Výběrové řízení vedli skuteční personalisté a vedoucí pracovníci z partnerských společností: Česká pošta, Knauf Insulation, Komerční banka, Mahr a mBlue. Tímto velmi děkujeme všem zúčastněným za energii a čas, který věnovali našim studentům. Účast žáků byla dobrovolná, a o to víc nás potěšil velký zájem třetích ročníků. Pro některé to byla jejich první neocenitelná zkušenost a u někoho se dostavila i nervozita a stres. Pohovor byl veden distanční formou.

A jaká byla odpověď našich účastníků na otázku „Co jste se o sobě dozvěděli nového“? „Byla jsem sama překvapená, jak jsem se vyjadřovala i při takovém stresu.“ „Dozvěděla jsem se, že mohu komunikovat i s cizími lidmi, i když mi to dělá problém.“ „Dokážu poměrně rychle reagovat na situace a otázky při výběrovém řízení, přestože jsem se bála, že nebudu mít, co říct.“ „Že moje slabé stránky ve skutečnosti mohou být ty silné..“ ……a spoustu dalšího.

Velkou radost nám udělala i zpětná vazba od spolupracujících firem, kdy ocenily kvalitní přípravu našich žáků. Ředitelé a personalisté vybrali následující vítěze: Viktorii Sršňovou na pozici personalista, Nelu Brebisovou – jako účetní, Jana Nechutu do KB, Dominika Koču a Karolínu Kočinovou na pozici asistenta ředitele logistiky, Veroniku Šulcovou - obchodní manažer – junior. Výherci kromě zpětné vazby od profesionálů navíc získali ve firmách pracovní stáž. Všem účastníkům velmi gratulujeme.

Jana Vachoušková, zástupkyně ředitele školy - Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice