Toto ke své přehlídce uvedla návrhářka Naďa Moravcová:

Na plese statutárního města Teplice jsem měla módní přehlídku společenské kolekce .Na mole svou krásu a ladnost předvedla má dlouholetá modelka, kamarádka Radka Rosická, II. vicemiss České republiky 2022, Klára Rychtaříková a herečka ze seriálu Slunečná a nyní z nového seriálu Na vlnách Jadranu Natálie Stejskalová.

Také velmi úspěšná teplická influencerka Anička Kloboučková, která pro mě šla poprvé přehlídku před dvěma roky, právě zde na plese města Teplic a už od té doby pro mě předvádí vždy na mých módních přehlídkách stejně jako její maminka Andrea Kloboučková, která získala titul druhá vicemiss ČR 2021.

Teplice XX. reprezentační ples statutárního města Teplice
Teplice v gala. Reprezentační ples patřil Čenskému, StarDance, módě a zábavě

Na závěr první přehlídky jsem oslovila šestnáct svých zákaznic, které přišly na ples v šatech z Ateliéru Nadi Moravcové, aby si vyzkoušely roli modelky a prošly se po mole, aby předvedly svůj model. Divadlo praskalo ve švech a dámy měly neskutečný aplaus.

Teplice XX. reprezentační ples statutárního města TepliceTeplice, XX. reprezentační ples statutárního města Teplice, návštěvnice plesu v šatech od Nadi Moravcové (návrhářka stojí vpředu, třetí zprava).Zdroj: Deník/Zdeněk Traxler

Martin Mudroch, Zdeněk Traxler