VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Teplicko

25.5.2017

Lázeňská 2017: Centrum Teplic bude z části o víkendu uzavřeno

Teplice – Lázeňské slavnosti, které se chystají na nadcházející víkend, omezí provoz v centru Teplic: V pátek 26. května od 8 hodin budou uzavřeny ulice Dlouhá, Dubská, Kapelní, Laubeho náměstí, Lázeňská, náměstí Svobody, Papírová a Rooseveltova.

25.5.2017

Stavba obřího casina v Ústí skončila u ledu

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Zábava u barevného, lákavého automatu se může velmi rychle změnit v závislost. Přicházejí dluhy, deprese, myšlenky na definitivní konec…

25.5.2017

FOTO: Beskydy přivítaly klienty a zaměstnance Arkadie

Teplice, Beskydy - Potřetí v Beskydech, poprvé v hotelu Rajská bouda v Malenovicích, byli na sportovně rekreačním pobytu klienti a zaměstnanci Arkadie a také jejich rodinní příslušníci. Byla to jedna z pobytových akcí, které v široké škále Arkadie každoročně pro své klienty a zaměstnance připravuje.

25.5.2017

XIII. Muzejní noc v Teplicích je letos na téma výročí XXL

Teplice - XIII. Muzejní noc v Teplicích je věnována třem významným výročím. Letos uplynulo 120 let od otevření muzea v Teplicích, 70 let už muzejníci působí na teplickém zámku a 150. výročí založení slaví hasičský sbor v Teplicích.

25.5.2017

Zámek v Duchcově nechává nahlédnout do ženského světa plného vůní

Duchcov - Na duchcovském zámku je v rámci expozice Okouzleni antikou nově k vidění půvabný suvenýr ze šlechtické Grand Tour či o originální vázy se vztahem ke zkrášlovacím rituálům antických žen.

25.5.2017

Pozor! Aktivita klíšťat je na nejvyšším možném stupni

Ústecký kraj – Desátý, tedy nejvyšší stupeň klíšťové aktivity platí pro celý zbytek tohoto týdne. Vyhlásil ho Český hydrometeorologický ústav ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem. Prodloužil tak varování vydané již před minulým víkendem.

25.5.2017

Strážníci v Dubí dostanou nová auta. Ta zvládnou i těžký terén

Dubí - Pořízení tří aut, která budou moci jezdit v těžkém terénu, vyjde Dubí na jeden milion korun.

25.5.2017

Peníze z plesu města už putují ke svým odběratelům

Teplice - Náklady na zajištění plesu město zaplatí z rozpočtu města. Čistý výtěžek je vždy věnován na veřejně prospěšné účely. V letošním roce činil čistý výtěžek ze vstupného 209 780 Kč při ceně vstupenky 400 Kč.

25.5.2017

Novosedlický hřbitov dostane lepší cestu. V plánu je oprava zdi

Teplicko - Dubí a Novosedlice mají společný hřbitov. Je na katastru obce Novosedlice. Na vylepšení hřbitova dubská radnice schválila Novosedlicím účelovou dotaci ve výši 35 tisíc korun.

24.5.2017

V teplické nemocnici vám změří zrak nebo nitrooční tlak

Teplice – Den otevřených dveří na očním oddělení se uskuteční už zítra odpoledne.

24.5.2017

Staré zastávky z Bíliny zmizí, nahradí je nové přístřešky

Bílina - Kvůli špatnému technickému stavu projdou rekonstrukcí zastávky v ulici Pražská, Teplická a Litoměřická.

24.5.2017

Ulicemi Teplic bude při lázeňských slavnostech korzovat čtyřicet tisíc lidí

Teplice – Pokud o nadcházejícím víkendu vyrazíte to Teplic na lázeňské oslavy uspořádané k zahájení sezony a dáte si u stánku pivo nebo klobásu, pak se budete obrazně podílet na desetitunové hoře odpadků, která zůstane po návštěvnících.

24.5.2017

Zemřel zastupitel Duchcova Toman

Teplicko - Dělnická strana sociální spravedlnosti Duchcov (DSSS) v úterý oznámila, že v pondělí náhle zemřel Miroslav Toman, člen krajské rady DSSS a zastupitel města Duchcov. Bylo mu 62 let. Ve funkci zastupitele ho nahradí Květoslav Ptáčník (bezpartijní). 

24.5.2017

Dubí se domluvilo s Řádem maltézských rytířů na pomoci v sociální oblasti

Dubí – V Dubí se rýsuje spolupráce s Řádem maltézských rytířů. Radnice chce s Máltézským řádem spolupracovat v sociální oblasti.

24.5.2017

Duchcov na závodníky vyrukuje s radary

Duchcov – Jet stovkou přes město? V Duchcově se tak občas děje. I proto se radnice rozhodla „umravnit" řidiče, kteří šlapou na pedál plynu více než je zdrávo. Na všechny hlavní příjezdové silnice nechá město nainstalovat „smajlíkové" radary.

23.5.2017

O to být dobrovolným hasičem v Hrobčicích je zájem

Teplicko - Hrobčice už mají 14 adeptů na post dobrovolného hasiče. Pro funkčnost jednotky stačí 9 lidí. Celkem v obci proběhly dva nábory.

23.5.2017

Orientační běžci se ve středu připojí k celosvětové akci

Teplice - Oddíl orientačního běhu TJ Lokomotiva Teplice zve ve středu 24. května na druhý ročník World Orienteering Day - Světového dne orientačního běhu.

23.5.2017

Na zrušené Kozině v Krupce opraví poničený přejezd

Krupka - Nový bude pouze povrch. Vlaky tudy zřejmě už nikdy nepojedou, takže signalizace bude chátrat dál.

23.5.2017

Sezona na koupalištích startuje

Teplicko - Na novou sezonu se intenzivně připravují provozovatelé koupališť na Teplicku. Své brány během června otevřou městská koupaliště Bílina, Duchcov a Dubí.

22.5.2017

Na zámku bude přednáška o lidové architektuře

Teplice - Regionální muzeum v Teplicích zve v úterý 23. května v 17.00 do teplického zámku na přednášku Tradiční lidová architektura na Teplicku.

22.5.2017

FOTO: Historická technika zaplnila Rudolfku v Dubí

Dubí - Druhý ročník srazu veteránů se konal v areálu Rudolfova huť v Dubí. Stovky zájemců si prohlédly historická auta, vojenskou a hasičskou techniku a motocykly.

22.5.2017

Připravujeme pro vás Týdeník Směr speciálně k Lázeňské

Teplicko - V úterý vychází jako pravidelně Týdeník Směr. Na prvních dvaceti stranách najdete informace k Lázeňské 2017. Přehledný program hudebních vystoupení.

22.5.2017

Naďa Moravcová chystá narozeninovou módní přehlídku

Teplice - Narozeninovou autorskou módní přehlídku připravuje na čtvrtek 25. května teplická módní návrhářka Naďa Moravcová.

22.5.2017

Špička Krajské zdravotní bere téměř milion ročně

Ústecký kraj - Vysocí manažeři Krajské zdravotní si přijdou na tučné odměny. Rozhodují o nich krajští radní.

22.5.2017

Přišel čas zaplatit daň z nemovitostí. Termín vyprší za pár dní

Teplicko - Do 31. května musí všichni majitelé domů, bytů, pozemků, ale i staveb uhradit daň z nemovitých věcí. Dnes také končí lhůta, do kdy by jim měl do poštovních, datových či emailových schránek dorazit platební podklad z finančního úřadu.

21.5.2017

Vaříme jako doma, říkají kuchařky ze školních jídelen v kraji

Teplice, Ústecký kraj - Školní jídelnu má starší generace povětšinou zafixovánu jako vývařovnu nemastných neslaných jídel. Zdá se, že v této oblasti se časy opravdu mění.

21.5.2017

OBRAZEM: U Olympie se konal Den prevence

Teplice - Ukázky z činnosti záchranářů mohli v sobotu vidět ti, kteří navštívili Den prevence na parkovišti obchodního centra v Srbicích.

21.5.2017

OBRAZEM: Zahájení turistické sezony na Komárce

Krupka - V sobotu se na Komáří vížku sjeli příznivci turistiky. Ústecký kraj tu zahajoval letošní turistickou sezonu v Krušných horách. Zájemci sem mohli vyjet lanovkou z Krupky, nebo autobusovou kyvadlovou dopravou. 

20.5.2017

Student „otevřel“ zasypaný kostel. Práce se líbí i vedení obce

Teplicko, Liberec - Student liberecké architektury Adam Kössler vyhrál legendární soutěž Ještěd F kleci se zasypaným kostelem v Radovesicích na Hrobčicku.

20.5.2017

Vojenská auta vystřídají kamiony. Bílina prodá kasárny soukromníkovi

Bílina - Chátrající kasárny v Bílině čeká nová budoucnost. Kasárny, které vyrostly v polovině 19. století, a kde mimo jiné sloužil i arcivévoda Karel, následník rakouského trůnu, kupuje developerská společnost Jaroslava Třešňáka z Teplic. Místo bývalého vojenského areálu zde budou sklady.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení