Proboštov bude žít v sobotu masopustním veselím
KDY: sobota 8. února, od 10 hodin
KDE: Proboštov
ZA KOLIK: zdarma
Pravá česká zabíjačka s řeznickým workshopem, country kapela Péráci Ústí nad Labem, Krušnohorská dudácká muzika, stánkový prodej, soutěž o nejlepší masopustní koláč, tvůrčí dílna na výrobu masek, průvod maškar obcí. Tak to bude masopust v Proboštově. Ten začne tuto sobotu v 10 hodin na náměstí Svobody. Vstupné je zdarma.

Biopark gymnázia je malou zoo
KDY: každou sobotu 13-16 hodin
KDE: Gymnázium Teplice
ZA KOLIK: 20-40 korun

Biopark Gymnázia Teplice je vlastně malou botanickou a zoologickou zahradou. Jeho hlavním účelem je poskytovat žákům názorné pomůcky pro výuku biologie. Navštívit biopark může i veřejnost a to vždy každou sobotu, prohlídky začínají ve 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00. Vstupné pro dospělého stojí 40 korun, pro dítě 20 korun.

KDY: sobota 8. února, od 9 hodin
KDE: Věšťany
ZA KOLIK: zdarma

Věšťany čeká rodinný herní den

V sále hospůdky ve Věšťanech proběhne v sobotu 8. února herní den pro celou rodinu. Start akce je v 9 hodin a příchozí se mohou těšit na stolní hokej, fotbálek, autodráhu, karty. Ve 14 hodin vypukne turnaj v ping pongu. Večer od 20 hodin začne sálem znít muzika. 

Maškarní karneval pro děti
KDY: sobota 8. února, od 15 hodin
KDE: hasičárna Štrbice
ZA KOLIK: zdarma

SDH Štrbice a obec Světec pořádají maškarní karneval pro děti. Děti se mohou těšit na soutěže a diskotéku. Vstup je volný. 

Masopustní průvod
KDY: sobota 8. února, od 9 hodin
KDE: statek ve Bžanech
ZA KOLIK: zdarma
Na statku u nádrže ve Bžanech se sejdou masky v 9 hodin, průvod se následně vydá povozy do Pytlíkova odkud bude pokračovat do každé místní části. Po skončení obchůzek místních částí bude zábava pokračovat na statku ve Bžanech, kde budou připraveny zabijačkové pochoutky.