VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: DUCHCOV

S požárem domku v Háji bojovaly čtyři jednotky hasičů

Háj u Duchcova - Několik hodin trvala likvidace požáru rodinného domu v Háji u Duchcova čtyřem jednotkám profesionálních a dobrovolných hasičů.

Okrádal návštěvníky duchcovské posilovny

Duchcov - Šedesátiletý muž okrádal návštěvníky posilovny v Duchcově. Prohledával věci odložené v šatně. Kradl peníze.

Křižovatka na frekventované silnici v Lahošti dostane světla a přechody

Teplicko – Přehlednější a bezpečnější by měla být pro chodce křižovatka na silnici Teplice – Duchcov v Lahošti. Hlavní silnice je poměrně dost frekventovaná. Řidiči by přes obec měli jezdit maximálně 50 km/h. Často se tak ale neděje.

Lahošť si vzala Partnera pod sebe. Starosta už nemusí dělat pošťáka

Teplicko – Zhruba tři měsíce má obec Lahošť na Teplicku pod sebou poštu. Jde o službu Pošta Partner. „Funguje u nás od 1. prosince a reakce lidí jsou kladné," řekl starosta obce Lahošť Milan Fábera.

Panelový dům v Oseku se mění postupně na seniorské byty

Osek - Původně v Oseku uvažovali o výstavbě nového domu s pečovatelskou službou. Náklady by byly ale příliš vysoké, a proto zvítězila varianta postupně přeměnit jeden z panelových domů v Hrdlovské ulici tak, aby fungoval na principu domu s pečovatelskou službou.

Filmaři budou točit v Duchcově. Využijí staré nádraží dřív, než ho zbourají

Duchcov - Staré zdevastované nádraží v Duchcově, které plánuje místní radnice zbourat, na čas ožije díky filmařům. Natáčet se tam budou některé pasáže k filmu Prometheus.

FOTO: Opravený most v Lahošti se už zase rozpadá

Lahošť - Několik měsíců po rekonstrukci mostu na silnici Duchcov – Teplice v Lahošti se už dílo zedníků rozpadá. Konkrétně letošní silné mrazy nezvládla omítka na zídkách. Z 90 % je opadaná.

Děti ze ZŠ Hrdlovská budou mít novou školní kuchyni

Osek – Jednou z největších investičních akcí v Oseku je v letošním roce rekonstrukce školní kuchyně v Základní škole v Hrdlovské ulici.

Duchcov musel přikoupit sůl

Duchcov - Tuhá zima provětrává i sklady s posypovým materiálem v Duchově. O úklid sněhu se v Duchcově starají pracovníci technických služeb.

Mobilní rozhlas využívají stovky lidí

Teplicko -  V Duchcově funguje mobilní rozhlas od ledna letošního roku. Informace o výlukách v dodávce energií, povodňová nebezpečí či hlášení o povětrnostních podmínkách dostávají občané Duchcova přímo do mobilu či emailem. Městský úřad zaznamenal zatím asi 770 registrací.

Hasiči v Oseku jedno auto dostali, na druhé se těší

Osek – Město Osek si práce svých dobrovolných hasičů, kteří v loňském roce oslavili 90 let od vzniku sboru, cenní a snaží se jim jejich práci ulehčit. Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Osek dostala „pod stromeček" nový dopravní automobil Ford Tranzit, který nahradil už dosluhující šestnáct let starý Nissan.

V Duchcově proběhne beseda k Oseckému potoku. Přijedou odborníci

Duchcov - Město Duchcov zve na besedu, která se bude týkat "Prezentace vyhodnocení ekologického monitoringu Oseckého (Loučenského) potoka".

Prodavač nechal mobil na pultě, zloděj neváhal ani vteřinu

Duchcov - Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v Duchcově odcizil mobilní telefon. Využil chvilkové nepozornosti prodavače na tržnici a z pultu odcizil mobil v hodnotě 15 tisíc korun.

Duchcov dává lidem starším 70 let příspěvek 500 Kč na dopravu

Duchcov - Občané města Duchcov starší 70 let mohou žádat o příspěvek na úhradu jízdného v autobusové dopravě v rámci dopravního systému Ústeckého kraje. Žádosti přijímá odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Duchcov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení