V nich dnes pracuje mnoho našich absolventů a ochotně s námi spolupracují. Své poklady vystavili také zástupci Veteran Car Club Teplicko. A bylo se nač dívat. Dále se u nás prezentovaly partnerské společnosti např. Mitutoyo, PRODECO, Tesasing a další. Studenti měli příležitost seznámit se s jejich zaměstnanci a dozvědět se detaily o jejich výrobě. Celou programovou nabídku zastřešily partnerské fakulty z UJEP a ČVUT, které si připravily zajímavé semináře pro studenty SPŠ. Dále se zde prezentoval Technický klub Bílina. Celkem nás podpořilo 30 partnerských společností. Odpoledního slavnostního zahájení se účastnilo vedení školy, učitelský sbor, primátor města Teplice a senátor Parlamentu ČR Hynek Hanza a velké množství absolventů, včetně maturantů z prvních ročníků. Nejvíce si absolventi užili retro třídu, kde vzpomínali na svá školní léta.

Čokoládový festival v Galerii bavil a chutnal.
OBRAZEM: Čokoládový festival v Galerii bavil a chutnal

Také se všichni hledali na historických fotografiích, které byly vystavené na chodbě. Mnoho absolventů se podepsalo do připravených archů. Máme krásná a dojemná poděkování v návštěvní knize, vyslechli jsme desítky dojemných příběhů. Hojně navštěvovaná byla i kavárna SPŠ, kde absolventy obsluhovali žáci Hotelové školy.

Děkujeme všem hostům za hojnou návštěvu a zaměstnancům školy za organizaci celých oslav. Těšíme se na setkání u příležitosti 75. výročí školy.

Jana Vachoušková, zástupkyně ředitele školy Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice