VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: DUCHCOV

Panelový dům v Oseku se mění postupně na seniorské byty

Osek - Původně v Oseku uvažovali o výstavbě nového domu s pečovatelskou službou. Náklady by byly ale příliš vysoké, a proto zvítězila varianta postupně přeměnit jeden z panelových domů v Hrdlovské ulici tak, aby fungoval na principu domu s pečovatelskou službou.

Filmaři budou točit v Duchcově. Využijí staré nádraží dřív, než ho zbourají

Duchcov - Staré zdevastované nádraží v Duchcově, které plánuje místní radnice zbourat, na čas ožije díky filmařům. Natáčet se tam budou některé pasáže k filmu Prometheus.

FOTO: Opravený most v Lahošti se už zase rozpadá

Lahošť - Několik měsíců po rekonstrukci mostu na silnici Duchcov – Teplice v Lahošti se už dílo zedníků rozpadá. Konkrétně letošní silné mrazy nezvládla omítka na zídkách. Z 90 % je opadaná.

Děti ze ZŠ Hrdlovská budou mít novou školní kuchyni

Osek – Jednou z největších investičních akcí v Oseku je v letošním roce rekonstrukce školní kuchyně v Základní škole v Hrdlovské ulici.

Duchcov musel přikoupit sůl

Duchcov - Tuhá zima provětrává i sklady s posypovým materiálem v Duchově. O úklid sněhu se v Duchcově starají pracovníci technických služeb.

Mobilní rozhlas využívají stovky lidí

Teplicko -  V Duchcově funguje mobilní rozhlas od ledna letošního roku. Informace o výlukách v dodávce energií, povodňová nebezpečí či hlášení o povětrnostních podmínkách dostávají občané Duchcova přímo do mobilu či emailem. Městský úřad zaznamenal zatím asi 770 registrací.

Hasiči v Oseku jedno auto dostali, na druhé se těší

Osek – Město Osek si práce svých dobrovolných hasičů, kteří v loňském roce oslavili 90 let od vzniku sboru, cenní a snaží se jim jejich práci ulehčit. Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Osek dostala „pod stromeček" nový dopravní automobil Ford Tranzit, který nahradil už dosluhující šestnáct let starý Nissan.

V Duchcově proběhne beseda k Oseckému potoku. Přijedou odborníci

Duchcov - Město Duchcov zve na besedu, která se bude týkat "Prezentace vyhodnocení ekologického monitoringu Oseckého (Loučenského) potoka".

Prodavač nechal mobil na pultě, zloděj neváhal ani vteřinu

Duchcov - Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Duchcově odcizil mobilní telefon. Využil chvilkové nepozornosti prodavače na tržnici a z pultu odcizil mobil v hodnotě 15 tisíc korun.

Duchcov dává lidem starším 70 let příspěvek 500 Kč na dopravu

Duchcov - Občané města Duchcov starší 70 let mohou žádat o příspěvek na úhradu jízdného v autobusové dopravě v rámci dopravního systému Ústeckého kraje. Žádosti přijímá odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Duchcov.

Nové hřiště pro náctileté bude v Oseku hotové do pololetí

Osek -V bývalé zahradě Domu dětí a mládeže v Oseku začalo loni na podzim vyrůstat dětské hřiště pro starší děti, kterým už k zábavě nestačí jen pískoviště a prolézačky.

Kostel svatého Petra a Pavla v Oseku bude zvenku nasvícený

Osek - Když kostel svatého Petra a Pavla získalo město Osek od církve do svého vlastnictví, snažilo se v rámci finančních možností o jeho renovaci a zpřístupnění veřejnosti.

Kdo získá Cenu města Duchcov? Nominace už se podávají

Duchcov – Do 20. února mohou podávat občané starší 18 let, kteří mají trvalý pobyt na území města Duchcov, návrhy na osoby na udělení Ceny města Duchcova za rok 2016.

Had zaměstnal duchcovské strážníky. Nebyl jedovatý

Duchcov - V minulých dnech řešili duchcovští strážníci odchyt hada.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies