VYBRAT REGION
Zavřít mapu

PŘEHLED ZMĚN V MHD: Od neděle platí nový jízdní řád

Teplicko - Pozor na to: Od neděle 11. prosince vstupují v platnost nové jízdní řády městské a příměstské dopravy na Teplicku.

9.12.2011
SDÍLEJ:

Amálie Vránová z Teplic - cestující teplické MHD.Foto: Deník/ Z. Traxler


Přinášíme přehled změn, zveřejníme ho také na našem webu. Jde o změny v jízdních řádech dopravce Veolia Transport Teplice s.r.o.
Trolejbusy

Nové jízdní řády se liší proti původním jízdním řádům pouze rozšířením počtu bezbariérových spojů a omezením v období vánočních a novoročních svátků.

Autobusy

Na všech autobusových linkách se mění a rozšiřuje nasazení bezbariérových spojů.

LINKA 120: Linka bude nově provozována v trase Teplice Dubí, Pozorka Dubí, Mstišov Košťany, Střelná Hrob Mikulov. V pracovních dnech bude v provozu v ranní a odpolední špičce v intervalu 60 min. s tím, že bude střídavě jezdit v trase Teplice Dubí, Mstišov a Teplice Hrob. Až do Mikulova zajíždí jeden pár spojů ráno a jeden pár spojů vpodvečer. O víkendech se provoz redukuje na dva páry spojů Hrob Mikulov.

Spojení na Moldavu přebírá linka 145, spojení Teplice Dubí, Mstišov Dubí pak linka 141.

LINKA 121: Proti stávajícímu jízdnímu řádu jsou nově zavedeny spoje v 7:14 z Bystřan do Teplic, Maršovské a v 18:37 z Teplic, Hlavního nádraží do Teplic, Prosetic jako náhrada za zrušené spoje linky č. 143. Víkendový provoz zůstává beze změn.

LINKA 122: Linka nově zajišťuje veškeré spojení z Teplic do Rtyně, Sezemic, Malhostic, Žalan, Bořislavi a Žimu za zrušenou linku č. 143.

I nadále je v provozu pouze v pracovních dnech, a to v intervalu cca 60 min. s tím, že provoz je prodloužen do 21 hodin.

Společně s linkou č. 144 zajišťuje v úseku Teplice Bystřany souhrnný interval 30 min. mezi spoji obou linek.

LINKA 123: S výjimkou víkendových večerních spojů jsou všechny spoje do Chlumce zrušeny a linka je ukončena v cílových zastávkách Krupka, Unčín U Lípy nebo Krupka, Soběchleby, točna. Spojení do Chlumce nově přebírají linky 135, 148 a linka ústecké MHD 595001.

Spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 20:34 z Dubí je prodloužen na konečnou zastávku Teplice, Sobědruhy.

Víkendové přípoje k vlakům na Moldavu v zastávce Dubí, žel.st. jsou přizpůsobeny úpravám jízdních řádů na trati č. 135.

LINKA 124: Večerní spoje, dosud vedené v trase Dubí,lázně Teplice, Benešovo náměstí, jsou celotýdenně prodlouženy v trase Dubí Teplice, Hlavní nádraží Teplice, Benešovo náměstí Teplice, Hudcov Košťany Košťany, Střelná Hrob a nahrazují zkrácené spoje linky 127. Vybrané víkendové spoje z Dubí jsou vedeny o 5 minut později, aby bylo možno lépe dodržovat jízdní doby. Víkendové přípoje k vlakům na Moldavu v zastávce Dubí, žel.st. jsou přizpůsobeny úpravám jízdních řádů na trati č. 135.

Letní prázdninové rekreační spoje Teplice, Benešovo náměstí Jeníkov, Oldřichov, Barbora budou nově označeny jako linka č. 143.

LINKA 127: Spoj v pracovních dnech s odjezdem v 5:57 z výchozí zastávky Košťany, Střelná,sídliště a příjezdem v 6:44 do cílové zastávky Proboštov je zrušen a nahrazen novým spojem linky 132 s odjezdem v 5:52 z výchozí zastávky Košťany, Střelná, sídliště a příjezdem do cílové zastávky Dubí, Krušnohorská v 6:51. Spoj v pracovních dnech s odjezdem v 6:49 z výchozí zastávky Proboštov a příjezdem v 7:28 do cílové zastávky Košťany, Střelná, sídliště je zrušen a nahrazen novým spojem linky 132 s odjezdem v 6:51 z výchozí zastávky Dubí, Krušnohorská a příjezdem do cílové zastávky Košťany, Střelná, sídliště v 7:47. Úprava je provedena pro zlepšení dojíždění školní mládeže z oblasti Běhánek do škol v Teplicích. Víkendový spoj se stávajícím příjezdem v 16:40 do cílové zastávky Proboštov, Přítkov je zkrácen do Proboštova. Večerní spoje jsou celotýdenně zkráceny do trasy Proboštov resp. Proboštov, Přítkov Teplice, Nemocnice. Úsek dále do Hudcova, Košťan, Střelné a Hrobu bude dopravně obsluhován linkou č. 124.

LINKA 128: První ranní spoj z Kladrub do Teplic, Novoveské je zkrácen do cílové zastávky Teplice, Nová Ves jako přípoj k trolejbusové lince č. 10 a nově odjíždí z výchozí zastávky v 5:01. Obdobně současný spoj z Teplic, Novoveské s odjezdem v 5:11 hod. bude zkrácen do trasy Teplice, Nová Ves Kladruby a bude odjíždět z výchozí zastávky v 5:13 hod. jako přípoj k trolejbusové lince č. 10.

Spoj s odjezdem ve 13:05 z výchozí zastávky Kladruby, náves ve 13:05 pojede v celé trase o 5 minut dříve.

LINKA 130: Spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 21:48 z výchozí zastávky Teplice, Olympia pojede v celé trase o 1 minutu později.

Současný spoj v pracovních dnech s odjezdem ve 22:19 je zrušen z důvodu souběhu se spojem linky č. 148.

LINKA 131: Nově zřízená linka v trase Hrob Košťany, Střelná Dubí Proboštov, Přítkov Krupka, Vrchoslav Krupka Krupka, Bohosudov Krupka, Unčín Chlumec je v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů jako náhrada za linku 582475. V ranní i odpolední špičce je zavedeno po šesti spojích.

LINKA 132: Nově je zaveden spoj s odjezdem v 5:52 z výchozí zastávky Košťany, Střelná, sídliště a příjezdem do cílové zastávky Dubí, Krušnohorská v 6:51, který nahrazuje zrušený spoj linky 127 s odjezdem v 5:57 z výchozí zastávky Košťany, Střelná, sídliště a příjezdem v 6:44 do cílové zastávky Proboštov.

Nově je zaveden spoj s odjezdem v 6:51 z výchozí zastávky Dubí, Krušnohorská a příjezdem do cílové zastávky Košťany, Střelná, sídliště v 7:47, který nahrazuje zrušený spoj linky 127 s odjezdem v 6:49 z výchozí zastávky Proboštov a příjezdem v 7:28 do cílové zastávky Košťany, Střelná, sídliště. Úprava je provedena pro zlepšení dojíždění školní mládeže z oblasti Běhánek do škol v Teplicích.

LINKA 133: Víkendové spoje se stávajícími odjezdy z výchozích zastávek Teplice, Benešovo náměstí ve 13:30 a Teplice, Hřbitovní ve 13:38 pojedou nově v celé trase o 30 minut dříve, tedy ve 13:00 z Benešova náměstí a ve 13:08 ze Hřbitovní.

LINKA 134: Nově zřízená linka v trase Dubí, lázně Dubí, Pozorka Teplice, Mánesovo náměstí Teplice, Alejní Lahošť Duchcov, nemocnice bude v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů v intervalu 60 min. Společně s novou linkou č. 135 nahradí přímé spoje linky č. 141 v úseku Teplice,centrum Dubí, lázně. Dále pak posílí nabídku přepravního spojení v úseku Teplice Duchcov.

LINKA 135: Nově zřízená linka v trase Dubí, lázně Dubí, Pozorka Teplice, Benešovo náměstí Teplice, Hlavní nádraží Teplice, Olympia Krupka, průmyslová zóna Krupka, sídliště Krupka, Bohosudov Krupka, Unčín Krupka, Soběchleby Přestanov - Chlumec bude v provozu v ranní a odpolední špičce pracovních dnů v intervalu 60 min.

Společně s novou linkou č. 134 nahradí přímé spoje linky č. 141 v úseku Teplice,centrum Dubí,lázně. Dále nahradí polovinu spojů linky č. 148 v úseku Teplice Chlumec.

LINKA 136: O víkendech jsou spoje, zajíždějící do zastávky Krupka, muzeum, upraveny v závislosti na úpravách jízdního řádu linky č. 142.

LINKA 137: Provoz v pracovních dnech je v ranní špičce rozšířen zkrácením intervalu z dnešních 60 minut na 40 minut. V odpolední špičce budou spoje v Teplicích ukončeny v cílové zastávce Teplice, Nemocnice. Nově jsou zavedeny spoje v pracovních dnech večer.

LINKA 138: První spoj v pracovních dnech s odjezdem z výchozí zastávky Duchcov, nemocnice ve 4:52 pojede v celé trase o 2 minuty dříve.

LINKA 139: Všechny spoje do jsou Chlumce zrušeny a linka je ukončena v cílových zastávkách Krupka, Unčín, U Lípy nebo Krupka, Soběchleby, točna. Spojení do Chlumce nově přebírají linky č. 135, 148 a linka ústecké MHD 595001.

LINKA 141: Linka je nově vedena pouze v trase Teplice Dubí, Pozorka Dubí, Mstišov Dubí Dubí, Cínovec. Původní špičkové přímé spoje Teplice Dubí, lázně budou nově zajišťovat linky č. 134 a 135. V pracovních dnech kromě dvou párů spojů na Cínovec budou na této lince vedeny dva dopolední páry spojů a jeden večerní spoj v trase Teplice Dubí, Mstišov Dubí, Krušnohorská. Nově bude tato linka zajišťovat celotýdenně stávající noční spoj linky č. 120 z Dubí, Krušnohorské přes Mstišov do Pozorky. První ranní spoj v pracovních dnech z Dubí přes Tovární ulici do Teplic bude nově zajišťovat linka č. 135 a ranní spoj z Teplic přes Tovární ulici do cílové zastávky Dubí,Krušnohorská pojede nově jako linka č. 134.

O víkendech budou nově vedeny tři páry spojů na Cínovec.

LINKA 142: Víkendový provoz bude zredukován na 4 páry spojů z Teplic do Krupky, Fojtovic

LINKA 143: Linka ve stávající trase bude zrušena a nahrazena linkou č. 122. Úsek přes Bystřany, Nové Dvory a Rtyni n.Bílinou, Velvěty, Kozlíky bude obsluhován linkou č. 144 v upravené trase. Číslo linky 143 bude nově využito pro letní prázdninové rekreační spoje linky č. 124 v trase Teplice, Benešovo náměstí Jeníkov, Oldřichov, Barbora.

LINKA 144: Trasa linky bude upravena, v úseku mezi zastávkami Bystřany, škola a Bystřany, Úpořiny, rozc. bude vedena nově přes zastávky Bystřany, Nové Dvory Rtyně nad Bílinou,Velvěty, Kozlíky host. Rtyně n. Bílinou,Velvěty, Kozlíky Bystřany, Úpořiny jako náhrada linky č. 143. Linka je i nadále v provozu pouze v pracovních dnech, a to v intervalu cca 60 min. s tím, že provoz je prodloužen do 22 hodin. Společně s linkou č. 122 zajišťuje v úseku Teplice Bystřany souhrnný interval 30 min. mezi spoji obou linek.

LINKA 145: Linka bude nově zajišťovat veškeré spojení z Teplic na Moldavu, v pracovních dnech bude vedeno 5 párů spojů a o víkendech tři páry spojů. V úseku mezi zastávkami Košťany, náměstí a Košťany, Střelná budou dva spoje v pracovních dnech a všechny spoje o víkendech vedeny přes zastávky Dubí, Mstišov a Košťany, Střelná, sídliště.

LINKA 147: Stávající spoje v úseku Krupka,Vrchoslav Chlumec a Chlumec Krupka,Vrchoslav budou převedeny na novou linku č. 131.

LINKA 148: Linka bude rozdělena na dvě linky č. 135 a 148, které budou v pracovních dnech jezdit v souhrnném intervalu 30 minut. Nově tak bude jezdit linka 148 v intervalu 60 minut. Víkendový provoz zůstává beze změn.

Ke změnám je vydán nový knižní jízdní řád, který bude k dostání v informačním středisku dopravce v Teplicích na Benešově náměstí nejpozději od středy 7.12.2011.

Vzhledem k velkému rozsahu změn bude výměna zastávkových jízdních řádů probíhat po celý týden od 5.12. do 9.12.2011.

9.12.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Foto ze sobotního kola AutopointCup na závodišti v Chabařovicích
30

FOTO: Závodníci v Chabařovicích svoje auta nešetřili. Poprvé vyhrála žena

Tereza Voříšková a Jan Svěrák při představení filmu Po strništi bos
9

Po strništi bos je v kinech. Režisér Jan Svěrák se narodil v Žatci

FOTO: Na Cínovci se v sobotu setkali sousedé z obou stran hranice

Cínovec - Česko-německou slavnost Hraniční buk uspořádalo v sobotu na Cínovci město Dubí.

Obec stále hledá provozovatele nádražní hospody na Moldavě

Moldava v Krušných horách - V nádražní restauraci na Moldavě si pití či párek nedáte. Hospoda je totiž již několik měsíců uzavřena.

Lidé už mladému chovateli z Předlic zabili už desítky zvířat

Předlice – Pomáhá zraněným a opuštěným zvířatům, jeho minizoo v předlické Kolonii navštěvují děti z mateřinek a nadšeně poslouchají povídání o životě čtvernožců. Se svou největší bolestí se však osmnáctiletý chovatel Adam Matouš svěří jen jejich učitelce. Jeho zvířata totiž někdo zabíjí.

Minimální mzda se od ledna zvýší na 12 200 korun

Severní Čechy - Minimální mzda v České republice se od ledna zvýší o 1 200 korun na 12 200 korun, tedy o 11 procent. Rozhodl o tom v pondělí kabinet. Na twitteru o tom informoval premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) i další ministři.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení