VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikání

4.3.2012

Odpružená kabina obřího rýpadla bodovala

Bílina Technické řešení nejnovějšího kolesového rýpadla na skrývce Dolů Bílina získalo významné ocenění. V soutěži nejlepších realizovaných technických projektů roku 2011 pořádané Inženýrskou akademií České republiky se odpružení kabiny řidiče umístilo na vynikajícím třetím místě. Autorem ojedinělého způsobu uchycení eliminujícího vibrace kabiny je Jan Marek, uznávaný projektant ocelových konstrukcí kolesových rýpadel.

24.9.2011

Kozel ocenil nejšikovnějšího fachmana

Dubí - Velkopopovický Kozel společně s vámi našel a ocenil nejšikovnějšího fachmana z vašeho regionu. Gratulujeme!

10.8.2011

Soutěž s Velkopopovickým Kozlem. Jak se zapojit do soutěže?

Teplicko - Znáte ve svém okolí někoho, kdo má zlaté ručičky? Velkopopovický Kozel odmění nejlepší fachmany za poctivou práci i vás za váš tip.

7.7.2010

Výherní automaty vylepšují rozpočty měst. Za jakou cenu?

Ústecký kraj – Jen v Ústí nad Labem je 519 výherních automatů. Městské obvody z jejich provozu získávají celkem téměř 30 milionů korun ročně.

6.7.2010

Bude více míst? Do zóny budou moci menší podniky

Žatec – Na zhruba sto milionů korun má vyjít zasíťování jihovýchodního okraje průmyslové zóny Triangle u Žatce. Vzniknout tam mají pozemky o rozloze dva až šest hektarů, které Ústecký kraj, vlastník zóny, nabídne menším investorům, aby na nich postavili své továrny.

16.6.2010

Zhubnout do plavek stihnete! A ještě zbyde i na dovolenou

Ústecký kraj – S pěkným počasím se začínají plnit koupaliště. A to nejen hubenými slečnami s vysportovanými mládenci, ale i těmi, kteří se svých novoročních předsevzetí zhubnout vzdali. „Ještě ale není pozdě,“ vzkazují trenéři a cvičitelky.

2.6.2010

Kandidáti jdou do boje o titul Starosta roku

Ústecký kraj – Po loňské premiéře se vrací soutěž Starosta roku.

2.6.2010

Tábory: pro děti zážitek, relax pro rodiče doma. Ale za kolik?

Ústecký kraj – Nové zážitky a přátelé pro děti, trocha volného času pro rodiče. Dětských táborů je dnes nepřeberné množství. Vybere si každý. Baví vaše dítě hudba, sport, počítače, nebo třeba vojenství? Žádný problém.

8.2.2008

Tisková zpráva o OSVČ a podávání Přehledu

Teplice - Přikládáme tiskovou zprávu České správy sociálního zabezpečení o OSVČ a podávání Přehledu o příjmech a výdajích za rok 2007. Na zprávu odkazujeme v krátkém článku sobotního teplického deníku.

21.12.2007

Tisková zpráva o OSVČ a pojistném na sociální zabezpečení na rok 2008

Teplice - Přečtěte si podrobné informace o pojistném na sociální zabezpečení u OSVČ na rok 2008. Odkazujeme v deníku.

17.12.2007

Němci chtějí lázně a pivovar

Bílina - Potenciální německý zájemce o bílinské lázně přijel v pátek do Bíliny. Chce zachovat lázně a navíc v areálu zprovoznit pivovar.

2.12.2007

Uznávání kvalifikací pomůže

TEPLICKO - Jste vyučeni v nějakém oboru, ale nemůžete nebo v něm nechcete pracovat? Máte přitom mnoho jiných dovedností, které vás baví, umíte je, ale nemáte žádný „papír“ o kvalifikaci. Nikde vás tak i přesto, že jste v té dané činnosti opravdu dobří, nevezmou, pokud nemáte odpovídající vzdělání.

19.11.2007

Slavnostně zažehli pec

TEPLICE - V Teplicích začalo temperování nové výrobní linky na ploché sklo. Svými parametry jde o unikátní zařízení ve střední Evropě. Společnost AGC za novou linku zaplatí 3 miliony korun. Více připravujeme do úterního 20.11.2007 vydání teplického deníku......

6.11.2007

Zkontrolovali přes 2 300 marodů, padaly postihy

TEPLICE - Marodi si často říkají, že se přece nic nestane, když si jen tak na chvíli odskočí v době, kdy nemají vycházky a pak se diví. Dodržování léčebného režimu je Okresní správou sociálního zabezpečení (OSSZ) kontrolováno a marod si nikdy nemůže být jist, kdy mu kontrola zazvoní u dveří.

24.10.2007

Nabídnou pracovní příležitosti

TEPLICE - Nezaměstnaným a vůbec všem zájemcům o práci se v pondělí v 10 hodin otevřou dveře Domu kultury v Teplicích. Bude se zde konat akce s názvem Nabídka pracovních příležitostí. Jedná se o prezentaci zaměstnavatelů z rozmanitých oborů na Teplicku, kteří shánějí zaměstnance na různé pozice.

19.10.2007

Přípravy na sezonu vlekařům zkomplikovali zloději

TEPLICKO - Na Komáří vížce a v Oseku ukradli provozovatelům vleků zloději kabely, vykopali je ze země a uřezali. Oběma celkem tak vznikly škody za téměř 250 tisíc korun. Více se dočtete na stránkách sobotního 20.10.2007 teplického deníku.....

19.10.2007

Jde o pomoc v sociální oblasti

KRUPKA - Společnost Toyota Motor Europe tento týden slavnostně otevřela nové logistické centrum v průmyslové zóně v Krupce. Informovali jsme už včera v Deníku a také na těchto webových stránkách, kde najdete fotografie ze čtvrtečního slavnostního otevření.

10.10.2007

Čínský investor hledá zaměstnance

HROBČICE - Výroba konzerv se v Hrobčicích rozjede až začátkem příštího roku, čínský investor již nabírá prostřefdnictvím teplického úřadu práce zaměstnance. Zatím mohou posílat své životopisy. Více se dočtete ve čtvrtečním 11.10.2007 vydání teplického deníku......

7.10.2007

Nezaměstnanost klesla

TEPLICKO - Míru nezaměstnanosti lze charakterizovat jako podíl nezaměstnaných ke všem práceschopným osobám, tedy zaměstnaným i nezaměstnaným a nově i zaměstnaným cizincům.

28.9.2007

K ukládání se používá unikát

LEDVICE - Elektrárna Ledvice je jedinou z uhelných elektráren Skupiny ČEZ, která k ukládání vedlejších energetických produktů používá unikátní světovou technologii jedné holandské firmy. V podstatě jde o evropský unikát.

18.9.2007

Nový komplex dá práci až 1500 lidí

KRUPKA - Společnost CTP Invest vloží do nového komplexu dvě miliardy korun.

15.9.2007

Moderní linka už třídí první balíky v novém terminálu

KRUPKA - Až patnáct set lidí by mělo v konečné fázi pracovat v novém areálu CTPark Teplice, který byl včera otevřen v průmyslové zóně u Krupky.

11.9.2007

Bývalý Glaverbel si musel změnit loga na budovách

TEPLICE - Teplická společnost Glaverbel Czech změnila název na AGC Flat Glass Czech. Informovali jsme o tom už v minulém týdnu. S přejmenováním souvisí také práce v terénu. Musí se vyměnit všechna loga. Nápis Glaverbel zmizí ze světa.

6.9.2007

Glaverbel se přejmenoval

TEPLICE - Teplická sklářská společnost Glaverbel Czech změnila název na AGC Flat Glass Europe. Změnu názvu společnosti si přál japonský vlastník společnosti Glass Corporation.

28.8.2007

Generálka byla nutná kvůli výstavbě nového bloku

TEPLICKO - Společnost ČEZ má již z poloviny hotovou současnou rekonstrukci hnědouhelné elektrárny Ledvice. Celkem bude generální oprava čtvrtého výrobního bloku s fluidním spalováním stát 540 milionů korun, vše má být hotové letos 14. prosince.Více se dočtete ve středečním 29.8.2007 teplickém deníku.....

18.8.2007

Rekvalifikace se blíží ke konci, účastníci budou čekat na práci

KRUPKA - Rekvalifikační kurz základů obrábění kovů a obsluhy CNC strojů, který probíhá na SOU v Krupce, se pomalu chýlí ke konci.

15.7.2007

V hledáčku pro realizaci evropského projektu je ledvická elektrárna

TEPLICE - Skupina ČEZ plánuje zapojení do plánované výstavby demonstračních nízkoemisních jednotek v rámci EU. Mezi zvažovanými lokalitami jsou severní Čechy, kde se plánuje výstavba nových moderních hnědouhelných bloků. Proto má tento region potenciál pro aplikaci kompletní technologie CCS (Carbon Capture and Storage).

11.7.2007

Cestovky pokles zájmu o Británii nezaznamenaly

TEPLICKO - V souvislosti s hrozbou teroristických útoků v Londýně, kdy byly objeveny nevybuchlé bomby, by se dalo očekávat, že poklesne zájem klientů cestovních kanceláří právě o pobyt v hlavním městě Velké Británie.

11.7.2007

Odstávka v Ledvicích skončila

LEDVICE - Zima klepe na dveře. Je třeba myslet na zásoby. Ode dneška je možné opět na úpravně uhlí v Ledvicích získat uhlí na zimu.

11.7.2007

Minirozhovor: Rehabilitace gymnázia v Krupce

KRUPKA - Biskupské gymnázium neodmyslitelně patří k dominantám Krupky. Škoda jen, že stav budov nemá zrovna reprezentavivní charakter. Vedení gymnázia a základní školy chce tento stav řešit. Připravem je obrovský projekt na rehabilitaci gymnázia. Areál dostane „nový kabátek“. Situaci upřesnila Jana Pucharová, ředitelka základní školy při gymnáziu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení