Dokládají to i slova ředitelky společnosti Lenky Machaloušové. "Počasí nám opravdu přálo, což umožnilo návštěvníkům si v plné míře užít bohatý program celého odpoledne. Hudební vystoupení byla skutečně nádherná a přispěla k vytvoření té pravé příjemné vánoční atmosféry. Také živý Betlém se i přes onemocnění více členů na poslední chvíli podařil."  

Jak je již dobrým zvykem, přilákala tato akce velké množství lidí, kteří měli možnost si prohlédnout a zakoupit výrobky rukodělných dílen, klientů denních stacionářů a žáků škol Arkadie.  

Samozřejmě nechybělo ani bohaté občerstvení. Návštěvníci tak mohli ochutnat nejen klasickou klobásu, polévku či štrůdlem, ale i pečené brambory a vafle, které připravili naši němečtí přátelé z Lebenshilfe z Gardelegenu. Všudypřítomná vůně svařeného vína pak dodala akci ten pravý vánoční nádech. 

Poděkování patří nejen Statutárnímu městu Teplice, které akci podporuje již dlouhodobě, ale také sponzorům, mezi které letos patří firmy Globus, Kaufland a Pecud. Velké díky směřují také k Hotelové škole v Teplicích za jejich pomoc při pečení štrůdlů. 

Na závěr chceme poděkovat všem, kdo se na přípravě akce podíleli a samozřejmě také těm, kteří každoročně navštěvují Vánoce s Arkadií. Jejich podpora a účast jsou klíčové pro zachování této krásné tradice. 

Karel Klášterka, Arkadie Teplice