Zájemci nemusí smutnit, už na léto organizátoři Josef Mergl a David Sedláček v rámci svého spolku Po stopách Davida naplánovali spoustu zajímavých akcí, a to nejen turistických. Na své si přijdou i cyklisté, pivaři, či hravé děti.

1. července se však ještě uskuteční klasický výlet s trasou Krupka - Komáří vížka - Krupka. Sraz bude, jako obvykle v 9:00 na Mariánském náměstí v Krupce, odkud se účastníci vydají na Komáří vížku a po jiné trase zase zpět do centra města. Komu se nechce šlapat nahoru, nevadí! Může nasednout v 11:22 na zástávce Krupka, Bohosudov, MěÚ na autobus a připojit se k partě v 11:38 na Komáří vížce. Zatím poslední výlet se uskutečnil 10. června, zúčastnilo se ho 11 zájemců a byl opět velmi vydařený. Šlapalo se po zelené turistické značce nahoru přes startoviště paragleidistů na Komáří vížku a odtud zpět do Krupky přes Kotelní jezírko.

V cíli účastníci obdrželi průkazy účastníky, vytvořené znovu speciálně pro červnový termín. I na posledním červencovém výletě můžou zájemci své portfolium upomínkových předmětů rozšířit o další, originální. Tak neváhejte a vyražte s námi znovu Po stopách Davida! Podrobnější informace: Klub českých turistů, odbor Krupka zve občany všeho věku na výlet za krásami našeho města Krupka. Vydáme se z centra Krupky na Komáří vížku a jinou cestou zase zpět.

Konkrétní trasa bude zvolena podle zhodnocení možností účastníků. Doporučujeme do terénu vhodné obutí a oblečení přizpůsobené počasí. S sebou dostatek pití a svačinu. Sraz 1. července v 9.00 hodin na náměstí v Krupce. Komu se nechce šlapat s námi nahoru může sednout v 11:22 na autobus a potkáme se v 11:38 na Komáří vížce.

Napsal: Josef Mergl