VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRUPKA

Řidiči MHD ukazovali doklady a dýchali kvůli alkoholu

Ve středu v časných ranních hodinách proběhla v Teplicích dopravní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu řidiči městské hromadné dopravy.

Podívejte se na ty stroje.

Takové se sjely o víkendu do Krupky. Na motorkářský sraz Jaroslav.

Po stromech zůstaly pařezy

Krupka - Kvůli rekonstrukci parku Herty Lindnerové muselo v Krupce padnout pětapadesát stromů. Většinou nemocných a bez budoucnosti.

Muž v Krupce tři roky týral svoji matku, hrozí mu osm let vězení

 Krupka  - Sedmadvacetiletý muž v Krupce na Teplicku okradl a tři roky týral svoji matku, kopal ji, trhal jí vlasy a pálil cigaretou. Hrozí mu až osm let vězení. O případu dnes informoval teplický policejní mluvčí Daniel Vítek na webových stránkách.

ANKETA: V Krupce na Teplicku musí herny odstranit svítící jackpoty

Krupka - V Krupce na Teplicku musejí herny odstranit svítící jackpoty, instalovat kamery a zrušit slevy na alkohol pro hráče. Jinak hrozí to, že jim město zakáže provoz výherních automatů. ČTK o tom informoval mediální zástupce města Milan Křivohlavý. Podobně postupovali v kraji také v nedalekých Teplicích nebo Litoměřicích.

Zadrželi v Krupce dva zloděje, kteří ukradli automobil v Německu

Teplice - Spolupráce strážníků a státních policistů přináší své ovoce. O tom se přesvědčili dva lumpové na Teplicku. Strážníkům Městské policie v Krupce se podařilo zadržet dva zloděje, kteří ukradli auto v Německu.

Na svatého Valentina měl vyloupit banku, obžalovaný to popírá

Ústí nad Labem - Jaroslav Filip z Krupky – Maršova byl přiveden eskortou před ústecký krajský soud, protože na den svatého Valentina loni po půl třetí odpoledne vyloupil pobočku Komerční banky v Krupce. Viní ho z toho ústecké krajské státní zastupitelství.

Krupský závod Auto-Kabel chce rozšířit výrobu až na 1070 lidí

Ústí nad Labem - Německá firma Auto-Kabel zvažuje, že rozšíří výrobu ve svém závodě v průmyslové zóně v Krupce na Teplicku. Výrobní hala by se měla zdvojnásobit, vyrůst má administrativní budova a počet zaměstnanců by se zvýšil ze současných 560 až na 1070. Vyplývá to z dokumentace dodané k posouzení Ústeckému kraji. Vedení firmy ale zatím nechce potvrdit, že stavět opravdu bude, záviset prý bude na vývoji na evropském trhu.

Krupka dala hazardu zelenou

Krupka - V Krupce opět začíná být rušno ohledně heren. Zatímco jiná města chtějí hazard regulovat, v Krupce to vypadá, že jdou zatím zřejmě opěčným směrem.

Kvalita ovzduší v kraji se částečně zlepšila

Teplicko - Kvalita ovzduší v Ústeckém kraji se dnes ráno částečně zlepšila, smog ale ještě zůstává. Nejvyšší koncentraci polétavého prachu (PM10) naměřila stanice v Mostě, kde téměř dvakrát překračovala povolený limit. Tamních 91 mikrogramů na metr krychlový je nejvyšší hodinová koncentrace v kraji, zdravotní limit je stanovený na 50 mikrogramů na metr krychlový. Na dalších pěti měřicích stanicích hodnoty dnes ráno klesaly téměř na jeho úroveň a jinde už klesly i pod něj.

FOTOGALERIE: Na hradě v Krupce se konal podzimní jarmark

Teplice - Poslední říjnový víkend se v Krupce na hradě sešli děti a jejich rodiče. Konal se zde podzimní jarmark. Připraveny byly soutěže pro děti, dospěláci si mohli užít vepřových hodů nebo si na jarmarku zakoupit výrobky přímo od pekaře nebo si domů odnést vánoční výtvory od květinářky.

Petice Spravedlnost pro Patrika skončí v Ústí

Ústí nad Labem - Více než 1000 podpisů občanů získali organizátoři pod petici proti snížení trestu jednomu ze dvou romských útočníků, kteří loni v Krupce brutálně zbili, znásilnili a okradli dvanáctiletého chlapce Patrika.

Starostou Krupky se stal Matouš a místostarostou je komunista Dubský

Krupka - Novým starostou čtrnáctitisícové Krupky na Teplicku se stal dosavadní místostarosta Zdeněk Matouš (nez., zvolen za ČSNS 2005 a NK-Šance pro město). Opozice i neziskové organizace Matouše spojují s kupčením s hlasy, kvůli němuž se volby ve městě dvakrát opakovaly. Matouš vždy podezření odmítl. Třetí volby už soud posvětil a zrodila se po nich koalice všech stran vyjma Zdravé Krupky a Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS).

Volby v Krupce na Teplicku jsou podle krajského soudu platné

Ústí nad Labem - Krajský soud v Ústí dnes zamítl návrh na neplatnost podruhé opakovaných komunálních voleb v Krupce na Teplicku. Zamítl také návrh na opakování hlasování. Soud znovu přepočítal výsledky voleb opakovaných 10. září letošního roku a dospěl ke stejným výsledkům jako volební komise. Drobné odchylky prý způsobila jen lidská chyba. Manipulace s volebními výsledky se podle soudu neprokázala.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies