Jerry se k nám bohužel dostal za velmi tragických okolností a to tak, že mu zemřel páníček při autonehodě. Všechny nás to velmi zasáhlo a to nemluvě o něm. Čím dřív najde nový domov, tím samozřejmě lépe pro něj. V útulku se mu zjevně nelíbí, jde to vidět na jeho váze, která stále klesá.

Jerry je vysportovaný atlet, který hledá aktivní rodinku, nejlépe se zkušenostmi s tímto plemenem. Umí základní povely, je klidnější povahy. Venčitelé si ho velmi chválí. Je kontaktní, krásně poslouchá svého psovoda, na vodítku ovladatelný. Obrovské zlatíčko s velkým srdíčkem. Všichni se diví, že ještě nemá své teplo domova. Co se týče ostatních psů, tak si vybírá, ale z pravidla se nechce moc kamarádit s většími pejsky. Je zapotřebí i s tímto počítat a případně kámoše/kámošku k němu vyzkoušet. Ke kočičkám ho nedoporučujeme.

Do adopce odejde očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení příspěvku na péči, s podmínkou kastrace. Zájemce prosíme o vyplnění adopčního dotazníku: https://forms.gle/XhktirLMoEPK1g1A6. Tel. 736 769 601.

JerryJerryZdroj: AniDefJerry
Stav: v útulku
Evidenční číslo: 565
Číslo čipu: 900252003053601
V útulku od: 27.02.2023
Pohlaví: samec
Plemeno: kříženec staforda
Hmotnost: 25kg
Barva: rednose
Narozen: 27.7.2015
Kastrovaný/á: Ne
www.anidef.cz

AniDef - útulek Žim