VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Teplicko

11.4.2017

Petr Měsíc z Teplic byl zvolený na čelní místa TOP 09 v kraji

Teplice - Poslanec Michal Kučera se stal na další dva roky předsedou TOP 09 v Ústeckém kraji. Ve funkci střídá Tomáše Tesaře, který byl nově zvolen místopředsedou krajské organizace.

11.4.2017

„Viděl jsem tam zlatý řetízek,“ osvětloval omámený muž svoji „šipku“ do kanálu

Teplice - Kuriozní případ řešila v noci na pondělí hlídka strážníků v Teplicích. Na křižovatce ulic Fráni Šrámka a Thámova zastavil jejich auto muž s tím, že kousek odtud z kanálu koukají nohy člověka, který volá o pomoc.

11.4.2017

V Bílině v nemocnici začala fungovat zubní pohotovost

Bílina – V Bílině mají od pátku novou zubní pohotovost. Otevřena byla v Hornické nemocnici s poliklinikou. Stala se tak pátou zubní pohotovostí v kraji.

10.4.2017

Prostitutky už nebudou moci dostávat zákaz pobytu. Dubí se to nelíbí

Teplicko – Chcete sex? Budou opět častěji slyšet z úst pouličních prostitutek řidiči na silnici Teplice – Cínovec, která dříve nesla označení E55. A proč častěji? Obce od léta totiž ztratí právo zakázat až na tři měsíce pobyt lidem, kteří by na jejich území opakovaně porušovali veřejný pořádek.

10.4.2017

Teplické Aquacentrum je po týdnu odstávky opět v provozu

Teplice – V pondělí 10. dubna od 13 hodin otvírá po jarní týdenní odstávce provozu teplické Aquacentrum.

10.4.2017

Kam na Velikonoce? V Ústeckém kraji je opět z čeho vybírat

Ústecký kraj – Jarmarky, tvůrčí dílny a soutěže chystají na velikonoční svátky města v Ústeckém kraji. Speciální akce chystají i správci památek. Budou mezi nimi výstavy, naučné stezky i divadelní představení. Velikonoční prodloužený víkend startuje v pátek 14. dubna.

AKTUALIZOVÁNO
9.4.2017

FOTO: U proboštovkého rybníka duněl rock a křížily se kordy. Pro Jirku

Proboštov - Velký úspěch měla benefiční akce s názvem S kordem pro Jirku, která proběhla v sobotu v Proboštově. Šermíři, rockeři ale také pocit sounáležitosti s člověkem, který si zaslouží pomoc, přilákali do areálu Pohodlíčko téměř šest set platících diváků.

9.4.2017

Vymáhání dluhů za odpad v Bílině stojí nemalé peníze

Bílina - Lidé neplatící za svoz odpadu se mohou dostat do exekučního řízení. Město Bílina ročně eviduje necelých pět tisíc obyvatel, kteří tento místní poplatek neuhradili.

9.4.2017

OBRAZEM: Sraz veteránů vozů Žiguli, Moskvič a Volha v Bílině

Bílina - VI. ročníku Severočeského srazu na náměstí v Bílině se zúčastnilo 45 vozů značky Moskvič, Žiguli a Volha. 

8.4.2017

FOTO: Děti malovaly svůj pohled na příběh vody

Teplice - Tři desítky družin ze základních škol teplického okresu se zapojily do výtvarné soutěže, kterou vyhlásila společnost Severočeské vodovody a kanalizace Teplice u příležitosti Světového dne vody.

8.4.2017

Na školní obědy pro chudé stát dá 35 milionů korun

Teplicko, ČR - Na pořízení obědů pro děti od tří do 15 let, jejichž rodiče nemají na zaplacení stravování, by v příštím školním roce mohlo putovat 35 milionů korun. Pomoc mohou dostat děti z mateřských a základních škol i víceletých gymnázií z rodin, které přes čtvrt roku pobírají dávky. Týká se to všech krajů.

8.4.2017

FOTO: Vláček jménem Humboldt dorazil do Teplic

Teplice - V pátek odpoledne přivezli do lázeňských Teplic představit nový vláček. Turistická mašinka jménem Humboldt bude po historickém centru a lázeňských centrech Teplic jezdit od května až do října.

7.4.2017

FOTO: Prestižní casting přilákal desítky zájemců. Byli jste mezi nimi?

Teplice - Desítky krásných dívek a pohledných mladíků se nahrnuly v pátek odpoledne do Obchodního centra Galerie Teplice.

7.4.2017

Policisté varovali školáky u přechodů: Nekoukejte do toho mobilu, ale na auta!

Teplice - Na Teplicku proběhl tento týden projekt „Zebra se za tebe nerozhlédne". Přechody objížděl policejní preventista Daniel Vítek.

7.4.2017

FOTO: Jirka Škuthan se pere s následky úrazu a ví, že už nikdy nebude chodit

Teplicko - Prázdninová koupačka s kamarády totálně změnila život sedmnáctiletému Jirkovi Škuthanovi ze Světce. Během pár vteřin se ze zdravého sportovně nadaného kluka, za kterým se se zalíbením ohlédla nejedna holka, stal člověk, který bude doživotně odkázaný na invalidní vozík. V sobotu se v Proboštově na Teplicku koná velká benefiční akce na jeho podporu.

7.4.2017

Stávka autobusů se nakonec nekonala, nevyjel pouze jediný spoj

Ústecký kraj – Řidiči linkových autobusů v Ústeckém kraji ve čtvrtek ráno vyjeli na své trasy. Cestující se dostali do zaměstnání a škol na Ústecku i ve Šluknovském výběžku. Jezdily všechny linky společnosti BusLine, která zajišťuje přes polovinu dopravní obslužnosti v regionu.

6.4.2017

Véna uklízel Česko a našel dva tisíce korun. Přidáte se?

Ústecký kraj – Akce Ukliďme Česko se náramně vyplatila malému Vénovi z Polep na Litoměřicku, který našel v trávě 2000 korun, když skupinka dětiček uklízela v okolí mateřské školy. Po nálezu takového pokladu to rázem začalo o to víc bavit i ostatní v obci, kde z technických důvodů uklízeli o týden dříve.

6.4.2017

FOTO: V Modrodomě vystavují 200 figurek z kukuřice

Dubí - V Domě porcelánu s modrou krví v Dubí byla zahájena jarní výstava figurek z kukuřičného šústí. Výstava prezentuje na 200 figurek a vedle velikonoční tematiky představí i nejrůznější lidová řemesla.

6.4.2017

Starosta Bíliny ocenil dlouholeté učitele

Bílina - Vedení města Bíliny poděkovalo dlouholetým učitelům z místních škol za dosavadní práci s dětmi. Ocenění učitelé si od starosty města Oldřicha Bubeníčka převzali pamětní list, květinu a drobný dárek.

6.4.2017

Filmaři FAMU na Moldavě obsadí i místní obyvatele

Moldava - Klapka, kamera, točíme! Tak i tyto filmařské pokyny teď můžete slyšet na Moldavě. Do horské obce totiž přijeli studenti pražské filmové školy FAMU, aby tam natočili absolventský film Stillleben režisérky Jany Švagrové.

6.4.2017

Armáda šetří a papíruje. Výcvik je ale těžší

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Podle profesionálních vojáků není obrana státu soběstačná.

5.4.2017

Autobusy ve čtvrtek pojedou! Řidiči plošně stávkovat nebudou

Ústecký kraj – Plni optimismu jsou ředitelé čtyř autobusových firem zajišťujících dopravu v Ústeckém kraji. Ke stávce za vyšší platy by se ve čtvrtek mělo přidat jen několik řidičů z firmy BusLine. Jejich odborář Jiří Kuchynka měl ve středu nahlášenu stávku pouze od šoférů ze střediska Děčín.

5.4.2017

Teplická sezona: Vláček Humboldt či komentované prohlídky

Teplice - Turisty po lázeňských Teplicích letos provedou průvodci. Připraveno je už devět obchůzkových tras po památkách a zajímavých místech a chystají se další.

5.4.2017

Muzeum města Duchcova zve na výstavu prací žáků ZUŠ

Duchcov - Muzeum města Duchcova zve na výstavu prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Ivana Kawaciuka v Duchcově. Zahájení výstavy proběhne v Poppelově výstavní síni ve čtvrtek 6. dubna v 17.00 hodin.

5.4.2017

Pozor na omezení provozu v ulici E. Dvořákové a Trnovanská

Teplice, Novosedlice - Kvůli rekonstrukci vodovodu bude až do poloviny letních prázdnin omezen provoz v ulici E. Dvořákové v Teplicích a v návaznosti Trnovanské ulici v Novosedlicích.

5.4.2017

BusLine se dohodl s Ústeckým krajem, ke stávce nevidí důvod

Ústecký kraj - Přepravci by měli stávkovat už zítra, ve čtvrtek 6. dubna. Dohodli se s krajem na dodatcích smluv.

5.4.2017

Hrozilo, že do obří díry někdo spadne. Na místě vyrostl plot

Teplice - Je 45 metrů hluboká a asi 2 x 2 metry široká. Kdyby do ní někdo spadl, tak by to skončilo tragicky. Řeč je o obří „díře" na louce v Potoční ulici v Teplicích. Kráter vznikl před několika dny propadem větrací šachty.

5.4.2017

Soutěž o příběhu vody zná vítěze, vyhlášení výsledků bude na magistrátu

Teplice – Ve čtvrtek 6. dubna vyhlásí vodohospodáři společně s primátorem města Teplice vítěze výtvarné soutěže škol, která probíhala napříč naším krajem. Společnost Severočeské vodovody a kanalizace nabídla ke Světovému dni vody soutěž pro družiny základních škol.

4.4.2017

FOTO: Kostomlaty měly tentokrát i Andersena juniora

Kostomlaty pod Milešovkou - Letošní andersenovské Nocování v kostomlatské knihovně bylo oproti předcházejícím ročníkům přece jen trochu jiné.

4.4.2017

FOTO: Pro Kryštofa běželi děti i senioři

Teplice - Do charitativní akce Run and Help Běh pro Kryštofa, který pod patronací Konta Bariéry zorganizovala Dagmar Pike z Gymnázia Teplice, se v pondělí zapojili děti, studenti, dospělí i senioři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies