Jak je u autorky zvykem, najdeme tu komplikované zápletky a několik propletených zločinů. „Tři kroky od pekla“ jsou autorčinou 13. knihou. My už víme, že autorka pracuje na další s názvem „Píseň beze slov“. Kniha „Tři kroky od pekla“ vyšla v edici Původní česká detektivka, fotografie na obálce se opět zhostil dubský fotograf Ladislav Pejchar. V roli modelky se ocitla Mercedes Ingrišová.

Veronika Černucká žije v Oseku s manželem a dvěma dětmi. Pracuje jako novinářka, speciální pedagog a v Teplicích působí na základní škole Na Stínadlech, kde od září učí český jazyk a občanskou výchovu.

Pro Tělo s příběhem
Tělo s příběhem: Jsem Terka a nemám nohu. Člověk nikdy neví, co se může stát

"Píšu knihy, které bych ráda četla sama. Miluji zašmodrchané zápletky a šokující překvapení. V knize je všechno, co mě baví. Dávné zločiny, spousta temných tajemství a motivy, které dráždí fantazii, jako je například médium, které hovoří s mrtvými. „Tři kroky od pekla“ jsou hodně brutální, ale tak to má být. Chci vyvolat emoce a doufám, že čtenáři zůstanou na konci s pusou dokořán, protože tohle nečekali," říká Černucká. (mm)

Tady stály v Teplicích městské lázně.
FOTO: Tady stály v Teplicích městské lázně. V budoucnu tu má vyrůst hotel