Návštěvníci se mohou těšit na krátké i dlouhé letní šaty, oblíbené černo-bílé kombinace, kolekci pro svatební příležitosti i nádherné večírkové a společenské róby. „Velkým hitem letošní sezóny jsou dlouhé široké rukávy a v mé kolekci dominují jemně průsvitné květované látky,“ prozradila před přehlídkou návrhářka, kterou těší, že na mole nebude chybět její kamarádka a pravá ruka při všech jejích akcích Radka Rosická.

Pohlednice se vzducholodí přelétající nad Teplicemi.
Nad Teplicemi proletěla vzducholoď Zeppelin. Byla to tehdy velké senzace

Výtěžek z akce poputuje k malé Majdalence, u které byla zjištěna nemoc spinální muskulárni atrofie II. typu. „Peníze jdou na podporu léčby dvouleté Majdalenky a na rehabilitace, ve kterých dělá velké pokroky. Charitativní přehlídku pro ni dělám už podruhé, při první se vybralo 143 000 korun,“ uvedla Naďa Moravcová.

Připravena je bohatá tombola, kde mezi cenami nechybí ubytování ve Wellness hotelu Monopol nebo společenské šaty Ateliéru Nadi Moravcové. Na Afterpárty bude hrát k tanci skupina Mane a hosté se pod vedením tanečnice z Kuby Mailyn mohou naučit sambu i další tance. (ot)

Teplický První máj v roce 1987.
První máj: Mávátka, transparenty a jásající sestřičky, sportovci a učitelé

V bohaté fotogalerii si můžete prohlédnout snímky z přehlídky Nadi Moravcové v roce 2019.