Neznámý řidič, který jel od ulice Maršovská po ulici J. Koziny ke kruhovému objezdu zastavil u Luny před značeným přechodem, kde čekala nezletilá dívka. Po zastavení auta v protisměru nezletilá vstoupila na značený přechod, v ten samý moment se neznámé vozidlo rozjelo, přičemž jeho řidič nedal dívce přednost a přejel jí nohu. Řidič na krátký moment přibrzdil, otevřely se dveře spolujezdce a poté z místa odjel, aniž splnil povinnosti dané zákonem při účasti na nehodě, následkem které došlo ke zranění. 

     Hledáme vozidlo, které bylo zachyceno na kamerovém záznamu, uvnitř měl sedět muž jako řidič a vedle na místě spolujezdce žena.

     Žádáme svědky této události, případně řidiče, který jel v protisměru a před přechodem zastavil, nebo další řidiče, kteří v inkriminované době místem projížděli a pořizovali záznam na auto kameru ve svém vozidle, aby nás kontaktovali na lince 158, případně se obrátili přímo na Dopravní inspektorát Teplice v Husitské ulici 708/5, telefon 974 439 260, za pomoc předem děkujeme.

Zdroj: PČR

Daniel Vítek, mluvčí PČR