Na teplickém týmu byl v úvodní půli vidět náročný program, zápas byl spíše bojem o střed hřiště. Vyrovnaný poločas ozdobily dvě branky Peruánce Succara, který podal velmi dobrý výkon. Hostům se povedlo snížit, druhá půle tak slibovala další bitvu. Opak byl ale pravdou. Trenér Teplic Ladislav Jamrich poslal na umělou trávu Stínadel „mladé pušky", které Domažlice rozstřílely. Činil se především Matyáš Vachoušek, který se ukázal nejen třemi brankami. Za Jiskru nenastoupili exligoví hráči Limberský a Vaněk. 

Zdroj: Youtube

„Mám upřímnou radost z toho, jak kluci utkání proti velmi dobře hrajícímu soupeři zvládli a jakým výkonem se prezentovali," byl po skončení zápasu Jamrich v dobré náladě. Co střetnutí rozhodlo? „Do druhého poločasu jsme vystřídali sedm hráčů. Postupem času se nám dařilo přehrávat stále unavenější a zranitelnější defenzivu Domažlic. Utkání se tak ze středu hřiště přesunulo hlavně do křídelních prostor a také do šestnáctky hostí. Naši mladí hráči se v těchto momentech opravdu činili. Čtyři vstřelené branky s několika dalšími vědomě vypracovanými šancemi jsou toho jednoznačným důkazem."

„I když nám chybělo sedm hráčů a nastoupili jsme v pozměněné sestavě, výsledek je pro nás ostudou. Tohle by se stávat nemělo,“ říkal v rozhovoru pro klubový web značně zklamaný trenér Jiskry Pavel Vaigl.

FK Teplice B - TJ Jiskra Domažlice 6:1 (2:1). Branky Teplic: 47., 53. a 89. M. Vachoušek, 15. a 20. Succar, 81. Procházka. Sestava Teplic v první půli: Čtvrtečka - Lukáš, Chaloupek, Hasil - Hora, Ljevaković, Nsunzu, Sinu - Rezek, Succar, Žitný. Druhý poločas: Grümann -  Hora, Chaloupek, Vobecký, Hasil, Hadinec - Procházka, Karalič, Hural, Bulmaga - M. Vachoušek.