Poslední dva roky bohužel velkým setkáváním nepřejí. V loňském roce jsme se tohoto setkání vzdali úplně, letos vytvořil štáb této akce netradiční alternativu. Rodiny (velké rodiny – příbuzenské skupiny) se v době od 7. do 23. května vypraví k Dubickému kostelíku samy, vyfotografují se, a fotografii spolu se seznamem účastníků pošlou do 26. května na e-mailovou adresu rodina@arkadie.cz.

Rodinu s největším počtem účastníků přiřadíme k dvanácti vítězným rodinám předchozích ročníků, všem pak pošleme účastnický diplom. Vydejte se po dlouhé izolaci na výlet (vlakem, na kole, pěšky či autem) a oslavte s námi Mezinárodní den rodiny. Poslední dva roky bohužel velkým setkáváním nepřejí. V loňském roce jsme se tohoto setkání vzdali úplně, letos vytvořil štáb této akce netradiční alternativu.

Rodiny (velké rodiny – příbuzenské skupiny) se v době od 7. do 23. května vypraví k Dubickému kostelíku samy, vyfotografují se, a fotografii spolu se seznamem účastníků pošlou do 26. května na e-mailovou adresu rodina@arkadie.cz. Rodinu s největším počtem účastníků přiřadíme k dvanácti vítězným rodinám předchozích ročníků, všem pak pošleme účastnický diplom. Vydejte se po dlouhé izolaci na výlet (vlakem, na kole, pěšky či autem) a oslavte s námi Mezinárodní den rodiny. 

Josef Hon