VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: DUCHCOV

Přijímačky rozhodnou o osudu školy

Duchcov - Gymnázium a Průmyslovou školu v Duchcově čekají asi těžké časy. Nejhorší scénář hovoří o tom, že škola úplně skončí. Stane se tak v případě, že nepřijme dostatek nových žáků.

Policie: Na Duchcov jsme nasadili stovku lidí.

Duchcov - Při kontrolách před sobotní demonstrací zadržela několik zbraní.

Letošní jubilejní dvacáté Casanovské slavnosti se budou konat 6. a 7. června

Duchcov - Slavnosti budou zahájeny tradičním příjezdem Giacoma Casanovy v kočáře na tamější zámek a zahajovacím přípitkem s vrchností města na zámeckém balkónu. Z kapel vystoupí například: Olympic, Martin Maxa, David Koller, Visací zámek.

FOTO: Arborista Martin Němec lečí stromy po celém světě. Teď je v Duchcově

Duchcov - Dřeviny v zámeckém parku v Duchcově ošetřují odborníci. Jedním z nich je i arborista Martin Němec. Jeho rukama prošly či stále procházejí stovky chráněných stromů po celé Evropě. „Park je to vskutku krásný. Stromy a keře, které tady jsou, si péči zaslouží," řekl Martin Němec.(na snímku v článku)

Vánoční koncert si vychutnejte ve Valdštejnském sále zámku

Duchcov - Vánoční koncert v podání Československého komorního dua (Pavel Burdych housle, Zuzana Berešová klavír) a sopranistky Michaely Jančařikové pořádá Kulturní centrum Duchcov ve Valdštejnském sále Státního zámku Duchcov.

AKTUALIZOVÁNO

Lupiči přepadli v sobotu pumpu v Duchcově, viděl je někdo?

Duchcov - Policie hledá dva maskované lupiče, kteří se zbraní v ruce přepadli v sobotu večer čerpací stanici EuroOil v Duchcově na Teplické ulici.

Největší hvězdou Barbory byl čtyřicetikilový sumec Franta

Duchcov - Dav lidí srocený na břehu vypuštěného rybníku Barbora. Právě takový obrázek se nám naskytl, když jsme v sobotu ráno přijeli do Duchcova. A stejné to prý bylo až do pozdního odpoledne. Výlov Barbory, kterým v sobotu začaly na Teplicku podzimní výlovy, měl totiž rekordní diváckou návštěvnost a také velkou úrodu ryb.

Peklo v Háji, plameny tu vyhnaly lidi z postele

Háj u Duchcova - /FOTO/ Dva domy poničil o víkendu požár, který se rozšířil z přilehlé kůlny. Jsme na místě a zjišťujeme podrobnosti.

Duchcov vybírá čtyři romské asistenty prevence kriminality

Duchcov -  Duchcov vybírá čtyři romské asistenty prevence kriminality, nastoupí od října. Vzejdou zřejmě i z lidí, kteří tu teď vykonávají tzv. dohledovou službu. Řekla to starostka města Jitka Bártová. Jako součást řešení napjaté situace v Duchcově zmiňoval nasazení romských preventistů koncem srpna ministr vnitra v demisi Martin Pecina poté, co Duchcov navštívil.

Soudce schválil útočníkům z Duchcova propuštění z vazby

Teplice - Soudce nařídil propustit z vazby trojici, která v květnu v Duchcově napadla manželský pár, a vyvolala tak sérii protiromských demonstrací.

FOTO: V Duchcově tentokrát bez krve

Duchcov - V obležení příslušníků policie se v sobotu ocitl už potřetí Duchcov. Na všech příjezdových cestách do města už od rána kontrolovali policisté automobily a zabavovali nebezpečné předměty, které by mohly být použity jako zbraň. Nad Duchcovem kroužil celé odpoledne policejní vrtulník.

AKTUALIZOVÁNO

Šlo o klukovskou rvačku, nic rasistického

Duchcov – Sebemenší potyčka v severočeském Duchcově bude teď mít nějaký čas v očích veřejnosti „zaručený" rasistický podtext. Ne vždy tomu tak ale skutečně je. Dokazuje to případ obyčejné dětské rvačky, který musela v důsledku předchozí vyhrocené situace ve městě řešit policie.

AKTUALIZOVÁNO

FOTO: Motorkář letěl do nemocnice vrtulníkem

Teplicko - S těžkým zraněním vrtulili do nemocnice  asi třicetiletého motorkáře,který se u oseckého kempu střetl s osobním automobilem.

Jsem zdravá jako řípa, řekla stoletá oslavenkyně z Duchcova

Duchcov - Na den přesně se před sto lety narodila Anna Brodská z Duchcova.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies