VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 15:00

Jarní část okresní hokejbalové ligy začala výhrou favorizované Žízně

Proboštov - Jarní část okresní hokejbalové soutěže se rozběhla zápasem ASH Řetenice 1989 - HbC Žízeň Trnovany. Roli favorita Trnovanští potvrdili a vyhráli 4:1.

24.2.2017

Bratři z Teplic byli pátí na světovém šampionátu ve fotbalpoolu

Teplice – Znáte fotbalpool? Jedná se o nový sport, který je něčím mezi fotbalem a kulečníkem. Má stejná pravidla jako klasický kulečník, místo tága se ale používá kop nohou do fotbalových míč, kterých jej celkem šestnáct. A bratři Roman a Patrik Kliští jsou v něm pátí na světě!

21.2.2017

Česko vs. Rusko: K futsalové senzaci bylo blízko

Teplice – České futsalové reprezentantky sehrály dva přípravné duely s týmem Ruska, který patří ke špičce ženského futsalu. V České Lípě prohrály hladce 2:6, v teplické odvetě ale mnohem zkušenějším a vyzrálejším soupeřkám srdnatě vzdorovaly. Nechybělo mnoho, aby se zrodilo překvapení.

17.2.2017

Teplice v sobotu uvidí ženskou futsalovou extratřídu - Rusko!

Teplice – V pátek v České Lípě a v sobotu v Teplicích – právě v těchto dvou městech se bude hrát zajímavé futsalové dvojutkání mezi Českou republikou a Ruskem. Půjde o duely žen, sportovní fanoušci si tak přijdou na své. V teplické hale Na Stínadlech vypukne boj v 14 hodin, fandové tak návštěvu futsalového střetnutí můžou spojit s prvním utkáním jarní části fotbalové ligy mezi Teplicemi a Brnem (15.30).

13.2.2017

Basketbalisté Teplic opět vyhráli! Tentokrát porazili Varnsdorf

Teplice  - Varnsdorfský Slovan odjel z Letné s nepořízenou, domácí basketbalisté jsou totiž v roce 2017 dál drží šňůru zápasů bez porážky!

10.2.2017

Mladí judisté klubu Pro Sport získali 13 medailí

Teplice - Turnaj mláďat, který pořádal klub Judo Stadion Teplice, vyšel báječně dalšímu teplickému oddílu - Pro Sportu. Za podpory trenérů Kozelky a Březiny vybojoval celkem 13 medailí!

8.2.2017

Teplický florbal jde nahoru. Postup? Zatím není cílem

Teplice – Šest kol před koncem základní části florbalové Divize – A jsou Teplice na skvělé druhé příčce. Naposledy zvládly utkánív Lovosicích (8:5) a díky prohře druhého Ústí na půdě děčínského lídra se posunuly před ně.

7.2.2017

Triatlonistka Alena Vrátná z Teplic pokořila kryathlon v Praze

Teplice, Praha - V neděli se v areálu SkiParku Velká Chuchle uskutečnil už 3. ročník zimního závodu nadšenců, Kryathlon 2017. Údajně stovka startujících z několika zemí mlsala dobrovolně rampouchy. Pouze šestnáct žen se odvážilo do ledové Vltavy. Irku, Rusku, Angličanku a Italku doplňovaly domácí dámy různého věku, mezi kterými byla i několikanásobná mistryně republiky v dlouhém triatlonu a duatlonu Alena Vrátná z Teplic.

7.2.2017

FOTO: V Adolfově o víkendu zažili běžkařský svátek

Adolfov - Dva dny se na perfektně upravených stopách bojovalo o sportovní čest v závodě, který má dlouholetou tradici.

6.2.2017

Uběhla už 40 triatlonů. Přesto říká, že je amatér

Teplice – Potkal jsem ji náhodou na jezeře Milada, kde byla mezi otužilci. Drobná dáma se ponořila do ledové tříště bez jediného slova a po chvilce vystoupala na břeh. Ostatní se pomalu převlékali do suchého, ona navlékla dres a vyběhla kolem jezera. Později jsem zjistil, že Alena Vratná přijela z Teplic, aby naplnila svůj tréninkový plán, kde otužování hraje významnou roli.

31.1.2017

VK Šanov: Všechny body zůstaly doma

Teplice – Třetí a čtvrté kolo nadstavbové části juniorské volejbalové ligy hrály šanovské hráčky v domácí prostředí, tedy v hale hotelové koly. Klatovy, které na sever dorazily, si do nadstavby přinesly devatenáct bodů, Tepličanky dvacet šest.

28.1.2017

Futsalová Bosnia drží vítěznou sérii

Teplice – Dva velmi vydařené zápasy mají za sebou futsalisté mužstva s roztodivným názvem SK Bosnia Online EU Teplice. V krajském přeboru nejprve doma porazili ústecký Relax 6:4, poté uspěli i na hřišti soupeře – v Lovosicích porazili tamní Killers 4:2. V tabulce se Teplice přiblížily šestým Oranjes na dostřel jednoho bodu.

25.1.2017

V Krupské florbalové lize zaznamenal FIBR teamTeplice jen jednu výhru

Krupka - Jen jednu výhru zaznamenal v Krupské florbalové lize FIBR team Teplice, který nosí červené dresy.

24.1.2017

Svarog i s posilou Iemelianovem sestřelil Kolín devíti góly

Teplice - V divizi, což je třetí nejvyšší futsalová soutěž, se v novém roce daří teplickému Svarogu. Naposledy ve své hale Na Stínadlech rozstřílel Kolín, kterému dal dvět gólů. K výhře přispěla i ukrajinská posila Iemelianov, a to jedním gólem a dvěma asistencemi.

16.1.2017

Lyžaři během Krušnohorské třicítky soupeřili také s počasím

Nové Město v Krušných horách – Lyžařský víkend v běžeckém areálu v Novém Městě v Krušných horách nabídl sobotní 17. ročník Malé Krušnohorské třicítky a v neděli 37. ročník Mezinárodní Krušnohorské třicítky. Akce pořádaná oddílem běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice byla součástí projektu České unie sportu ČUS Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je Deník.

14.1.2017

Pátek třináctého basketbalistům Teplic nevadil. Děčínu uštědřili debakl!

Teplice  - V Severočeské basketbalové lize začaly Teplice rok 2017 výborně. Po výhře v Lounech si doma v pátek třináctého smlsly na Děčínu, kterému uštědřily debakl 89:48.

11.1.2017

Vyberte nejúspěšnější sportovce Teplicka pro rok 2016!

Teplice – O slovo se hlásí anketa Nejúspěšnější sportovec Teplicka pro rok 2016. Kupon, pomocí něhož se dá hlasovat, pravidelně vychází v tištěném vydání Teplického deníku.  Vaše nominace posílejte na adresu Teplického deníku (Kapelní 4, Teplice 415 01) až do konce ledna. Vaše hlasy a tipy se nemusí shodovat se sportovci, kteří jsou v této orientační nominaci. Ta je průběžně doplňovaná. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne v Krušnohorském divadle 20. února.

11.1.2017

O víkendu se pojede Krušnohorská třicítka. Je plná novinek!

Teplice – Oddíl běžeckého lyžování TJ Lokomotiva Teplice pořádá tradiční lyžařský závod Krušnohorská třicítka. Akce má proti minulosti o týden předsunuté termíny – v sobotu 14. ledna se uskuteční nejprve 17. ročník Malé Krušnohorské třicítky a v neděli 15. ledna je na programu 37. ročník Mezinárodní Krušnohorské třicítky. Oba závody odstartují z lyžařského běžeckého stadionu v Novém Městě v Krušných horách.

8.1.2017

FOTO: Děda jezdil Světový pohár, vnuk se vyfotil se současnými reprezentanty

Altenberg – Milovníci rychlosti a odvahy, při níž stydne krev v žilách, si přišli v uplynulém týdnu na své v saském Altenbergu, který leží v bezprostřední blízkosti česko-německých hranic. Šestidenní maraton Světového poháru v závodech bobů a skeletonu přilákal i velké množství českých fanoušků. 

8.1.2017

Futsalový Svarog se trápil s posledním, nakonec ale vysoko vyhrál

Teplice - Po prosincové bídě, která pro futsalisty mužstva Svarog FC Teplice znamenala nabrání ztráty na vedoucí béčko Olympiku Mělník, "vlci" konečně zabrali. S posledním Ludis Teamem Třebenice se ale dlouho trápili. Nakonec vyhráli 8:1, svým výkonem ale fanoušky rozhodně nepotěšili.

31.12.2016

TOP 5 sportovních událostí na Teplicku za rok 2016

Teplice – Která sportovní událost roku 2016 se fanouškům na Teplicku vryje do paměti na dlouhou dobu? Vybrali jsme pět zážitků, na které by sportovní příznivci rozhodně neměli zapomenout.

18.12.2016

Kdo se stane sportovcem roku 2016? Sledujte Teplický deník a hlasujte!

Teplice – Dlouholetou tradici má v Teplicích vyhlašování nejúspěšnějšího sportovce roku. Ani rok 2016 nebude opomenut, i tentokrát se budou zhodnocovat výkony sportovců, kteří na trávníku, ledu, žíněnkách, u šachovnic, v halách i jinde podávali výkony, které nesmí zůstat bez povšimnutí.

17.12.2016

Bosnia po špatném startu své cíle nevzdává

Teplice – Ve futsalovém krajském přeboru jsou v sezoně 2016/2017 tři celky z Teplicka – Team Proboštov, Bouráci Teplice a SK Bosnia Online EU Teplice. Po deseti odehraných kolech je na tom nejlépe Proboštov, kterému patří čtvrtá příčka. Bouráci jsou šestí, Bosnia sedmá. Není bez zajímavosti, že právě její vedení už před začátkem sezony neskrývalo své velké ambice.

16.12.2016

Squashová naděje Vorlíček v Curychu vyhrál letošní třetí velké finále

Teplice – Po dvou letech se talentovaný hráč squashe Ondřej Vorlíček z 1.Sq Teplice zúčastnil Swiss Junior Open v Curychu, který patří do nejvyšší kategorie (tzv. Super Série) Evropské juniorské squashové tour. Na tomto švýcarském podniku se každoročně schází celá evropská juniorská špička. Ani letos tomu nebylo jinak. Ondřej odjížděl do Švýcarska obhajovat pozici evropské jedničky v kategorii chlapců do 17 let. V ní bojovalo o co nejlepší umístění 51 hráčů z celé Evropy.

14.12.2016

Vánoční šachový turnaj byl zklamáním, dospěláci nedorazili

Duchcov – Pořadatelé Vánočního šachového turnaje připravili v duchcovském Domě dětí a mládeže pro žactvo a dospělé vánoční balíčky. K jejich velkému překvapení je dostalo pouze žactvo, z dospělých přišli jen dva zájemci.

13.12.2016

Judistky Zemanová s Kuklíkovou ladí formu až v dalekém Japonsku

Teplice – Až v dalekém Japonsku se připravují na příští sezonu úspěšné judistky teplického oddílu Pro Sport Michaela Kuklíková a Věra Zemanová. S reprezentačním výběrem ladí formu v prestižní univerzitě Tsukuba.

12.12.2016

Starší žáci FBC Teplice na domácím turnaji porazili Turnov

Krupka - Florbal je fenomén doby. O víkendu, kdy vrcholil světový šampionát v Lotyšsku, na němž naši reprezentanti skončili čtvrtí, se v krupské hale hrál turnaj starších žáků.

9.12.2016

Kam s dítkem? Zkuste kickbox! Tváří nedělního a úterního náboru bude Frťala

Teplice – Přemýšlíte, na jaký sport dát své neposedné dítko? Hokej se vám zdá moc drahý, fotbal zprofanovaný a v dalších sportech se příliš nevyznáte? Co třeba kickbox? Možná, že vás napoprvé zarazí; aby moje dítě do někoho kopalo, boxovalo, nebo někdo do něj? To opravdu ne!

9.12.2016

Muže vyhrál Oplt, ženy Ciprová

Teplicko - Jedenáctý ročník turnaje v badmintonu Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem, který se konal na badmintonových kurtech u ústeckého zimního stadionu, zná vítěze.

8.12.2016

Starší žáci vybojovali pěkné páté místo na republikovém vzpěračském klání

Horní Suchá – Ve Vzpěračské škole Oty Zaremby v Horní Suché se konalo finále ligy starších žáků, do kterého se probojovalo i družstvo teplických starších žáků. V kvalitně obsazeném turnaji si Tepličané vybojovali mezi pěti nejlepšími týmy republiky hezké páté místo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies