Ve čtvrtek se můžete zúčastnit Lepšího večera na terase restaurace Rajče v Teplicích (ul. Josefa Hory). Začátek hraní hudebně-vzdělávacího uskupení „Do hospody dobrý“ je naplánováno na 18.00 hod.

V pátek od 11.00 hod. do 15.00 hodin se můžete projít po Krupské ul., kde před denním barem ‚Devítka‘ budou hrát pouliční hudebníci – Tři v klobouku a Pavel a Káča. Večer od 20.00 hod. pak pro Vás připravila teplická rocková skupina Blue rocket dvojkoncert společně s Hard Colony v Truck Stop Clubu na Novosedlické ul. (bývalá autoškola). Dvojkoncert je jedinou víkendovou akcí, na kterou si připravte stovku za vstupenku. Všechny ostatní produkce jsou v režimu dobrovolných příspěvků do klobouku.

V sobotu od 16.30 hod. si budete moci poslechnout kytaristu Alexandra Glize (Francie) před restaurací Pod lampou. Toho v 18.00 hod. vystřídají swingové Hot sisters. Pro příznivce rockové muziky v 18.00 hod. začnou hrát na terase restaurace Hvjezda (Teplice-Šanov) tepličtí Grafit.

Od 18.30 hod. se Vám představí nový projekt – Akustický Altán – v altánu u Zahradního domu. Zahraje Vám nejprve smyčcový kvartet Milana Galyáše a poté North Czech capella.

Neděle bude patřit tradičně Malé Paříži u Zahradního domu. Od 15.00 hod. se Vám postupně představí živelné Hot sisters, pianista Gejza Sendrei, La Belle Vie se skvělou Zdenkou Trvalcovou, melancholičtí Sarah & The Adams a nakonec výtečná teplická skupina Furyant. V průběhu neděle bude po Teplicích opět jezdit hudební povoz a budou se procházet spolupracovníci Divadla v pytli v dobových kostýmech.

Veškeré akce se konají jako výsledek spolupráce několika subjektů. Hudebníků Severočeské filharmonie, Blue rocket, Rock s Mácou, Divadlo v pytli a Malá Paříž z.s. Za laskavou finanční podporu děkujeme Statutárnímu městu Teplice.

Antonín Moravec