Monopol zažije Zámecký ples, těšte se na Noida a kabaret
Kdy: Pátek 27. ledna od 20 hodin
Kde: Hotel Monopol Teplice
Hotel Monopol Teplice bude v pátek 27. ledna od 20 hodin hostit XI. Zámecký ples Czech Cabaret Show. Celovečerní show kombinuje prvky kabaretu, divadla, vaudevillu a tradičního cirkusu. Půvabné showgirls, tanečníci, přední čeští muzikáloví zpěváci, elitní performeři a akrobaté. Zpívat bude Václav Noid Bárta a hrát bude orchestr Ježkovy Stopy Timber music. Těšit se můžete na módní přehlídku ateliéru Moravec. Dress code pro pány je smoking nebo tmavý oblek ideálně s motýlkem a pro dámy klasické večerní společenské šaty dlouhé, nebo šaty ve stylu 20. 30. let krátké lesklé, například i s třásněmi.

Děti v duchcovském kulturním centru pobaví safari karneval
Kdy: Sobota 28. ledna od 15 hodin
Kde: Duchcov
Za kolik: 80 korun
Děti v duchcovském kulturním centru pobaví safari karneval. Těšit se mohou na tančení na písničky a soutěže, které prověří jejich dovednosti. Nudit se nebudou ani jejich rodiče. Akce proběhne v sobotu 28. ledna od 15 hodin. Vstupné stojí 80 korun.


Dubí láká na masopust. Rej masek bude režírovat Stolař
Kdy: Sobota 28. ledna od 14 hodin
Kde: Dubí
Za kolik: Zdarma
Dubí láká na masopust. Akce se uskuteční v sobotu 28. ledna od 14 do 16 hodin ve sportovním areálu Rudolfka. Rej masek proběhne v režii Divadla V Pytli Petra Stolaře. Kdo přijde v masce, tak dostane sladkou odměnu. Občerstvení bude zajištěno. Vstup je volný. 


Jeníkovem projde masopustní průvod. Nudit se nebudete
Kdy: Neděle 29. ledna od 10 hodin
Kde: Jeníkov
Za kolik: Zdarma
Jeníkovem projde masopustní průvod. Start průvodu je od Mateřské školy v Jeníkově, konec trasy bude u hasičské zbrojnice v Oldřichově. Akce se uskuteční v neděli 29. ledna od 10 hodin. Masky jsou vítány.


Masopustem ve Světci provede Divadlo M z Duchcova
Kdy: Sobota 28. ledna od 10 hodin
Kde: Světec
Za kolik: Zdarma
Ve Světci a v jeho místních čtvrtích bude v sobotu 28. ledna veselo. Masopustní průvod odstartuje v Úpoři v 10 hodin, následovat budou Chotějovice 10.45 a ve Štrbicích proběhne masopust v 11.30 hodin. Hlavní program odstartuje ve 14 hodin ve Světci. Start průvodu je od hasičské zbrojnice. Celým dnem bude provázet Divadlo M z Duchcova. Těšte se na zabijačkové hody, živou hudbu a maškarní zábavu pro děti i dospělé.


Děti v Teplicích pobaví muzikál S čerty nejsou žádné žerty
Kdy: Neděle 29. ledna od 10.30 hodin
Kde: Krušnohorské divadlo Teplice
Za kolik: 150 korun
Metropolitní divadlo Praha přiveze do Teplic dětský muzikál na motivy slavné pohádky S čerty nejsou žerty. Představení se uskuteční v neděli od 10.30 v Krušnohorském divadle v Teplicích. Vstupné přijde na 150 korun.