VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRUPKA

Proč jsme ráno slyšeli policejní houkačky v Teplicích a Krupce?

Krupka - V Masarykově škole v Krupce proběhlo cvičení. Policie měla nahlášeno, že se zde mělo střílet. Šlo o modelovou situaci. 

Ve školce v Krupce si vysadili nový les

Krupka V zahradě Mateřské školy Zvoneček v Krupce bylo v sobotu od rána velmi živo. Pomocníků, kteří se zapojili do projektu „Zasadíme si svůj strom, aby byl ve školce znovu les", bylo mnoho.

Peníze z Tříkrálové sbírky pomohou chlapci z Krupky

Krupka - Získané příspěvky, které malí i větší koledníci vybrali v letošní Tříkrálové sbírce, pomáhají všude tam, kde je potřeba. Teplická oblastní Charita, která koledování Tří králů na Teplicku každoročně organizuje, se rozhodla, že část vybraných peněz věnuje také rodině malého Kryštofa Matouše z Krupky.

Z rozpočtu dají 700 tisíc na jízdné seniorům

Krupka - Na opravy a rekonstrukce komunikací, podporu pro širší využívání sportovních, kulturních a společenských zařízení, a samozřejmě další péči o památky a budovy v majetku města, na to se mohou těšit v letošním roce v Krupce. Zastupitelé včera schválili rozpočet, ve kterém jsou peníze právě na uvedené priority.

ZAJÍMAVOST: Světová značka hadic Parsch má své kořeny v Krupce

Krupka - V historii českého i světového hasičství zaujímá své pevné místo město Krupka. Právě sem totiž přišel před 250 lety přádelnický mistr Franz August Parsch, a začal zde vyrábět hadice z konopné příze.

Cestovat časem můžete v nové knize o minulosti i současnosti Krupky

Krupka - „Krupka cesta časem" je název nového výpravného díla, které popisuje minulost i současný život ve městě na úpatí Krušných hor. Vyšlo v posledních dnech loňského roku a důvodem vydání byla touha místních nabídnout aktuální knihu, ve které by byly sepsány i novodobé události.

Šermířsko maškarní bál VIII. ORTELENÍ

Teplicko - Večer plný tance, dobré zábavy a šermu v kulturním domě MLÝN v Unčíně fotografoval v sobotu Zdeněk Traxler.

V Ústeckém kraji bude jedna jízdenka stačit od ledna na vlaky i autobusy

Ústecký kraj – Od začátku ledna bude při cestě po Ústeckém kraji stačit lidem jedna jízdenka na linkový autobus i vlak. Ústecký kraj schválil zapojení železniční dopravy do integrovaného dopravního systému. Cestující za jízdné ušetří. ČTK to řekl radní pro dopravu Jaroslav Komínek.

Dějiny hasičstva ukazují v Krupce

Krupka - Pokud se chcete dozvědět o vývoji hasičstva u nás, určitě zavítejte do nově otevřeného muzea v Krupce.

Emise do třetice rozhoupe Mlejn

Krupka-Unčín - Třetí porce vzpomínání na slavnou teplickou kapelu Emise se chystá na sobotu 17. října.

Příběh bestiálního vraha a jeho dvou pomocníků

Krupka, Ústí - Bestiální vrah z Ústí s vazbou na Krupku byl letos k podzimu podmíněně propuštěn na svobodu.

V Krupce můžete navštívit výstavu kaktusů a sukulentů

V Krupce dnes začíná výstava kaktusů a sukulentů Krupka - Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 50 Teplice, klub kaktusářů, připravil výstavu kaktusů a sukulentů, která se koná ve výstavní síni Městského úřadu Krupka od čtvrtka 10. září do neděle 13. září. Výstava bude pro veřejnost přístupná v době od 9 do 17 hodin, v neděli skončí ve 14 hodin. Vstupné je zdarma. „Přijďte si prohlédnout naše kaktusy a sukulenty, některé si můžete i zakoupit, poradíme Vám s pěstováním. V rámci výstavy bude možné zakoupit si včelařské výrobky," vzkazují kaktusáři. (re)

Fantazie! V Krupce viděli diváci 12 branek!

Krupka - Utkání 2. kola krajského přeboru mezi Krupkou a Baníkem Modlany skončilo výhrou Baníku 7:5, když už ve 12. minutě vedl 4:0.

AKTUALIZOVÁNO

Zákaz vstupu do lesů platí po celém okrese Teplice

Teplicko - Nevztahuje se to na parky. Zákaz vydaly správní úřady v Teplicích i Bílině.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies