábřeží města Bíliny. Za oživení chátrajícího domu ve Skleničkově ulici stojí Klub přátel Josefa Masopusta. A právě jeho představitelé společně se zástupci místní radnice vilu ve čtvrtek odpoledne slavnostně otevřeli. A to výstřelem z děla, kdy odpalovačem byl hejtman a starosta v jedné osobě, Oldřich Bubeníček.

Pod Bořněm končí velitel strážníků Ryjáček. Dočasně je povede Špička

Bílina - Pokud by nepodal sám rezignaci, tak ho rada odvolá. Takto ve čtvrtek okomentoval na jednání zastupitelů odstoupení Pavla Ryjáčka z postu šéfa bílinské městské policie starosta Oldřich Bubeníček.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies