Úsměvy příchozích začaly po osmé hodině střídat obavy o počasí, ale radary na serverech s předpověďmi se tentokrát nespletly. Kolem půl deváté se spustil vytrvalý intenzivní déšť, díky kterému se staly oba kurty prakticky nehratelné. Hlavní organizátorky to však nevzdaly a po krátké úvodní řeči byla BVL rozehrána premiérově v hale, jiná možnost nebyla. Když déšť kolem desáté ustal. Hráči, především ti domácí, se ujaly veškerého volného náčiní a započaly se vysušovací práce. Rozcvička to byla kvalitní, především návoz antuky nebo vymetání vody z umělého povrchu. Společnými silami se zadařilo a tak mohly začít zápasy i venku. A boj o putovní pohár v podobě velké píšťalky z 3D tiskárny zuřil na všech frontách. A to doslova, protože manšafty (kromě domácího WC SRPŠ) se sjely z Teplic, Mostu, Ústí nad Labem, ale i Prahy a Karlových Varů. Ačkoli si dle propozic měli hráči pískat sami, tak prázdnému empajru neodolal Petr Stolař ani Bohumír Mráz. Hrálo se podle rozlosování ve dvou skupinách. Z každé skupiny postoupily první dva teamy do semifinále, kde se střetly křížem. Ve skupinách se hrálo na dva sety do 25 bodů s tím, že dvoubodový rozdíl nebyl třeba.

Burger Street Festival Teplice 2021.
FOTO: Na burger festivalu u Olympie si pochutnali masožrouti i vegetariáni

Za vítězství 2:0 byly 3 body, za remízu 1:1 bodík a kdo prohrál zápas 0:2 nemohl si bodový zisk zapsat žádný. V případě shody bodů rozhodoval poměr míčů v zápasech. Do dalších bojů nepostoupily teamy: AUT!, Opeřenci, Kaliči a přes nejpočetnější fanouškovskou základnu ani domácí WC SRPŠ. Nepřízeň počasí způsobila opětovné částečné hraní v kryté hale. Na finálové zápasy pořadatelé na přání hráčů uvedly do provozu už jen centrální antukový kurt. A teď už se hrálo na dva vítězné sety o 25 bodech s nutným alespoň dvoubodovým rozdílem. O třetí místo hráli -Áci proti Pamětníkům a pískal Petr Aubrecht. Áci nakonec nemuseli být ze čtvrtého místa smutní, protože za bramborovou příčku dostali pytel brambor od Bedynkov.cz. Pamětníci se mohli radovat z bronzových medailí. Závěrečný finálový zápas byl stejně jako loni mezi teamy Kozel a Kachní vemena z ryby.

Diváci mohli vidět bezpočet krásných akcí na síti i v poli. Útok se střídal s obranou. Zatímco team KOZEL chtěl zvrátit loňskou porážku, tak hráči z teamu Kachních vemen z ryby dělali vše možné, aby loňské vítězství obhájili. Na empajr usedla Evča Juščáková, jedna z hlavních pořadatelek, která je čerstvou rozhodčí III. třídy. A jak to dopadlo? Píšťalka zůstává do roku 2022 u teamu Kachní vemena z ryby. Konečné pořadí tedy takto: 1. Kachní vemena z ryby 2. Kozel 3. Pamětníci 4. Áci 5. - 6. WC SRPŠ a Kaliči 7. - 8. AUT! a Opeřenci BVL by se letos nepovedla bez podpory našich partnerů a sponzorů… Díky nim odcházel KAŽDÝ hráč s nějakou drobnou odměnou. město Bílina - finanční a propagační podpora, Ústecký kraj - podpora v podobě cen, LUKDA trans - finanční injekce pitný režim zajistila všem hráčům Bílinská kyselka, křupavé brambůrky dodal SCATT v Ohníči, cenami pro všechny hráče přispěly Severočeské doly a.s., pytel brambor dodal Bedýnkov.cz volné hodiny minigolfu pro vítězné tři teamy dodal Minigolf Bílina, drobné ceny dodala firma FRFOL s.r.o.

Dubské slavnosti 2021.
FOTO: Dubské slavnosti byly třídenní. Magnetem byla Vondráčková a Jakub Smolík

Velice s vážíme každé podpory našeho sportu! Víme, že doba covidová je nesnadná pro všechna odvětví podnikání DĚKUJEME VŠEM za fair play a za to, že si nenechali zkazit náladu počasím. "Jaký si to uděláš, takový to máš!" My jsme si to udělali hezký a už teď se těšíme na další ročník. Ten je v plánu v sobotu 03. 09. 2022. Přihlašovat se můžete už teď!