Po první půli to ale příliš nevypadalo na výhru domácích v drtivém poměmru 7:1. Tepličtí vedli pouze o gól a i když měli utkání pod kontrolou, nejásali diváci nadšením. Hosté hrozili pouze z brejků, ty však nebyly příliš nebezpečné.
Už ve druhé minutě se prosadil po secvičené kombinaci Sidnei, od té chvíle si ale Balticflora na slávistu Malinu nepřišla.

Až vyrovnávající branka Hrdiny z 25. minuty "vlky" rozzuřila. Od tohoto momentu si Stínadla užívala brankostroj, který utichnul teprve po gólu gólmana Kaliny přes celé hřiště. Byla to už druhá Kalinova branka v nejvyšší soutěži.

Balticflora je v tabulce Chance futsal ligy první se stoprocentní bilancí, druhý je multimistr z Chrudimi.

Balticflora Teplice - Slavia Praha 7:1 (1:0).
Branky: 2. Sidnei (Sláma), 27. Marcio (Sidnei), 29. Sidnei (Kovacs), 30. Kovács (Giva), 31. Holý (Salák), 34. Salák (Jeronimo), 39. Kalina. - 25. Hrdina (Žampa).
Rozhodčí: Lasch, Milner.