Kdy a jak  vznikl nápad otevřít si realitní kancelář?  
Byla jsem nespokojená s tím, co jsem viděla všude okolo. Mnoho kanceláří poskytovalo klientům služby, o kterých jsem měla sama pochybnosti a mnoho makléřů pracovalo pro kanceláře, které jim neposkytovali potřebnou podporu a inkasovali velké provize.

Máte jednu pobočku? 
V současné době jsme otevřeli naši druhou pobočku v NC Fontána. Chceme se více přiblížit lidem, kteří naše služby vyhledávají, ale i aktuálně využívají.

Rodinný dům Josefa Justa zachvátil požár
Bývalý ligový fotbalista Teplic přišel o střechu nad hlavou. Pomáhá i Pelta

Jak se teď prodávají reality, když jsou vysoké hypotéky? 
V prodeji nemovitostí jsme zaznamenali pokles, nicméně lidé potřebu bydlení vyžadují, ať už krize je nebo není. V naší kanceláři se snažíme vyjít vstříc všem potřebám bydlení klienta a vždy uděláme vše ke zdárnému prodeji nemovitosti.

Jak to vidíte do  budoucna? 
Očekáváme ustálení trhu někdy v průběhu roku. Velký podíl na situaci trhu s nemovitostmi mají, mimo vysokých úrokových sazeb bank, také média která krizi značně přiživují. 

Fungují stále dobré/špatné adresy? Kde takové na Teplicku jsou? 
Samozřejmě, velmi oblíbené jsou Valy, Bílá cesta, Nová ves a Řetenice. Mezi ty méně oblíbené patří lokalita U Červeného kostela v Trnovanech a stále Prosetice, i když situace v této lokalitě je výrazně lepší než například před 10 lety.

Vrtulník Letecké záchranné služby. Ilustrační foto.
K opařenému batoleti do Bíliny spěchal vrtulník. Je vážně zraněné

Máte dostatek realitních makléřů? 
Kvalitních lidí není nikdy dost a zejména podnikatelů, kteří za sebe chtějí převzít plnou odpovědnost. Umíme naučit zájemce o realitní činnost, jak kvalitně pomoci klientům s jejich potřebami bydlení. Nevadí, že jste nikdy reality neprodával, vše Vás naučíme a pomůžeme se začátkem. Skvělým příkladem je naše makléřka Veronika Johnson, která k nám přišla před třemi lety a nyní je z ní výborný makléř, ačkoli má doma dvě relativně malé děti.

Máte nějaké koníčky? 
Po práci se věnuji hlavně rodině. Naše podnikání je skvělé hlavně v tom, že když ho děláte pořádně výsledky se dostaví a své rodině můžete dopřát příjemný komfort žití a například cestování. (lk)