VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Teplicko

včera 19:19

FOTO: Kuře na rajčatovo-čokoládové omáčce? Proč ne!

Teplice - Od pátku probíhá v centru Galerie na Náměstí Svobody v Teplicích další ročník Čokoládového festivalu. Kulinářský zážitek připravil v sobotu například kuchař Jiří Holub, který připravoval Kuře na rajčatovo-čokoládovo omáčce. 

včera 16:44

Nádraží v kraji projdou opravami. Největší investice směřuje do Teplic

Teplice, Ústecký kraj – Hned několik velkých oprav nádraží na Litoměřicku, Děčínsku či Teplicku připravuje Správa železniční a dopravní cesty. Nejdražší bude oprava nádraží v Teplicích.

včera 14:48

Škola dronů míří do Ústí a Mostu

Ústecký kraj - První škola pro piloty dronů v Ústeckém kraji se otevře už na konci února v Ústí a Mostě. Výuka pod vedením zkušených profesionálů se zaměří na rekreační piloty i na budoucí profesionály v oboru bezpilotních prostředků.

včera 09:14

Nemocnice v Teplicích odstaví na tři hodiny telefonní ústřednu

Teplice – V teplické nemocnici se uskuteční plánovaná odstávka telefonní ústředny v sobotu 25. února od 16:00 do 19:00 hodin. V době odstávky se nebude možné do nemocnice v Teplicích, ani na jednotlivá oddělení na pevné linky dovolat.

včera 07:50

Vlastní autobusová doprava by kraj vyšla na půl miliardy ročně

Ústecký kraj - Pokud se Ústecký kraj nedohodne s dopravci, mohl by založit vlastní autobusovou firmu. Návrh náměstka hejtmana Jaroslava Komínka posvětila většina krajských zastupitelů. Až na ODS, která se zdržela hlasování.

včera 06:25

Migranti často využívají dálnici D8. Občas také pašují drogy

Cínovec, Ústecký kraj - Za sto eur na hlavu převážel srbský řidič kamionu migranty do Německa. Když ho zastavila cizinecká policie u Cínovce, nestačil se divit.

24.2.2017

FOTO: Rybník Jaroslav se vylil z břehu. Strážníci v Dubí hlídají potok i nádrž

Dubí, Proboštov - Tání sněhu a deště v minulých dnech zvýšily průtok vody v korytě potoka Bystřice. Zdaleka se ovšem nejedná o nějaký extrém, voda je normálně v korytě. Do vylití má hodně daleko.

AKTUALIZOVÁNO
24.2.2017

Stávka! 8. března autobusy nevyjedou

Ústecký kraj /ANKETA/ – Lidé, kteří při cestování využívají linkové autobusy, musí ve středu 8. března počítat s tím, že budou muset zvolit jiný způsob dopravy. V Ústeckém kraji se totiž bude konat stávka řidičů autobusů.

24.2.2017

Už jste ochutnali čokoládové pivo nebo kebab? Máte možnost!

Teplice – Čokoládový festival se po roce vrátil do Teplic. Od pátku 24. do neděle 26. února v Galerii v Teplicích najdete čokoládu v nejrůznějších podobách a dobrá zpráva je, že degustace je zdarma.

24.2.2017

VIDEO: Lemura hrála Terezka z Proboštova. Madagaskar 5 natáčeli v Ústí

Proboštov, Ústí nad Labem - Zoologická zahrada, hlavní nádraží či Městské sady. Tady všude se v minulých dnech natáčel další příběh zebry Marty, lva Alexe, žirafy Melmena a hlavně party lemurů pod vedením krále Jelimána. Animované postavičky navíc nahradili živí herci v kostýmech.

AKTUALIZUJEME
24.2.2017

Vítr porážel popelnice a kontejnery. Přemístil i stánek na Tržním náměstí

Teplice - Na Teplicko zamířila vichřice a rychlost větru dosahovala až 130 km/h. Meteorologové vydali varování, které platí pro celé území republiky až do odvolání.

23.2.2017

Obleva stopla vleky. Bouřňák je mimo provoz. Komárka čeká na sníh

Teplicko, Ústecký kraj – Deště a teploty nad bodem mrazu zastavily všechny vleky na Bouřňáku. „Areál je až do odvolání uzavřen," řekl vedoucí SC Bouřňák Pavel Tetřev. Vleky nepojedou o víkendu ani na Komáří vížce.

23.2.2017

Dubí trápí nedostatek vody

Dubí – Radnice v Dubí se již delší dobu zabývá zásobováním pitnou vodou a odkanalizováním všech částí města. Letos má být dokončena výstavba kanalizace v Běhánkách.

23.2.2017

FOTO: Opravený most v Lahošti se už zase rozpadá

Lahošť - Několik měsíců po rekonstrukci mostu na silnici Duchcov – Teplice v Lahošti se už dílo zedníků rozpadá. Konkrétně letošní silné mrazy nezvládla omítka na zídkách. Z 90 % je opadaná.

23.2.2017

Statistici chodí v Krupce po bytech a chtějí vědět, jak lidi bydlí

Krupka – Rodiny v jednotlivých lokalitách v Krupce navštěvují pracovníci českého statistického úřadu a zjišťují životní podmínky v domácnostech. Jde o celorepublikový projekt.

22.2.2017

Mlsáte rádi popcorn? Vyhrát můžete tři balíčky

Teplicko – Do obchodního centra Galerie Teplice se po roce vrací Čokoládový festival. Proběhne od pátku 24. do neděle 26. února. K mlsání na festivalu bude kromě čokolády i popcorn. A právě ten můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správě odpovědět na soutěžní otázku: Kde se poprvé začal vyrábět popcorn?

22.2.2017

Michal Horáček: Marian Jurečka je skvělý zpěvák, chci ho na příští desku

Teplicko - Návštěvu Teplicka zahájil kandidát na prezidenta republiky Michal Horáček ve středu dopoledne v pekárně Pecud v Proboštově.

22.2.2017

Leteckou záchranku v Ústeckém kraji asi dál zajistí DSA

Ústecký kraj - Leteckou záchrannou službu v Ústeckém kraji bude nespíš dál zajišťovat společnost DSA. Ministerstvo zdravotnictví bude s firmou jednat o prodloužení dočasné smlouvy, která vyprší 28. února. Ve středu to uvedla mluvčí ministerstva Štěpánka Čechová.

22.2.2017

FOTO: Tepličtí bezdomovci dostávali jídlo, prádlo a pití

Teplice - Park u teplického nádraží posloužil jako samaritánské místo ve středu dopoledne. Společnost NEW ACE Company připravila pro bezdomovce jídlo, prádlo a pití, které její členové u improvizovaného stánku rozdávali.  

22.2.2017

U Dvořáků chystají soutěž o květinové aranžmá XXL

Teplice – Zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích připravilo na víkend 25. - 26. února prodejní výstavu tulipánů, narcisů a jarních kytic. Obdivovat budete moci nejen květiny, ale i šikovnost zdejších floristek.

22.2.2017

Obleva zastavila vleky na Bouřňáku

Teplicko – Silný déšť a teploty nad nulou komplikují provoz lyžařským areálům. Sport centrum Bouřňák je dokonce od středy mimo provoz. „Areál je až do odvolání uzavřen," řekl vedoucí SC Bouřňák Pavel Tetřev.

22.2.2017

Nachytali už pár desítek hříšníků. Celníci kontrolují nové dálniční známky

Ústecký kraj – Protože od prvního února mají řidiči na dálnicích za povinnost mít na předních sklech vozidel nalepený nový dálniční kupon, celníci zahájili kontroly, zda řidiči nařízení dodržují.

22.2.2017

V Krupce vzniká Centrum středověkého hornictví Krušnohoří

Krupka - Turistům, archeologům, ale třeba také studentům bude už příští rok sloužit nové Centrum středověkého hornictví Krušnohoří, které vzniká v Krupce. Budova bude sloužit jako nové turistické, společenské, konferenční a informační centrum s výstavními, výukovými a společenskými prostory.

21.2.2017

Teplice budou opět hostit maraton s roztroušenou sklerózou

Teplicko - Desítky lidí z Teplic a okolí se za 11 dnů převlečou do sportovního, obují tenisky a vyrazí do tělocvičny Základní školy v Buzulucké ulici. V sobotu 4. března se totiž připojí k 24hodinovému Maratonu s roztroušenou sklerózou MaRS 2017.

21.2.2017

Michal Horáček zavítá na Teplicko. Navštíví Pecud, Arkadii i Zahradní dům

Teplicko - Spisovatel, esejista, novinář, textař, básník, producent a vystudovaný antropolog Michal Horáček ve středu navštíví Teplicko. Autor textů nesmrtelných hitů jako jsou třeba Štěstí je krásná věc, Levandulová, Buřty, pivo a nenávist, Srdce jako kníže Rohan či Vana plná fialek vloni ohlásil kandidaturu na funkci prezidenta republiky. 

VÍME PRVNÍ
21.2.2017

FOTO: Bojíme se, aby se někomu něco nestalo. V Proboštově uzavřeli lesopark

Proboštov - Opakovaný pád velkých větví přinutil vedení obce Proboštov v úterý 21. února zcela uzavřít pro veřejnost místní lesopark. Jde přitom o jedno z nejoblíbenějších míst na procházky, dostaveníčka či venčení domácích mazlíčků nejen pro místní obyvatele.

21.2.2017

Odbory stávku řidičů autobusů zatím neodvolaly

Ústecký kraj, Praha - Vláda během pondělního jednání přislíbila krajům miliardy na opravu silnic. Ty by díky tomu mohly z ušetřených peněz přispět na zvýšení mezd řidičům autobusů dle nového vládního nařízení.

21.2.2017

Malí kuchtíci rozdají radost jídlem. Vloni byly ve finále i Hastrmanky z Ústí

Ústecký kraj - Tříčlenné týmy dětí ve věku od 5 do 15 let z mateřských i základních škol a děti z dětských domovů, případně jiných sociálních subjektů nebo volnočasových sdružení se mohou přihlásit do dětské kuchařské show Coolinaření se Zdravou 5. Uzávěrka regionálních kol je 7. dubna 2017.

20.2.2017

Srdcař Admir Ljevaković se stal sportovcem roku 2016

Teplice – A zase se tleskalo hlavně fotbalistům Teplic. Žlutomodří opět ovládli vyhlašování nejúspěšnějších sportovců Teplicka. Posbírali pět medailových umístění, navíc získali i cenu Sportovní hvězda deníku.

20.2.2017

Měl jsem trojku z chování. I to přizná primátor Kubera v Týdeníku Směr

Teplice - "Místo kolébky jsem spal ve velké krabici od cukru. Nevadilo mi hrát si s panenkami. Prakem jsem vystříleli několik oken v kostele. Maminka mi říkávala – ty rosteš pro šibenici. Měl jsem trojku z chování, ale jinak samé jedničky…" a mnoho dalšího na sebe přiznal v bilančním rozhovoru Olgy Tušicové primátor Jaroslav Kubera, který v těchto dnech slaví sedmdesátiny. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies