VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

11.8.2013

Z korálků k navlékání se zdaleka netěší jen holčičky...

Jablonec n. N. – Až do neděle se mohou zájemci podívat na um sklářů, bižuterních umělců a studentů v jabloneckém Eurocentru. „Prodejní stánek tu má třicet bižuterních a sklářských společností včetně Preciosy, dalších čtrnáct předvádí své řemeslo," uvedl při čtvrtečním zahájení Pavel Kopáček, předseda Svazu výrobců skla a bižuterie.

10.7.2013

Chůvička Nanny slaví úspěch už i v Japonsku

Jablonec n. N. – Monitor dechu, který už více než deset let vyrábí česká firma Jablotron, střeží život novorozenců i v zemi vycházejícího slunce. Do nemocnic na druhý konec světa stovky těchto přístrojů dodávají už dva roky.

13.2.2013

Získejte ZDARMA předplatné časopisu GURMET

Získejte zdarma předplatné časopisu Gurmet. Stačí si jen objednat celotýdenní předplatné Vašeho regionálního Deníku na 6 nebo 12 měsíců.

EXKLUZIVNĚ
7.2.2013

Dvacet let už cinkáme 
v kapse českou korunou

Jablonec n. N., Praha – 8. února 1993 – Koruna česká se stala zákonnou měnovou jednotkou České republiky, den měnové odluky.

7.2.2013

Čtyři olympijské tváře razí na mincích

Jablonec n. N. – Ve zlatě a stříbře tak doslova zazáří Bára Špotáková, David Svoboda, Mirka Knapková a Jiří Ježek. V Londýně vybojovali tito borci zlato. Mince vyjdou v sadě vždy po čtyřech.

21.1.2013

Kapela Nightwork rozpumpovala areál, Dyk jódloval na lesy

Hrabětice – Promo akce ŠKODA Park přilákala v neděli na Severák v Jizerských horách davy zájemců.

21.1.2013

V Harrachově pod můstky dováděly čtyřkolky

Harrachov – První díl seriálu Škoda Park se vydařil náramně, největší zájem byl o Octavii s Rapidem a koncert Nightworku.

6.1.2013

Kubická zirkonie – světová premiéra v Jablonci

Jablonec n. N. – Unikátní zpracování nově broušených kamenů zasazených do šperku představí úplně poprvé firma Šenýr na jablonecké módní přehlídce. Největší akci bižuterních firem regionu – Made in Jablonec 2013 – ozdobí úřadující miss Tereza Chlebovská.

28.6.2012

Důl Tušimice má pro elektrárny dostatek uhlí

Chomutov - Důl Tušimice má k dispozici dostatek uhlí pro elektrárny ČEZ. V ložisku Tušimice-Libouš se k začátku roku 2012 nacházely geologické zásoby ve výši 475 milionů tun hnědého uhlí.

27.6.2012

Do obřího tendru půjdou nakonec jen čtyři firmy

Ústí nad Labem - Čtyři firmy se přihlásily do třímiliardového tendru na IT služby, který vypsala Krajská zdravotní, jež spravuje pět největších nemocnic v Ústeckém kraji.Uvedl to mluvčí firmy Jiří Vondra.

EXKLUZIVNĚ
14.6.2012

Čtěte v pátek v Deníku, zebra na talíři

Chcete ochutnat steak ze zebry s pšeničnými plackami? Doporučuje vám ho Agnes Laure Peniška Amougou Mengue z Kamerunu, která si otevřela africkou restauraci v Teplicích.

11.4.2012

Smutný rekord Teplicka: Na jedno volné místo 41,8 lidí

Teplicko ANKETA - /Nejméně ze všech 14 českých regionů klesly v březnu počty lidí bez práce v Ústeckém kraji. Podle včera zveřejněných údajů ministerstva práce v regionu aktuálně hledá práci 59.803 lidí, což je 846 lidí méně než v únoru. Míra nezaměstnanosti tu činí 13,7 procenta, zatímco celostátní klesla z 9,2 na 8,9 procenta. Pokles počtu nezaměstnaných i rozdílný trend souvisí se zahájením sezónních prácí, což se projevuje výrazněji v zemědělských regionech. Ve většině okresů ubylo okolo dvou procent nezaměstnaných, na Chomutovsku a Teplicku se ale jejich počty prakticky nezměnily.

5.3.2012

HLASUJTE: Farmářské trhy na Teplicku startují v půlce března

Teplicko Severočeské farmářské trhy měly v loňském roce premiéru a protože o ně byl velký zájem, budou pokračovat i letos. Startují už v polovině března.

4.3.2012

Odpružená kabina obřího rýpadla bodovala

Bílina Technické řešení nejnovějšího kolesového rýpadla na skrývce Dolů Bílina získalo významné ocenění. V soutěži nejlepších realizovaných technických projektů roku 2011 pořádané Inženýrskou akademií České republiky se odpružení kabiny řidiče umístilo na vynikajícím třetím místě. Autorem ojedinělého způsobu uchycení eliminujícího vibrace kabiny je Jan Marek, uznávaný projektant ocelových konstrukcí kolesových rýpadel.

24.9.2011

Kozel ocenil nejšikovnějšího fachmana

Dubí - Velkopopovický Kozel společně s vámi našel a ocenil nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu. Gratulujeme!

10.8.2011

Soutěž s Velkopopovickým Kozlem. Jak se zapojit do soutěže?

Teplicko - Znáte ve svém okolí někoho, kdo má zlaté ručičky? Velkopopovický Kozel odmění nejlepší fachmany za poctivou práci i vás za váš tip.

7.7.2010

Výherní automaty vylepšují rozpočty měst. Za jakou cenu?

Ústecký kraj – Jen v Ústí nad Labem je 519 výherních automatů. Městské obvody z jejich provozu získávají celkem téměř 30 milionů korun ročně.

6.7.2010

Bude více míst? Do zóny budou moci menší podniky

Žatec – Na zhruba sto milionů korun má vyjít zasíťování jihovýchodního okraje průmyslové zóny Triangle u Žatce. Vzniknout tam mají pozemky o rozloze dva až šest hektarů, které Ústecký kraj, vlastník zóny, nabídne menším investorům, aby na nich postavili své továrny.

16.6.2010

Zhubnout do plavek stihnete! A ještě zbyde i na dovolenou

Ústecký kraj – S pěkným počasím se začínají plnit koupaliště. A to nejen hubenými slečnami s vysportovanými mládenci, ale i těmi, kteří se svých novoročních předsevzetí zhubnout vzdali. „Ještě ale není pozdě,“ vzkazují trenéři a cvičitelky.

2.6.2010

Kandidáti jdou do boje o titul Starosta roku

Ústecký kraj – Po loňské premiéře se vrací soutěž Starosta roku.

2.6.2010

Tábory: pro děti zážitek, relax pro rodiče doma. Ale za kolik?

Ústecký kraj – Nové zážitky a přátelé pro děti, trocha volného času pro rodiče. Dětských táborů je dnes nepřeberné množství. Vybere si každý. Baví vaše dítě hudba, sport, počítače, nebo třeba vojenství? Žádný problém.

8.2.2008

Tisková zpráva o OSVČ a podávání Přehledu

Teplice - Přikládáme tiskovou zprávu České správy sociálního zabezpečení o OSVČ a podávání Přehledu o příjmech a výdajích za rok 2007. Na zprávu odkazujeme v krátkém článku sobotního teplického deníku.

21.12.2007

Tisková zpráva o OSVČ a pojistném na sociální zabezpečení na rok 2008

Teplice - Přečtěte si podrobné informace o pojistném na sociální zabezpečení u OSVČ na rok 2008. Odkazujeme v deníku.

17.12.2007

Němci chtějí lázně a pivovar

Bílina - Potenciální německý zájemce o bílinské lázně přijel v pátek do Bíliny. Chce zachovat lázně a navíc v areálu zprovoznit pivovar.

2.12.2007

Uznávání kvalifikací pomůže

TEPLICKO - Jste vyučeni v nějakém oboru, ale nemůžete nebo v něm nechcete pracovat? Máte přitom mnoho jiných dovedností, které vás baví, umíte je, ale nemáte žádný „papír“ o kvalifikaci. Nikde vás tak i přesto, že jste v té dané činnosti opravdu dobří, nevezmou, pokud nemáte odpovídající vzdělání.

19.11.2007

Slavnostně zažehli pec

TEPLICE - V Teplicích začalo temperování nové výrobní linky na ploché sklo. Svými parametry jde o unikátní zařízení ve střední Evropě. Společnost AGC za novou linku zaplatí 3 miliony korun. Více připravujeme do úterního 20.11.2007 vydání teplického deníku......

6.11.2007

Zkontrolovali přes 2 300 marodů, padaly postihy

TEPLICE - Marodi si často říkají, že se přece nic nestane, když si jen tak na chvíli odskočí v době, kdy nemají vycházky a pak se diví. Dodržování léčebného režimu je Okresní správou sociálního zabezpečení (OSSZ) kontrolováno a marod si nikdy nemůže být jist, kdy mu kontrola zazvoní u dveří.

24.10.2007

Nabídnou pracovní příležitosti

TEPLICE - Nezaměstnaným a vůbec všem zájemcům o práci se v pondělí v 10 hodin otevřou dveře Domu kultury v Teplicích. Bude se zde konat akce s názvem Nabídka pracovních příležitostí. Jedná se o prezentaci zaměstnavatelů z rozmanitých oborů na Teplicku, kteří shánějí zaměstnance na různé pozice.

19.10.2007

Přípravy na sezonu vlekařům zkomplikovali zloději

TEPLICKO - Na Komáří vížce a v Oseku ukradli provozovatelům vleků zloději kabely, vykopali je ze země a uřezali. Oběma celkem tak vznikly škody za téměř 250 tisíc korun. Více se dočtete na stránkách sobotního 20.10.2007 teplického deníku.....

19.10.2007

Jde o pomoc v sociální oblasti

KRUPKA - Společnost Toyota Motor Europe tento týden slavnostně otevřela nové logistické centrum v průmyslové zóně v Krupce. Informovali jsme už včera v Deníku a také na těchto webových stránkách, kde najdete fotografie ze čtvrtečního slavnostního otevření.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies