U teplické Olympie budou vonět burgery
Kdy: Pátek 2. září až neděle 4. září
Kde: U OC Olympia Teplice
Za kolik: Zdarma
U teplického obchodního centra Olympia by se měl během víkendu zastavit každý, kdo má rád jídlo. Uskuteční se tam totiž Burger street festival tentokrát ve spojení s YUMMY YUMMY festivalem. Přijďte ochutnat kromě burgerů i další street food z celého světa. Své dobroty u OC Olympia nabídne třeba Don Corleone Pizza,  Choosy - fresh choice,  JJ Grill Bill,  MR. PE burger, Easyrolls, Makronky Judyth sweet art, GR8 Products a GRIG. Akce můžete navštívit v pátek od 15 hodin, v sobotu od 10 do 21 hodin a v neděli od 10 do 20 hodin. Vstupné se neplatí.

Bílina bude patřit slavnostem. Zpívat budou kapely 05 a Radeček a Monkey Business
Kdy: Sobota 3. září od 10 hodin
Kde: Bílina
Za kolik: Zdarma
Bílina bude v sobotu 3. září slavit. Akce s názvem Bílinské slavnosti aneb Den horníků nabídne hudbu, zábavu, atrakce a pivo. Těšit se můžete během celého dne na vyhlídkové lety, výletní vláček a minigolf. V letním amfiteátru Kyselka vystoupí Atmo Music (13.30), 05 a Radeček (15.15), Michal Hrůza (17.00), Bára Poláková (18.45) a Monkey Business (20.30). Vstup je zdarma.


V Žalanech bude setkání a spanilá jízda traktorů
Kdy: Sobota 3. září od 9 hodin
Kde: Žalany
Malotraktory, frézy a zahradní, stavební a malá dopravní technika značek Tudor, Barkas, Multicar, Žuk a Avie bude k vidění v sobotu 3. září v Žalanech. Start akce s názvem Setkání a spanilá jízda traktorů v areálu tamní ZŠ je v 9 hodin, výstava strojů bude od 10 do 14 hodin a spanilá jízda je v plánu v 11.30 hodin. Těšit se můžete na doprovodný program: RC modely aut a strojů, kováře, košíkáře či nafukovací hrad.


Na rybníku Barbora si můžete půjčit lodičku i šlapadlo
Kdy: Denně od 10 do 18 hodin
Kde: Rybník Barbora v Duchcově
Za kolik: 50 korun
Na rybníku Barbora v Duchcově si můžete půjčit lodičku i šlapadlo. Půjčovna lodiček na rybníku v Duchcově funguje denně (za příznivého počasí) od 10 do 18 hodin. Projížďka po rybníku Barbora má své kouzlo. K mání jsou i šlapadla. 30 minut stojí 50 korun. „Když je slušné počasí, tak je na hladině docela živo. Lidi projížďky baví,“ říká starosta Zbyněk Šimbera. 


Letní kino V Modlanech promítá Vyšehrad Fylm
Kdy: Sobota 3. září od 21 hodin
Kde: Modlany
Za kolik: Vstupné dobrovolné
Letní kino V Modlanech promítne v sobotu 3. září od 21 hodin českou komedii Vyšehrad Fylm. Vstupné je dobrovolné, výtěžek půjde na podporu neziskového spolku, který vyrábí paruky pro onkologicky nemocné děti.


Michal Prokop Trio vystoupí na teplickém zámku
Kdy: Pátek 2. září od 17 hodin
Kde: Nádvoří teplického zámku
Za kolik: 200 korun
Akustické trio Prokop, Andršt, Hrubý hrálo od roku 1987 jako volné sdružení tří významných osobností české hudební scény. Michal Prokop a Jan Hrubý nyní přizvali ke spolupráci kytaristu Pavla Marcela, s nímž vytvoří nový projekt, který volně naváže na činnost tria Prokop Andršt Hrubý, samozřejmě v poněkud odlišné formě. Nejde rozhodně o akustickou verzi programu Framus Five, nýbrž o zcela samostatný program, i když pochopitelně i zde zazní některé známé písně Michala Prokopa, ovšem v jiných verzích. Trio můžete vidět a slyšet v pátek 2. září od 17 hodin na nádvoří teplického zámku. Vstupné stojí 200 korun.