Po přihlášení u startu (mohou soutěžit celé rodiny, skupiny sourozenců, jednotlivci…) se projde nenáročná trasa v délce asi jednoho km. Na jednotlivých kontrolách se můžete seznámit se zajímavostmi o Teplicích a jejich okolí. Zároveň tam jsou připraveny zábavné a „sportovní“ úkoly. Např. navlékání korálků, šipky, poznávání ovoce a zeleniny, hra s míčem, kreslení, hudební hádanka, procházka bludištěm, chytání ryb nebo kačenek …

Český reprezentační volejbalový tým žen.
Zlatá evropská liga startuje. České volejbalistky se představí v Teplicích

Často si z několika úkolů můžete vybrat jen jeden. V cíli dostane každý občerstvení, diplom a odměnu podle svého výběru. Např. hračky, něco na mlsání, hrnek, tričko nebo batůžek, psací potřeby, bloky, hlavolamy, bublifuky, pastelky, knížky, dětské časopisy, pexesa… Některé ceny budou překvapením. Vstupné 20 korun.

Průběh soutěže kdykoli mezi 14. a 17. hodinou v Zámecké zahradě se vstupem z Alejní ulice. Přijďte a přiveďte s sebou své kamarády, rodiče, babičky a dědy, sousedy. Pokud soutěží rodiče s dětmi nebo skupiny sourozenců, čeká je samozřejmě větší odměna. Těšíme se na vás.

TOM TJ LOKOMOTIVA TEPLICE A ZŠ MAXE ŠVABINSKÉHO

Zvýšené riziko napadení klíštětem je hlášeno i na Teplicku.
Pozor na klíšťata! Na Teplicku hrozí vysoké riziko napadení