25. díl talkshow Škvírkou z Hrobu bude plný sportu a herectví
KDY:Pátek 9. dubna od 19 hodin
KDE: Facebook a Instagram Divadelního klubu Divadla V Pytli
ZA KOLIK: Dobrovolný příspěvek

25. díl talkshow Škvírkou z Hrobu bude plný sportu a herectvím. „Tentokrát nás v Hrobu navštíví sportovec a hudebník Zbyněk Humplík a Petra Kříženecká, která je herečkou Divadla V Pytli a občas hlásí zprávy v rozhlasu,“ láká moderátor talkshow Petr Stolař a dodává: „Pokud byste náš klub a divadlo chtěli podpořit, budeme rádi, když si na vysílání zakoupíte dobrovolnou virtuální vstupenku. Libovolnou částku lze zaslat na transparentní účet 292878105/0300.“ Start talkshow je v pátek 9. dubna v 19 hodin, vidět ji můžete na Facebboku a Instagramu Divadelního klubu Divadla V Pytli.

Pohádkový les a plot lásky fungují
KDY: Kdykoliv
KDE: Teplice
ZA KOLIK: Zdarma

Pohádkový les s vyhlídkou na lázeňské město Teplice, stejně jako nedaleký plot lásky v Janáčkových sadech, jsou stále přístupné. Dětská říše pohádek je situována nad Teplicemi, konkrétně nad Šanovem a Proseticemi, nedaleko botanické zahrady a Písečného vrchu s hvězdárnou. Můžete tu potkat čerta, kocoura v botách nebo třeba vodníka, Červenou Karkulku či Ježibabu. Při procházce Janáčkovými sady narazíte také na plot lásky. Je zde přes 300 zámečků, které tu společně přidělali na zábradlí zamilované páry.

Pumptracková dráha je volně přístupná
KDY: Kdykoliv
KDE: Teplice
ZA KOLIK: Zdarma

Pump track najdete za Kauflandem v blízkosti teplických ulic Arbesova a Husova.Tzv. pumpička, jak tento typ hřiště počešťují jeho uživatelé, má tři samostatné zóny s boulemi, po kterých se jezdí na kole či kolečkových bruslích. Pumptracková dráha je volně přístupná, není oplocená, zůstává tedy otevřená po celý den. Pozor ale na epidemická omezení, která je potřeba dodržovat.

Duchcovská Bažantnice je pro malé i velké
KDY: Kdykoliv
KDE: Duchcov
ZA KOLIK: Zdarma

V duchcovském areálu Bažantnice je atletický stadion s běžeckou dráhou, sportoviště pro skok daleký, vysoký, hod oštěpem, koulí, fotbalové hřiště a multifunkční hřiště pro míčové hry. Za oplocením areálu je dráha pro bruslaře, v jejíž zadní části se nachází skatepark. Areál je přístupný celoročně. Sportovní areál se nachází v blízkosti rybníku Rusputl, mezi ZŠ Jaroslava Pešaty a MŠ  v ul. Velká okružní. Dostupný je ze stanice MHD Družby, dále pak pěšky ul. Velká okružní.

KDY:Pátek 9. dubna od 10 do 18 hodin
KDE: Teplice

Kniha nabízí dechberoucí výhledy ze sedla motorky

Příběh o jedné cestě kolem světa, dvou lidech, pěti stech západů slunce a bezpočtu dechberoucích výhledů ze sedla motorky. Tak to je kniha s názvem Na motorce kolem světa, kterou napsal Vojtěch Lavický. Půjčit si ji můžete přes výdejní okénko Regionálního knihovny Teplice v Lípové ulici pondělí až pátek od 10 do 18 hodin.