V Proseticích rozsvítí stromek s Mikulášem a Luciferem
Kdy: Sobota 26. listopadu od 16 hodin
Kde: Prosetice v Teplicích
Tradiční akce se připravuje na sobotu 26. listopadu v prostoru U Myší díry v teplické části Prosetice. Spolek Prosetičtí přátelé starých tradic tu uspořádá pro děti setkání s Mikulášem a čertovskou družinou. Akce je spojená s rozsvícením vánočního stromu u příležitosti prvního adventního víkendu. Vše vypukne v 16 hodin. Těšit se můžete na vystoupení dětských pěveckých kroužků. Otevírání nebeských i pekelných bran bude o hodinu později. Na místě budou k dispozici stánky. 

Proboštov láká na vánoční jarmark, zpívat budou děti z MŠ
Kdy: Neděle 27. listopadu od 13 hodin
Kde: Proboštov
Za kolik: Zdarma
Do Proboštova přijde advent v neděli 27. listopadu. Na náměstí Svobody se tam od 13 hodin uskuteční předvánoční jarmark a slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Těšit se můžete na vystoupení dětí z mateřských škol a ZŠ Proboštov či operního pěvce Sergeje Nikitina. V plánu je předvánoční stánkový prodej zaměřený především na farmářské a domácí produkty a občerstvení.

Duchcov rozsvítí vánoční strom. Těšte se na andělskou poštu
Kdy: Neděle 27. listopadu od 13 hodin
Kde: Duchcov
Za kolik: Zdarma
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne v Duchcově na náměstí Republiky v neděli 27. listopadu od 13 hodin. Těšit se můžete třeba na pohádku O zlatém prasátku, vystoupení dětských sborů, kapelu Bob a Bobci a andělskou poštu. Vstup je zdarma.

Blanarovičová zazpívá pro Elišku, která trpí rakovinou
Kdy: Neděle 27. listopadu od 16 hodin
Kde: Modlany
Za kolik: Vstupné dobrovolné
Máte rádi dobrou hudbu a rádi pomáháte? Pakliže ano, tak byste neměli chybět na prvním adventním koncertu v Modlanech. Ten se skuteční v neděli 27. listopadu od 16 hodin v kostele sv. Apolináře. Těšit se můžete na populární herečku a zpěvačku Yvettu Blanarovičovou. Zaplacením dobrovolného vstupného přispějete Elišce z Bíliny, která trpí rakovinou. 

Veřejné bruslení je na teplickém Zimáku třikrát týdně
Kdy: Středa, sobota a neděle
Kde: Zimák Teplice
Za kolik: 50 korun
Na ledě ve Sport Aréně v Teplicích probíhá třikrát týdně veřejné bruslení. K mání tam je půjčovna bruslí, která nabízí 100 párů bruslí od velikosti 29 až po 46. Vstupné stojí 50 korun. Veřejné bruslení na teplickém Zimáku lze navštívit až do konce března vždy ve středu (18 -19.30), v sobotu (16.30-18.00) a v neděli (16.30-18.00).

V Hrobu rozsvítí vánoční strom, zpívat bude Houfek a děti ze ZŠ
Kdy: Neděle 27. listopadu od 16 hodin
Kde: Hrob
Za kolik: Zdarma
U točny autobusů v Hrobu bude v neděli 27. listopadu živo. Od 16 hodin se tam uskuteční rozsvícení vánočního stromu. Na akci vystoupí Pavel Houfek duo (16.30), děti ze ZŠ (17.00) a hrobští senioři (17.30). Rozsvícení stromu a výzdoby města proběhne v 18 hodin. Těšte se na Divadlo V Pytli, stánky a občerstvení. 


Teplické adventní trhy budou probíhat skoro měsíc
Kdy: Od 26. listopadu do 23. prosince
Kde: Náměstí Svobody Teplice
Za kolik: Zdarma
Od pondělí 14. listopadu stojí na náměstí Svobody vánoční strom. Po celý advent budou na náměstí Svobody probíhat Teplické adventní trhy s denním stánkovým prodejem a bohatým kulturním programem. Adventní trhy potrvají od soboty 26. listopadu do 23. prosince. Tradiční Teplická vánočka a slavnostní rozsvícení vánočního stromu proběhne v neděli 27. listopadu.