Tato akce je přehlídkou pěveckých, tanečních a divadelních vystoupení. Zastoupení měli letos i ruční práce – malování na dřevo, tkaní koberečků a ruční šití drobných dekorací. Smyslem celé akce je ukázat všem co účastníci dovedou, inspirovat ostatní a prožít další krásný den. Nikdo nevyhrává. Vítězem je totiž každý, kdo vystoupí před ostatní a každý, kdo si tento den si užije.

Letos byl program rozšířen o řetízkový kolotoč, skákací hrad a prodej keramických výrobků ze sociálně terapeutických dílen DSS Háj.

Takováto akce se neobejde bez občerstvení. Letos v podobě domácího perníku, párků v rohlíku a palačinek. Počasí nám sice v rámci možností přálo, ale i tak byla velmi vyhledávána horká káva a čaj. Kofola s pivem zůstali tentokrát v pozadí. V odpoledních hodinách vystoupila kapela Lunetic a nutno podotknout, že texty jejich písní si většina přítomných stále dobře pamatovala. Program uzavřela kapela Křup Křup. Publikum, zpívalo, tančilo a atmosféra tak byla skvělá.

Odměnou všem organizátorům, byli šťastní účastníci akce, kteří si na plno užívali celkovou atmosféru a své kamarády, které dlouho neviděli. Nejhezčí reakce byla od zástupce ředitele DOZP Kytlice, který řekl, že děkuje za pozvání na akci, která má smysl…

Za všechny téměř dvě stovky šťastných lidí Jitka Kosejková