VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OLGA TUŠICOVÁ

Olga Tušicová / Teplický deník
Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“)

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

FOTO: Vyberete si? Modelky předvedly, co pofrčí letos na jaře a v létě

Teplice - Rozevlátá, barevná, s volány i květy. Taková byla módní přehlídka teplického Ateliéru Naďa Moravec Léto 2018.

FOTO: Tak tohle se má letos na jaře a v létě nosit

Teplice - Podle módní návrhářky Nadi Moravcové nás čeká jaro a léto plné barev i květů. Právě takový styl teď předvedly manekýnky na přehlídce. Podívejte se na tu krásu…

Prodloužili jsme sbírku pro Fouska. Pomůžete spolu s námi opuštěným kočičkám?

Teplicko - Pokud můžete, zapojte se do sbírky pro Fouska. Sběrným místem je infostánek v obchodním centru Olympia v Teplicích. 

7. ročník Proměn s Deníkem a Studiem Jana Burdová zvedl sebevědomí šesti dámám

Teplice, Severní Čechy /FOTOGALERIE/ - Sedmý ročník Proměn s Deníkem skončil velkým finálovým večerem ve Studiu Jana Burdová, které současně oslavilo desáté narozeniny.

FOTO: V oseckém klášteře si můžete vyzdobit kraslice i uplést pomlázku

Osek – Uplést pomlázku, namalovat kraslici, ozdobit perníček nebo si vyzkoušet, jak se paličkuje. To všechno si mohou vyzkoušet návštěvníci tradiční třídenní výstavy Velikonoční tradice, kterou v areálu cisterciáckého kláštera pořádá město Osek a jeho Informační turistické centrum.

Fousci našli nový domov v Krupce. Pomoci můžete i vy, pořádají sbírku

Krupka /FOTOGALERIE/ - Spolek se stará o 80 opuštěných koček. Očekává nápor koťat. 

Pamětní medaile je holdem záslužné práci hasičů

Teplice - Numismatici si připomenou 150. výročí založení hasičského sboru v Teplicích. 

FOTO: Beuronská kaple vstala z popela

Teplice - Místo oken igelity, zima a vlhko. Co ale nejvíc utkvělo v paměti, byla svítidla na zdech, barbarsky přidělaná přímo v obličejích Panny Marie a archanděla Gabriela. Úsilím mnoha lidí se nakonec Beuronskou kapli Gymnázia Teplice podařilo zachránit.

Být svá a nebát se, radí krásným adeptkám na Miss Taťána Makarenko

Teplice /ROZHOVOR/ - Získat korunku královny krásy, stát se slavnou modelkou a procestovat celý svět. K přiblížení se tomuto snu mají dívky další příležitost. V sobotu 10. března se v Teplicích koná casting na MISS CZECH REPUBLIC 2018. 

Vyšetření ledvin? Ve čtvrtek bude v Teplicích i Duchcově zdarma

Teplice - Na důležitost prohlídek upozorňuje Světový den ledvin. Koná se ve čtvrtek 8. března. 

FOTO, VIDEO: V Galerii se můžete přenést do pohádky

Teplice - Víte, co nesla babičce Červená Karkulka v košíčku? Na bábovku a lahev vína si určitě vzpomenete, ale byly v něm také květiny? Pokud jste právě zaváhali, měli byste si společně se svými ratolestmi udělat malý výlet do dětství. Pohádková výstava, která v pátek začala v obchodním centru Galerie v Teplicích, je k tomu ideální příležitostí. Zahájení doprovázel program Evy Stolařové, která je autorkou vystavených kostýmů.

Osek opraví památník Nelson Radnice má na rekonstrukci půl milionu korun

Osek - Uplynulo už 84 let, přesto při vzpomínce na katastrofu na dole Nelson, po které zůstalo 128 zoufalých vdov a 266 sirotků, mrazí. Památku 144 obětí jedné z největších důlních katastrof v dějinách naší země připomíná monument, který se brzy dočká opravy. 

Výstava „Humboldt Jižní Ameriky“ bude od soboty v Oseku

Osek - Výstava Tadeáš Haenke - „Humboldt Jižní Ameriky“, věnovaná životu a dílu slavného chřibského rodáka, botanika, etnografa, kartografa, cestovatele a objevitele světového věhlasu, bude k vidění v Oseku.

Chcete se stát Miss Czech Republic? Přijďte na casting

Teplice - První kolo soutěže krásy se koná 10. března v Teplicích. Výtěžek z finálového večera půjde na novorozenecké oddělení nemocnice v Mostě.

Co s nevyužitým hřištěm? Bude na něm minigolf, rozhodli Osečtí

Osek - Investice přijde město na milion korun. Hotovo bude do léta. Místní tak dostanou další možnost pro aktivní trávení volného času.

Vykliďte půdu. Nábytek při Bílém týdnu odvezou na skládku

Teplice - Do Teplic se po dvou letech vrací jarní úklidová akce Bílý týden. Město ji pozastavilo kvůli neukázněnosti některých občanů, kteří nerespektovali daný termín a rozebírali hromady na ulicích.

Prolézačky ve stromech jsou v Oseku hit. 3D bludiště rozšíří

Osek - Nad rybníkem vznikne nová vyhlídka, která bude vypadat jako hrad. Vstupné letos zůstane na loňské úrovni.

ANKETA: Které z proměněných dam dáte svůj hlas?

Severní Čechy - Proměny s Deníkem a teplickým kadeřnickým a kosmetickým Studiem Jana Burdová vrcholí.

Setkání u piana doprovodí přehlídka malovaných hedvábných modelů

Teplice - Tradiční setkání u piana se koná v pátek 16. února od 18 hodin v Zahradním domě v Teplicích.

Proměna Petře pomohla zmírnit její přísnost a odkrýt něžně veselou tvář

Severní Čechy - Sedmý ročník Proměn s Deníkem pokračuje. Seznamte se s další ze šestice dam, které našly odvahu a rozhodly se změnit svůj vzhled a styl s pomocí profesionálů z týmu Studia Jana Burdová.

Václav Neckář se objeví mezi svými. Legendární zpěvák má k Teplicím vřelý vztah

Teplice - Do Teplic se vrací vždycky rád. A to nejen za svým publikem. Zdejší termální voda mu pomáhala před lety, kdy mu mozková příhoda převrátila život naruby.

Tři dny s čokoládou. Na festivalu v Teplicích budou i pralinky s moučnými červy

Teplice - Novinkou akce plné cukrovinek bude soutěž o poklad. 

Thermalium bude chrám pro bolavá záda, klouby i duši

Teplice /ROZHOVOR/ - Generální přestavba termálního bazénu a celého balneoprovozu uzavřela začátkem listopadu Lázeňský dům Beethoven. Začala tak největší investiční akce Lázní Teplice za poslední desítky let, která bude stát zhruba čtvrt miliardy korun.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 5. týdnu roku 2018. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

K novému pavilonu pro operační sály přibude další podlaží. Bude v něm ARO a JIP

Teplice - Stavba operačních sálů teplického špitálu skončí za rok a půl. 

FOTO, VIDEO: Naďa Konvalinková ozdobila druhé narozeniny centra v Oseku

Osek - Společenské centrum v Oseku slavilo své druhé narozeniny s Naďou Konvalinkovou.

PROMĚNY S DENÍKEM: Prostě přirozeně a sexy. To je nový styl pro odvážnou Katku

Severní Čechy - Sedmý ročník Proměn s Deníkem pokračuje. Seznamte se s další ze šestice dam, které našly odvahu a rozhodly se změnit svůj vzhled a styl s pomocí profesionálů z týmu Studia Jana Burdová.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 4. týdnu roku 2018. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

Společenské centrum v Oseku oslaví druhé narozeniny s Naďou Konvalinkovou

Osek - Tohle místo je nabité pozitivní energií a nikdy nezůstalo dlouho nevyužité. Když si před pár lety okolní města lámala hlavy, co udělat s dětmi čekajícími na umístění do přeplněných školek, v Oseku si věděli rady.

Proměna s Deníkem vrátila Markétě sebevědomí

Severní Čechy - Sedmý ročník Proměn s Deníkem pokračuje. Seznamte se s další ze šestice dam, které našly odvahu a rozhodly se změnit svůj vzhled a styl s pomocí profesionálů z týmu Studia Jana Burdová.

Z bývalé textilní manufaktury v Oseku budou sociální byty

Osek - Stojí tu tři staletí. Vítr, který si v bývalé textilní manufaktuře hraje na schovávanou, sem vstupuje bez pozvání prázdnými rámy bez oken už řadu let. To by se ale mělo brzy změnit.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 3. týdnu roku 2018. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

FOTO: Hračičkové si přijdou na své v duchcovském muzeu

Duchcov - Muzeum města Duchcova zve na výstavu s názvem Kdo si hraje, nezlobí.

PROMĚNY S DENÍKEM: Petra se nebála ani výrazné změny

Severní Čechy - Sedmý ročník Proměn s Deníkem pokračuje. Seznamte se s další ze šestice dam, které našly odvahu a rozhodly se změnit svůj vzhled a styl s pomocí profesionálů z týmu Studia Jana Burdová.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 2. týdnu roku 2018. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

Petra cestu k sobě teprve hledá. Proměna jí pomohla a udělala radost

Severní Čechy - Šestý ročník Proměn s Deníkem pokračuje. Těšit se můžete na další zajímavé životní příběhy i změny vizáže, které šesti vybraným ženám pomohou cítit se lépe a zažít ten úžasný pocit, věnovat se několik dnů jen sama sobě.

Muzeum v Krupce se na tři roky zavře. Čeká ho rekonstrukce za 70 milionů

Krupka - Muzeum v Krupce můžete navštívit a prohlédnout si zdejší expozice už jen do konce ledna. Pak čeká budovu, která je pobočkou Regionálního muzea v Teplicích, náročná rekonstrukce.

Zemřel nejstarší kněz litoměřické diecéze. Bylo mu 103 let

Teplice – Ve věku 103 let zemřel nejstarší kněz litoměřické diecéze, teplický salesián Jan Rob. Poslední rozloučení s ním bude v neděli v 15 hodin v děkanském kostele svatého Jana Křtitele v Teplicích. Poté budou jeho ostatky uloženy do salesiánského hrobu na hřbitově v Praze – Ďáblicích.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 1. týdnu roku 2018. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

Plesová sezona na Teplicku nabídne masky, kapra v tombole i hvězdy showbyznysu

Teplicko - Plesy v lázeňském městě okoření vystoupení Romana Vojtka, Marty Jandové nebo Petra Kotvalda

Veronika Černucká: Když mě chtěl uhnat, četl manžel mé rukopisy poctivě

Osek /ROZHOVOR/ - Veronika Černucká se narodila v Teplicích, vystudovala učitelství a politologii, pracovala jako novinářka, učitelka a speciální pedagog. První kniha jí vyšla v roce 2011. Sbírku detektivních povídek „Noc, kdy jsem měla zemřít“ vydalo brněnské nakladatelství Moba.

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 52. týdnu roku 2017. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

Sladké Vánoce: U Rosických chodí tajně na rohlíčky oba dva Tomášové

Teplice /ROZHOVOR/ - Bývalá televizní rosnička a manželka slavného fotbalisty Radka Rosická se věnuje vaření. 

Kalendář podpoří Románkovu rodinu i nemocné v Motole

Teplice - Loni vynesl prodej kalendáře 85 tisíc. Kolik to bude letos? 

FOTO/ANKETA: Právě jsme se narodili

Teplicko - Představujeme vám miminka vyfotografovaná v 50. týdnu roku 2017. Svým hlasem v anketě umístěné pod článkem můžete rozhodnout, které z nich se stane Miminkem týdne.

Vánoční trhy lákají na víno, koledy i oživené prohlídky

Teplicko - Užít si vánoční atmosféru s vůní svařáku i jehličí a domů si odnést hezké zážitky, jmelí a originální dárky můžete na Teplicku hned na několika akcích. Stačí si vybrat.

Zebry na Masarykově třídě v Teplicích mají nové nasvícení

Teplice - Jet Masarykovou ulicí v části Trnovan bylo pro řidiče vždycky za trest. Nekonečné šňůry aut se od Červeného kostela až na „kruhák“ na křižovatce Přítkovská Modlanská ve špičce pohybovaly jen pozvolna. A mezi nimi netrpěliví chodci přebíhající z jedné strany ulice na druhou.

Na střechu Kolostůjových věžiček se vrací původní prejzová krytina

Teplice - Kolostujovy věžičky, které patří k teplickému zámku, byly postavené v roce 1600 jako renesanční zahradní altán.

FOTO: Šedesáté výročí oslavili chovatelé v Žalanech výstavou

Žalany - Tradiční vánoční výstava chovatelů drobného zvířectva, která se v sobotu konala v kulturním sále nad hospodou v Žalanech, přilákala hodně lidí.

FOTO: V Oseku si užívali vánočních tradic a hledali ukryté pohádky

Osek - Vánoční tradice ožily o víkendu v areálu cisterciáckého kláštera.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT