červen


PREMIERE CINEMAS TEPLICE

Čtvrtek 24.6.

Od 13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9


Pátek 25.6

Od 13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9

Sobota 26.6

Od 11.40,13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 10.10, 12.00. 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 11.20, 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9

Od 10.00, 12.00

Tom a Jerry


Neděle 27.6

Od 11.40,13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 10.10, 12.00. 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 11.20, 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9

Od 10.00, 12.00

Tom a Jerry


Pondělí 28.6.

Od 13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9


Úterý 29.6.

Od 13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9

Středa 30.6.


Od 13.40

Červený střevíček a 7 statečných

Od 16.30, 18.30, 19.30

Matky

Od 14.10

Godzilla vs Kong

Od 17.30

Nikdo

Od 13.50, 15.40

Divoký Spirit

Od 19.00. 21.20

V zajetí démonů

Od 15.30

Nightlife: Na tahu

Od 13.30

Luca

Od 18.00, 19.00, 21.00

Rychle a zběsile 9