VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TEPLICE

"Zabiju ti rodinu, podříznu dceru," řval na policisty muž, který chtěl zvonit

Teplice - Zazvonit na kostelní zvon svatostánku v Teplicích se zachtělo alkoholem značně posilněné dvojici mužů ve věku 24 a 22 let. Domluvili se na tom poté, co opustili nedalekou restauraci, ve které spolu popíjeli.

BusLine se dohodl s Ústeckým krajem, ke stávce nevidí důvod

Ústecký kraj - Přepravci by měli stávkovat už zítra, ve čtvrtek 6. dubna. Dohodli se s krajem na dodatcích smluv.

Manželé v rodinném domě načerno odebírali elektřinu

Teplice - Protože neplatili, tak jim už před třemi lety odpojili elektrický proud. Manželé v rodinném domě ale neváhali, a zařídili si připojení zadarmo.

Hrozilo, že do obří díry někdo spadne. Na místě vyrostl plot

Teplice - Je 45 metrů hluboká a asi 2 x 2 metry široká. Kdyby do ní někdo spadl, tak by to skončilo tragicky. Řeč je o obří „díře" na louce v Potoční ulici v Teplicích. Kráter vznikl před několika dny propadem větrací šachty.

Soutěž o příběhu vody zná vítěze, vyhlášení výsledků bude na magistrátu

Teplice – Ve čtvrtek 6. dubna vyhlásí vodohospodáři společně s primátorem města Teplice vítěze výtvarné soutěže škol, která probíhala napříč naším krajem. Společnost Severočeské vodovody a kanalizace nabídla ke Světovému dni vody soutěž pro družiny základních škol.

FOTO: Pro Kryštofa běželi děti i senioři

Teplice - Do charitativní akce Run and Help Běh pro Kryštofa, který pod patronací Konta Bariéry zorganizovala Dagmar Pike z Gymnázia Teplice, se v pondělí zapojili děti, studenti, dospělí i senioři.

FOTO: Rozhodčí zbrzdili začátek zápasu v Sobědruhách

Sobědruhy - Přestože se domácí hned z první akce ujali vedení, tři body si ze zápasu okresního přeboru Slovan Sobědruhy - FK Kostomlaty pod Milešovkou odnáší hosté.

AKTUALIZUJEME

Tepličtí řidiči dostanou přidáno. Stávkovat ve čtvrtek nebudou

Teplice - Rozsah stávky v linkové autobusové dopravě v Ústeckém kraji není jasný. Na Teplicku autobusy ve čtvrtek vyjedou, řidiči společnosti Arriva Teplice se ke stávce kvůli navýšení mezd nepřipojí.

Krajská zdravotní vykázala zisk, rozvoji brání nedostatek lékařů

Ústecký kraj - Společnosti chybí zhruba 60 lékařů. Sester dokonce dvojnásobek.

FOTO: Rockeři a šermíři spojili své síly na pomoc Jirkovi Škuthanovi

Teplicko - Prázdninová koupačka s kamarády totálně změnila život sedmnáctiletému Jirkovi Škuthanovi ze Světce. Během pár vteřin se ze zdravého sportovně nadaného kluka, za kterým se se zalíbením ohlédla nejedna holka, stal člověk, který bude doživotně odkázaný na invalidní vozík.

FOTO: Srbice si zdřímly, nakonec ale derby vyhrály

Srbice - Přímý souboj o druhé místo v krajském přeboru zvládly i přes nepovedený začátek lépe Srbice, Krupku v derby porazily 4:2.

FOTO: Proboštovskou Sokolovnu obsadili hračičkové

Proboštov - Po loňské premiéře o víkendu opět zaplnili sál restaurace Sokolovna v Proboštově milovníci her stolních, logických i počítačových.

Nová expozice paleontologie je zpřístupněna v teplickém muzeu

Teplice – Zkameněliny přitahují pozornost člověka od pradávna. Pokud k jejich obdivovatelům patříte i vy, máte možnost navštívit novou expozici paleontologie, která byla začátkem března zpřístupněna veřejnosti v Regionálním muzeu v Teplicích.

Během výměny potrubí budou přerušovány dodávky vody v Opavské ulici a okolí

Teplice – V termínu od 3. dubna do 31. května dojde k plánované výměně vodovodního řadu v ulici Opavská, přesněji od ulice Bílinské po ulici Slovenskou v délce 307 metrů v jednom úseku a na protilehlé straně ulice v délce 93 metrů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies