Domácí tým do vedení svou první brankou ve žluto-modrém dresu 17letý litevský stoper Nojus Audinis, hosté dokázali těsně před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího Tomáše Bauma vyrovnat z pokutového kopu po přesné trefě exteplického obránce Václava Vylety.

„Remíza penaltou v 90. minutě byla sice krutým, ale spravedlivým výsledkem. Šanci dostalo všech 18 hráčů a jejich výkon hodnotíme vesměs kladně. Na to v jaké fázi přípravy se nacházíme, jsme utkání kondičně zvládli na výbornou. Jako tým jsme působili kompaktně, organizovaně a jasně víme, jak se chceme prezentovat. Bohužel nás ještě trochu sráží řešení předfinální a finální fáze. Velký posun je pak ve hře bez míče a to je hlavně o obětavosti, poctivosti a zdravé agresivitě,“ uvedl pro oficiální klubový web trenér teplické juniorky David Šourek, jenž na lavičce na konci roku minulého roku nahradil Ladislava Jamricha.

Jiří Jarošík během zápasu starých gard FK Viagem Ústí - AC Sparta Praha 4:6
Jarošík o Rusku i o Teplicích: Frťala hraje zanďoura. Když se to někomu líbí...

Zimní přípravu zahájí v rámci testování v B-týmu Sklářů 17letý hráč John Auta z Nigérie, jenž se v Teplicích zapojil do předpřípravného období už na konci roku. Na začátku přípravy se k B-týmu na testy připojí také 22letý Jean Patou Rodney Foungala z Francie.

Dále také trenéři otestují talentované teplické odchovance Vojtu Pokorného a Tomáše Sůru, kteří na podzim sbírali zkušenosti a herní vytížení v divizním SK Štětí.

Naopak smlouva na Stínadlech skončila dvěma hráčům. Do mateřského Baníku Most se vracející obránce Milan Hadinec a také levonohý stoper Ibrahima Sarr, který v Teplicích hostoval z týmu mistra Senegalu ASC Jaraaf.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...