V atriu OC Galerie zazněly swingové melodie v podání Big bandu konzervatoře, české i světové hity populární hudby za doprovodu kapely T.K. Coollective, dechová hudba Konzervanka a bubenická show No Metronome Percussion. Atraktivní pro diváky bylo také vystoupení klasických a moderních tanců v kostýmech.

V Lázeňské uličce, která se díky barokní hudbě na chvíli historicky proměnila, shlédli kolemjdoucí ukázky barokních tanců v dobových kostýmech za doprovodu souboru zobcových fléten. Lázeňští hosté si také mohli vyposlechnout skladby souborů Tutti Fagotti a JAM Flute Trio.

Novinky a upravený venkovní prostor u Aquacentra Teplice.
Větší brouzdaliště, dětská zóna. Podívejte se, co nového připravili u Aquacentra

Na lázeňské Kolonádě zazněl netradiční program rockových kytar, vážná i moderní hudba na klávesové nástroje, magický zvuk marimby, světové populární melodie pro příčné flétny a zajímavé spojení saxofonu a cajonu.

Na závěr vystoupili na terase Krušnohorského divadla Frajerky z galerky s písničkami z pražských pavlačí a Dixieland se swingovým a jazzovým repertoárem.

Příznivé počasí zpříjemnilo atmosféru celé série hudebních a tanečních odpolední v teplických ulicích. Tato tradiční každoroční akce byla finančně podpořena Statutárním městem Teplice. Těšíme se na shledání v příštím roce.

MgA. Tereza Nosková

Studenti konzervatoře hráli, zpívali a tančili v projektu Hudba do ulic.Studenti konzervatoře hráli, zpívali a tančili v projektu Hudba do ulic.Zdroj: Konzervatoř Teplice