Výsledkem byl sestup do béčka. Následně Stupido absentovalo když termín turnaje VOSy se křížil s termínem turnaje, jehož se Stupido zúčastnilo. Následoval sešup do céčka a hrozba vyřazení ze seriálu turnajů. K třetímu kolu přijeli ústečtí hráči v herní pohodě, která je dovedla k vítězství skupiny bez ztráty setu a k postupu do béčka. S Ústečáky postupují hráči Babule červený Teplice. Dvojice postupujících vymění sestupující X-Team Ústí n. L. a Sokol Verneřice. Do céčka, které opustí Česká Kamenice a Šanov II., postupují Západní Krušnohorci Kraslice a Těsně vedle Děčín.

Hra třetího kola stanovila pořadí družstev ve skupině „C“: 1. Stupido Ústí n. L., 2. Babule červený Teplice, 3. Haluzáci Jirkov, 4. VK Česká Kamenice, 5. Šanov II. Pořadí ve skupině „D“: 1. Západní Krušnohorci Kraslice, 2. Těsně vedle Děčín, 3. Alabaster Most, 4. Rumzeiss Ústí n. L. Pořadí ve skupině „E“: 1. VK Teplice, 2. Výbušná koťata Chomutov, 3. Felíci Ústí n. L., 4. SK Dubí.

Třetí kolo dohrávaly dámské šestky a ve skupině „C“ se družstva seřadila následovně: 1. Středověk Most, 2. Počkej Teplice, 3. Pokus Louny, 4. Myslelas to dobře Praha.

František Šimon

V Mostě se hrál 25. ročník memoriálu bratří Mazánků, turnaj fotbalistů dříve narozených.
VIDEO, FOTO: Teplice braly natrvalo pohár. Trofej převzal Verbíř s Bičovským