VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: KRUPKA

Nezaměstnanost v Ústeckém kraji stagnuje

Teplice - Nezaměstnanost v Ústeckém kraji v červenci stagnovala na červnových 9,4 procenta a zůstává v porovnání s ostatními kraji nejvyšší v zemi.

Hřiště patřilo flyballu. Závodily desítky psů

Teplicko - Krupka patřila v minulých dnech flyballu. Proběhl tam turnaj MANIC CUP, který pořádal místní klub Manic dogs. Na bývalém fotbalovém hřišti poblíž nádraží ČD Bohosudov se utkalo celkem 36 týmů, což představovalo cca 250 závodníků.

Vzpomínka nejen na bohosudovský vlak smrti

Krupka - Konec války v roce 1945 v českém příhraničí byl ve znamení nejen naděje, že nastane čas míru, ale byl i časem posledního nacistického běsnění.

V Krupce jsou stále nespokojeni s dopravou

Krupka - Dosavadní připomínky ohledně dopravy kraj nespokojeným obyvatelům Krupky zamítal, tak zvolili razantnější způsob. Píšou přímo hejtmanovi, a posílají mu petici. Tu podepsalo už přes tisíc lidí.

Město Krupka vystoupí ze tří sdružení obcí, jsou bez efektu

Krupka - Dříve možná byla pro město přínosem, nyní už je ale Krupka ke svému životu nepotřebuje. Tak lze shrnout důvody, proč se vedení města rozhodlo vystoupit ze tří sdružení obcí. A neplatit zbytečně poplatky, když to pro Krupku v konečném dopadu nemá vůbec žádný kladný efekt pro rozvoj města.

Zastupitelé v Krupce schválili rozpočet

Krupka-  Město Krupka bude letos hospodařit s rozpočtem 263 milionů korun. Ve středu dopoledne tak rozhodli zastupitelé. Přičemž 21 milionů korun, což je relativní schodek mezi příjmy a výdaji, tvoří splátky jistin úvěrů v rámci položek ve financování.

Na závody RC autíček přijeli do Krupky závodníci z celé ČR

Krupka - Dům dětí a mládeže Cvrček Krupka pořádal o víkendu třetí závod RC autíček v sérii Českého poháru 2015 „Mini-Z Cup", kterého se zúčastnili také členové zdejšího kroužku RC modely.

Advent v Krupce

Teplicko - Zpívalo se, hrálo divadlo, na náměstích voněl svařák, medovina i jitrnice a lidé se bavili.........

Herta Lindnerová má v Krupce svoji pamětní desku

Krupka - V Krupce byla 3. listopadu odhalena pamětní deska Hertě Lindnerové, která se do dějin města zapsala coby mladá bojovnice za svobodu, která za svoji odbojářskou činnost byla posléze také popravena.

V Krupce budou vládnout ČSSD, KSČM a Krupka naše město

Krupka - Na povolební spolupráci v Krupce na Teplicku se domluvili zástupci vítězné ČSSD (7 mandátů), KSČM (4 mandáty) a hnutí Krupka naše město (3 mandáty). V jednadvacetičlenném zastupitelstvu budou mít dvoutřetinovou většinu 14 hlasů. ČTK to řekl mediální zástupce města Milan Křivohlavý.Vítězná sociální demokracie získala téměř 29 procent voličských hlasů. Lídr ČSSD a dosavadní starosta Zdeněk Matouš svolal ustavující zasedání nového zastupitelstva na 5. listopadu.

Mariáské slavnosti budou v Krupce

Krupka - Pokud si chcete vyzkoušet Horalské (Skotské) hry, neváhejte v sobotu zajet do Krupky. Nefalšované Highland Games budou totiž součástí Mariánských poutních slavností, které se tento víkend budou konat v Krupce.

OBRAZEM: Děti bojují o olympijské medaile na stadionu v Krupce

Krupka - Městský stadion v Krupce hostí na závěr školního roku tradiční olympijské boje o medaile, Sportovní hry tamních škol. Vítěz si odnese ze stadionu velký putovní pohár, který pak bude po celý rok zdobit chudbu školy. Včera odstartovaly, kromě plavání a míčových her, také atletické boje na stadionu. Dnes vše vyvrcholí předáním hlavních cen.

VIZUALIZACE: V Krupce se možná bude hrát hokej

Krupka - Zimní halu za padesát milionů korun může dostat město Krupka. A to od hokejového svazu. Právě jeho zástupci si Krupku vytipovali a město oslovili s projektem na výstavbu nízkonákladového zimního stadionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies